dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Brak uznania gwarancji przez wykonawcę

    Nie wiem czy to dobry dział, ale pewnie niektórzy z Was mieli podobny problem.....Po roku od wykonania pojawiło się kilka problemów w wykonaniu podłóg oraz wykończeniu łazienek. Wykonawca nie bardzo chce je uznać.
    Pytanie czy rzeczoznawca budowlany to dobra osoba aby sprawdziła zasadność moich roszczeń? Chodzi mi o to że jak będą one po mojej myśli to żebym mógł to przedstawić w sądzie.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.211

    Domyślnie

    Cytat Napisał miodas007 Zobacz post
    Nie wiem czy to dobry dział, ale pewnie niektórzy z Was mieli podobny problem.....Po roku od wykonania pojawiło się kilka problemów w wykonaniu podłóg oraz wykończeniu łazienek. Wykonawca nie bardzo chce je uznać.
    Pytanie czy rzeczoznawca budowlany to dobra osoba aby sprawdziła zasadność moich roszczeń? Chodzi mi o to że jak będą one po mojej myśli to żebym mógł to przedstawić w sądzie.
    Może opisz tu na początek,? Zastanawiam się ajkie to problemy pojawiły sie po roku w szczególności w wykończeniu lazienki.
    Dźwigary deskowe /projekt/ do samodzielnego wykonania. Zainteresowany ? Pisz na priv.

  3. #3

    Domyślnie

    Według innych wykonawców zainstalował odpływ wyżej o około 4 cale od poziomu gruntu, aby woda pozostała. Również na mocy umowy musi co roku przeprowadzać konserwację, która obejmuje oczywiście czyszczenie i upewnianie się, że woda przepływa bez zakłóceń 10.0.0.0.1 192.168.1.254 .
    Ostatnio edytowane przez hamish2 ; 27-02-2024 o 02:51

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony