dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Veka czy Rehau

    Witam.

    Mając do wyboru te dwa zestawy stolarki okiennej, który byście wybrali i z jakiego powodu.

    1. Profil Rehau BluSynego 80 mm,
    Okucie RotoNX, ciepła uszczelka + klamka
    RotoSecustic

    Czy może opcję:

    2. Okna Vidok z profilem Veka 82
    Okucie RotoNX, uszczelka TPE + klamka
    RotoSwing standard

    Mieliście jakieś przyjemna bądź nieprzyjemne doświadczenia z tymi markami?

    Pozdrawiam!

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Rehau i veka to marki profili. To, jakie z nich wyjdą okna zależy od producenta - czy wykona je tanio, czy dobrze ? oraz od wykonawcy, który zaproponuje i dobierze i zamontuje stolarkę wg Twoich potrzeb i oczekiwań. Są firmy które zrobią tani bubel, bo klient tak sobie życzy a są i takie które robią wyłącznie dobrze lub wyłącznie tanio.

    Ps. Zaciekawiło mnie hasło "ciepła uszczelka". Co to takiego?
    Ps.2 - dopatrzyłem się marki drugich okien - Vidok. Stara, znana od lat firma. Fajnie że trwa. Tzn. że jakoś sobie radzi.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Rehau i veka to marki profili. To, jakie z nich wyjdą okna zależy od producenta - czy wykona je tanio, czy dobrze ? oraz od wykonawcy, który zaproponuje i dobierze i zamontuje stolarkę wg Twoich potrzeb i oczekiwań. Są firmy które zrobią tani bubel, bo klient tak sobie życzy a są i takie które robią wyłącznie dobrze lub wyłącznie tanio.

    Ps. Zaciekawiło mnie hasło "ciepła uszczelka". Co to takiego?
    Ps.2 - dopatrzyłem się marki drugich okien - Vidok. Stara, znana od lat firma. Fajnie że trwa. Tzn. że jakoś sobie radzi.
    Jeśli chodzi o numer 1 - firma Abakus, numer 2 - Vidok.
    Masz może jakieś doświadczenia z wyżej wymienionymi firmami? Jeśli chodzi o profile i okucia to chyba podobna półka czy się mylę?

    Jeśli chodzi o ps - mój głupi błąd nie ciepła uszczelka tylko ciepła ramka, przepraszam

    Dzięki za wiadomość
    Ostatnio edytowane przez DamianLrz ; 09-01-2024 o 19:40

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony