dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Dobry producent Gealan S9000

    Witam wszystkich,

    jestem na etapie wyboru okien do budowanego domu. Po rozmowach z ludźmi, przeczytaniu stron analiz i wysłaniu mailu z zapytaniami do różnych dostawców, zdecydowałem się na okna PCW na profilu Gealan S9000.

    Niestety, bezpośredni użytkownicy okien wyprodukowanych przez lokalnego manufaktora okien odradzają okna tego konkretnego producenta. Pechowo, ten jeden producent zaopatruje w zasadzie wszystkich dystrybutorów okien w okolicy (przynajmniej jeśli chodzi o tych którzy mają w ofercie okna na ww. profilach).

    Stąd moje pytanie - czy macie dobre doświadczenia z konkretnym producentem okien Gealan na terenie górnego śląska (Rybnik i okolice)? Polecicie jakiegoś dystrybutora?

    Dzięki, pozdrawiam,
    Rafał

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał eresix Zobacz post
    Witam wszystkich,

    jestem na etapie wyboru okien do budowanego domu. Po rozmowach z ludźmi, przeczytaniu stron analiz i wysłaniu mailu z zapytaniami do różnych dostawców, zdecydowałem się na okna PCW na profilu Gealan S9000.

    Niestety, bezpośredni użytkownicy okien wyprodukowanych przez lokalnego manufaktora okien odradzają okna tego konkretnego producenta. Pechowo, ten jeden producent zaopatruje w zasadzie wszystkich dystrybutorów okien w okolicy (przynajmniej jeśli chodzi o tych którzy mają w ofercie okna na ww. profilach).
    Śledzę branżę i różne media i takie można odnieść wrażenie, że wspomniany profil to mercedes nad dotychczasowym liderem opinii, czyli Schueco.
    Co zaskakujące - żaden z producentów nie wybił się z tym oknem ponad przeciętność by jego sława rozeszła się po kraju..

    Sorry za off top. To taka uwaga natury ogólnej. Szczerze życzę powodzenia w poszukiwaniu sprawdzonego, dobrego dostawcy.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony