dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Junkers Ceraclass problem przepływu wody w baterii prysznicowej

    Dzień dobry wszystkim, napiszę w skrócie, mam w mieszkaniu kocioł dwufunkcyjny Ceraclass. Z junkersa podgrzewana jest woda. W trakcie remontu łazienki zakupiłem baterię prysznicową, niestety przepływ wody w nowej baterii słuchawce jest znacznie większy od przepływu wody z kotła. Ogólnie rzecz ujmując bateria kiepsko współpracuje z kotłem, poprzednia zwykła bateria wannowa działała poprawnie, tutaj - zwiększenie czy zmniejszenie strumienia daje chłodniejszą lub gorącą wodę, przesunięcie w lewo lub prawo uchwytu wyłącza i załącza kocioł na nowo, więc woda pod prysznicem z ciepłej robi się chłodna. Moje pytanie jak sobie poradzić z tą sytuacją, czy wymienić baterię na taką która będzie dobrze współpracowała. Niestety byłby to kolejny koszt. Czy może zastosować jakieś ograniczenie przepływu wody. Słuchawka prysznicowa aktualnie ma przepływ 16l/m, a kocioł 10 lub 12l/m. Będę wdzięczny za porady.

  2. #2

    Domyślnie

    Mozesz sprobowac dac ogranicznik. Tylko daj go tuz przy wylocie z baterii nie przed sama sluchawka.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony