dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Klimatyzacja

  1. #1

    Domyślnie Klimatyzacja

    Witam.
    W zeszłym roku założyłam w całym domu klimatyzację Gree z funkcją grzania , czy mogę starać się o jakieś dofinansowanie od państwa ? Cała inwestycja kosztowała mnie 20 tysięcy złotych. Piec tzw.śmieciuch nadal stoi w kotłowni ,przepalam w nim aby mieć ciepłą wodę.
    Może ktoś wie coś w tym temacie,byłabym wdzięczna za pomoc.

  2. #2

    Domyślnie

    Mój kuzyn montował i dostał dotacje jak na pompę ciepła. Ale warunkiem była likwidacja pieca na paliwo stałe.Więcej szczegółów nie znam
    Nie jestem budowlańcem ani instalatorem. Dziele się moją skromną wiedzą inwestora.
    Dom w Malinówkach 8g ze zmianami. 126 m2 użytkowej + 19m2 garaż ogrzewany + 6m2 kotłownia, okna 3 szybowe, parter podłoga 15 cm EPS, ocieplony 15 cm styropianem grafitowym, poddasze użytkowe podłoga 10 cm EPS + 25 piana pur na skosach i stropie, wszędzie ogrzewanie podłogowe, Piec gazowy Immergaz Victrix Exa 24 ERP, zbiornik 134l Kospel. Koza na drewno 8kw, Rekuperator Clear Vent HD3 (290 m3 projektowo).

  3. #3

    Domyślnie

    Mój kuzyn zainstalował pompę ciepła i dofinansował ją. Warunkiem była jednak likwidacja pieca na paliwo stałe. Jeśli chodzi o konkrety to nie mam zielonego pojęcia. gorilla tag

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony