dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    blaster85

    Zarejestrowany
    Jan 2024
    Skąd
    Brzeg
    Kod pocztowy
    49-300
    Posty
    3

    Domyślnie Brama garażowa - rozwiązanie

    Witam serdecznie

    Poszukuje pomocy / podpowiedzi jaką bramę zamontować do nowo budowanego garażu.

    Po krótce garaż będzie bez stropu szeroki na 12 m głęboki na 8

    Planuje dwie elektryczne bramy garażowe 3000x2750 i tu zaczyna się problem gdyż na środku garażu zamierzam zamontować podnośnik kolumnowy tym samym nie chce montować prowadnic ano napędu który przeszkadzałby w podnoszeniu samochodu do "dachu".

    Wysokość garażu to 6 m, a w miejscu gdzie stać będzie podnośnik brak stropu aby auto chowało się do dachu, druga brama garażowa będzie już miała możliwość montowania napędu czy prowadnic bo tam już strop będzie więc problem znika.

    Reasumując czy istnieje system który segmenty bramy puści po ścianie kolankowej (4 warstwy bloczka porotherm) i schowa się np. w dachu ?


    ps. nie rozważam bram bocznych które panel mają pionowe i przesuwają się po bocznej ścianie (panel musi być poziomy MPZP oraz potrzebna jest mi ściana do montażu narzędzi itp.

    Bardzo dziękuje z góry za jakieś informację linki czy naprowadzenia na produkty które rozwiążą mój problem.

  2. #2

    Domyślnie

    Brama rolowana

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    blaster85

    Zarejestrowany
    Jan 2024
    Skąd
    Brzeg
    Kod pocztowy
    49-300
    Posty
    3

    Domyślnie

    Myślałem nad tym ale wszystkie oglądane przeze mnie nie są ocieplone i jest mega strata ciepła z pomieszczenia.

  4. #4

    Domyślnie

    Da się po ścianie kolanowej, wystarczy długie prowadnice pionowe. Są bramy wysokie na 4 m .

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    blaster85

    Zarejestrowany
    Jan 2024
    Skąd
    Brzeg
    Kod pocztowy
    49-300
    Posty
    3

    Domyślnie

    Jeśli można regulować długościami prowadnic to tak chyba będzie trzeba zrobić aby brama szła po ścianie kolanowej a pozniej po deskowanym dachu. Sprawdze u lokalnych dostacow bram.Dzieki Andrzej

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony