dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1

    Domyślnie Balustrada Barierka z wypełnieniem z perforowanej blachy - jak to połączyć?

    Cześć, może ktoś ma pomysł jak wykoncypować mocowanie blachy perforowanej jako wypełnienie balustrady schodów. Główne policzki schodów mają być z blachy stalowej 10mm. Ale na zewnętrzny policzek ma nachodzić blacha perforowana i tu pojawia się problem. Mam takie coś w projekcie i nie potrafię wykoncypować tego jak zrobić estetyczne i dość smukłe połączenie pomiędzy arkuszami i to najlepiej tak żeby nie były widoczne śruby czy mocowania. Jeszcze przy słupkach - które raczej powinny być odrobinę szersze żeby jakoś złapać tą blachę w środek mam jeszcze jakąś koncepcję, ale przy dole podstopnicy mam już dylemat jak zrobić to estetycznie tak zeby te łączenia byly maskowane na max 2-3 cm i zeby od dole schodów jakoś to wyglądało a przy okazji uniknąć widocznych wkrętów czy szczelin. Przyspawać ta mala maskownice od perforacji od dolnej strony a pozniej szlifować?

    Pierwsza koncepcja była taka żeby złapać tą blachę pomiędzy części policzka schodów (dwa policzki np 5mm i blacha po środku) - ale wtedy policzek jest na blasze a nie blacha na policzku, no i mam teraz zagadkę.

    Blacha perforowana 1,5 mm jak na zdjęciu
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2024-02-07 15_51_38-BLACHA PERFOROWANA 1000 x 2000 Rv 20 - 28 KOŁA 1,5 (RV202815S) • Cena, Op.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	16,3 KB
ID:	468065   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3333.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	17,5 KB
ID:	468066   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	44444.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	100,6 KB
ID:	468067   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	5555.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	94,0 KB
ID:	468068  

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony