dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tomot79

    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Skąd
    Rybnik
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    155
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie system tytan wins do okien

    Witam mam już zamontowane okna i nie pomyślałem o zastosowaniu jakiegoś systemu ciepłego szczelnego montażu typu tytan Wins lub odpowiednik z Soudala.
    Co do wnętrza to spokojnie do zrobienia ale na zewnątrz mam założone rolety z prowadnicami i nie uda mi się zajść tą masą na ramę okienną tak jak w instrukcji na 2 mm. Czy demontaż prowadnic jest ciężki czy też wjechać masa lekko na bok prowadnicy

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Demontaż prowadnic nie jest trudny (kilka wkrętów) ale de facto to jest demontaż rolety.

    W zachodzeniu masy na okno chodzi chyba o to, by była ona sklejona z oknem, a nie tyko dochodziła do krawędzi (czyli wtedy w rezultacie pęknie na styku).
    Ale jak dojedziesz uczciwie do zewnętrznej krawędzi okna od strony muru to powinno być ok. Jeśli piana jest obcięta na równo z oknem, to można delikatnie szpachelką ją wepchnąć tak, by odsłonić ten 1-2 mm okna.

    Przy czym zaznaczam: to moje "wydaje mi się", ale piszę je, bo nie spodziewam się szybko innej kompetentnej odpowiedzi.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony