dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    DwaKoty

    Zarejestrowany
    Jan 2024
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-441
    Posty
    1

    Domyślnie Przerobienie rolet na "z dołu do góry"

    Dzień dobry,

    Nie pytam, czy się da, bo wszystko się da. Pytam - jak w temacie. Jak przerobić roletę klasycznie opuszczaną na taką przeczącą prawu grawitacji? Domyślam się już, że muszę ją jakoś zablokować, ale na stronach producentów te detale są konsekwentnie utajniane
    I tak sobie na mój babski rozum wymyśliłam, że może wystarczy zwykły napinacz do łańcuszka. Ale nie, trzeba jeszcze jakoś belkę ufiksować, bo będzie ciążyć. Tylko jak??

    Pomóżcie proszę. Nie stać mnie na wymianę, bo mam rolety podgumowane i odbijające światło, więc troszkę mnie kosztowały. Ale mieszkam na parterze i mam już dosyć odcinania się od świata w połowie dnia, bo kto tylko przechodzi to musi zajrzeć

    Pozdrawiam,
    Ja i dwa koty plus pies

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    @Dwa Koty i Pies
    Możesz zamieścić zdjęcie tej rolety którą chcesz "przerobić" ?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  3. #3
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar CafeDelTom27
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Morskie Oko
    Dzielnica
    Rysy
    Posty
    490

    Domyślnie

    Mogłym zaproponowac rozwiazanie przesuwno lewo-prawo bo dół-góra raczej ciezko jezeli chodzi o rolety zewnetrze
    Projekt Jarzebina1.Kociol Vaillant ecotec pro vc 226/3-3 zasilany LPG.Dom 90m2.Kubatura 250m3.Podlogowe 55m2 reszta grzejniki.WG

  4. #4

    Domyślnie

    Witam, a moze po prostu od wewnatrz zamontuj dodatkowo plisy okienne ? One dzialaja jak zazdrostki, podciagasz je na jaka chcesz wysokosc. Ja mam biale, bo nie chce, zeby swiatlo rzucalo mi jakas kolorowa poswiate na pokoj czy kuchnie. Sa absolutnie nieprzezroczyste - sprawdzone. Dzieki temu, jak patrze przez okno, to zawsze widze kawalek nieba .
    Ostatnio edytowane przez ariater ; 21-01-2024 o 11:44

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał CafeDelTom27 Zobacz post
    Mogłym zaproponowac rozwiazanie przesuwno lewo-prawo bo dół-góra raczej ciezko jezeli chodzi o rolety zewnetrze
    podgumowane to raczej nie są zewnętrzne

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony