dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Wymiana zamka / wkładki w furtce ogrodzenia

    Jakiś czas temu padł mi zamek w furtce. Kreci się na wszystkie strony ale się nie zamyka. Wydaje mi się, że będę musiał go wymienić. Więc pojawia się pytanie - czy może to być zwykła wkładka, taka jak do drzwi wejściowych? Chodzi mi głównie o to, czy może to być standardowa wkładka czy raczej dedykowana do furtek. Bądź co bądź będzie ona narażona na warunki pogodowe i np. zamarzającą wodę.
    Ściany: Porotherm; Styropian grafit 0,031 gr.20cm; Podłogi: parter styropian grafit 0,030 gr. 12cm, piętro styropian grafit 0,030 gr. 6cm; Dach: 25cm PUR, 100% OP, PC Panasonic seria J 7kW; Rekuperacja Zehnder Q350 VV PL TR Basic

    Prośba od znajomego - dziękuję za pomoc
    https://pomagam.pl/37c4ym

  2. #2

    Domyślnie

    Jak bezpieczne to musi być? Dlaczego nie założyć po prostu zamka przesuwnego z tyłu przy zawiasach? Ktoś byłby w stanie pchnąć drzwi, ale nie na tyle, aby wejść bez rozbijania rzeczy.

    Jeśli wymaga to większego router login bezpieczeństwa, wywierciłbym 1/2 otworu w cemencie i użył kawałka pręta zbrojeniowego, aby zapobiec wypchnięciu bramy o kilka cali, jak w przypadku powyższego rozwiązania.

    I got this,...
    Ostatnio edytowane przez buccy ; 04-03-2024 o 21:07

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony