dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Problem po pomalowaniu ściany

    Hej, mam pytanie do osób, które ogarniają - jak widać na zdjęciu, ja nie ogarnąłem... Miałem pomalowaną ścianę, ale w jednym miejscu miałem kołek do obrazu. Zaszpachlowałem dziurę i pomalowałem - pomalowałem kawałek ściany, nie całą - błąd pierwszy.
    Teraz jak widać na zdjęciu, widać inną strukturę w kilku miejscach na ścianie - jest też grubiej, bo nie miałem pędzla i pojechałem palcem - błąd drugi.

    Pytanie brzmi: czy teraz, żeby uratować ścianę, potrzebuje kupić papier ścierny 200 i spolerować te miesjca, gdzie jest widocznie grubiej farby, później profesjonalny wałek i całą ścianę odmalować jeszcze raz, czy bez papieru ściernego zwykłe malowanie całej ściany?
    Dzięki za konkrety. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_4813.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	83,6 KB
ID:	467976
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_4809.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	93,6 KB
ID:	467975

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    samotnik

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    896

    Domyślnie

    Papier, przetrzeć miejsca naprawy ściany (z marginesem). Potem można by umiejętnie pomalować wałkiem tylko ten kawałek, ale tylko jeśli cała ściana była świeżo malowana, a Ty masz wprawę (trzeba trochę "przycieniować" krawędzie takiej nakładki - ostateczny efekt i tak zawsze będzie niepewny). Jeśli jest inaczej, to całą ścianę przemalować.

  3. #3

    Domyślnie

    Patrząc na zdjęcia zdecydowanie pomaluj całą ścianę

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony