dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 101 do 119 z 119
  1. #101
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Cytat Napisał Frofo007 Zobacz post
    Asie nie ukrywam, że lubię się z wami "bawić", ale nudzi mnie już ta zabawa w zadawanie pytań do mnie. Jeśli masz jakiś asowski argument to wal śmiało
    Pogromco Asów
    Ty się z nami bawisz? Raczej reszta ma ubaw z twoich teorii, tez i twierdzeń.

    Pytanie o rok badania jest proste a Ty nie znasz odpowiedzi.
    Udowodnij, że znasz odpowiedź o którym badaniu tak intensywnie piszesz i podaj rok badania.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  2. #102

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Pogromco Asów
    Ty się z nami bawisz? Raczej reszta ma ubaw z twoich teorii, tez i twierdzeń.
    Uważam, że to kwestia możliwości intelektualnych Każdą moją "teorię"/"twierdzenie" można zaorać argumentem. Nigdy to nie miało miejsca. Asy się nie postarały

    Na tym forum są ludzie, którzy uważają rzeczy typu, że 15 lat to podstawówka i że 30+40 to nie jest 70. Natomiast moim zdaniem my ludzie właśnie mamy takie możliwości intelektualne, że "szok".

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Pytanie o rok badania jest proste a Ty nie znasz odpowiedzi.
    Ostatnie badanie było przeprowadzone bodaj w 2022 roku, ale co to ma do rzeczy asie? Wy to macie niezły odlot nawet bez "wspomagaczy".

  3. #103

    Domyślnie

    Cytat Napisał Frofo007 Zobacz post
    Ja uważam, że my ludzie jesteśmy za głupi aby samemu sobie odpowiedzieć na kluczowe pytania.
    Sugeruję, byś pisał w swoim imieniu.

  4. #104

    Domyślnie

    Sugeruję zmniejszyć ilość treści w internecie przez wykreślenie wszystkich odmian słowa AS i TUSK - okaże się zapewne że zajmowały kilkanaście procent całości - zwolni to przestrzeń dla pracy AI i możliwe że w ten sposób zwiększy jego możliwości a wtedy nie będzie trzeba niczego czytać - wystarczy zapytać czata o zdanie.
    A tak naprawdę w świecie AI sztuką jest zadawanie pytań - i można doprowadzić go do takich wniosków jakich oczekujemy.

    https://ecency.com/relevant/@bezkresu/sztuczna-glupota
    Ostatnio edytowane przez Chris Zielonka ; 11-03-2024 o 08:46
    120 mkw Połowa piętrowego bliźniaka z piwnicą, z lat 70 tych ocieplone 10 cm styro, PC monoblok Panas 7kw, kocioł MPM 18 kw, PV 9,8kwp, bufor 2000l, grzejniki.

  5. #105
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Cytat Napisał Frofo007 Zobacz post
    Uważam, że to kwestia możliwości intelektualnych Każdą moją "teorię"/"twierdzenie" można zaorać argumentem. Nigdy to nie miało miejsca. Asy się nie postarały

    Na tym forum są ludzie, którzy uważają rzeczy typu, że 15 lat to podstawówka i że 30+40 to nie jest 70. Natomiast moim zdaniem my ludzie właśnie mamy takie możliwości intelektualne, że "szok".



    Ostatnie badanie było przeprowadzone bodaj w 2022 roku, ale co to ma do rzeczy asie?
    Wy to macie niezły odlot nawet bez "wspomagaczy".
    Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i do tego nie potrafisz odpowiadać na zadanie proste pytanie.
    Całe Twoje wywody o wieku badanych uczniów i poziomie szkoły dotyczą badania "przeprowadzone bodaj w 2022 roku" czy jednak innego.
    Nie było pytania kiedy było ostanie badanie tylko o rok badania którego dotyczą Twoje wywody na temat m.in. licealistów

    Potrafisz zrozumieć i odpowiedzieć czy jest "to kwestia możliwości intelektualnych" ?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  6. #106

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chris Zielonka Zobacz post
    A tak naprawdę w świecie AI sztuką jest zadawanie pytań - i można doprowadzić go do takich wniosków jakich oczekujemy.

    https://ecency.com/relevant/@bezkresu/sztuczna-glupota

    A skoro musimy znać odpowiedź aby nie zostać zmylonym sens zadawania trudnych pytań jest żaden. Czat odpowie po prostu uśredniając ilość informacji z internetu . Niestety w internecie poziom fałszu do prawdy jest jak 100 do 1 i tak go sobie wychowamy - lada chwila zakaże nam się szczepić zlikwidować 5G i zakładać ameliniowe foliarskie czapki. Na dokładkie ogłosi że ziemia jest płaska a Kopernik była kobietą. Z zadań matematycznych tez niewiele bo jak nie znasz wyniku masz problem - mnie ten darmowy czat już sto razy przepraszał za błędny wzór na promień koła jeśli mamy cięciwę i wysokość łuku. Daleko temu NARZĘDZIU do inteligencji - ale się bardzo przydaje jako świetna wyszukiwarka i układacz tekstu.
    120 mkw Połowa piętrowego bliźniaka z piwnicą, z lat 70 tych ocieplone 10 cm styro, PC monoblok Panas 7kw, kocioł MPM 18 kw, PV 9,8kwp, bufor 2000l, grzejniki.

  7. #107

    Domyślnie

    Cytat Napisał dbx Zobacz post
    Sugeruję, byś pisał w swoim imieniu.
    Sugeruję asie abyś używał argumentów jeśli chcesz brać udział w dyskusji

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem
    Asie, przecież ja to napisałem w stosunku do Ciebie i udowodniłem. Ty mi odpowiadasz tym samym jak jakieś dziecko, jeśli już to robisz to udowodnij to.

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Całe Twoje wywody o wieku badanych uczniów i poziomie szkoły dotyczą badania "przeprowadzone bodaj w 2022 roku" czy jednak innego.
    Nie było pytania kiedy było ostanie badanie tylko o rok badania którego dotyczą Twoje wywody na temat m.in. licealistów
    To nie ma znaczenia kiedy były robione te badania.

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Potrafisz zrozumieć i odpowiedzieć czy jest "to kwestia możliwości intelektualnych" ?
    Twoje pytania są adekwatne do Twoich możliwości intelektualnych asie

    Ps. szczerze współczuję.

  8. #108
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Cytat Napisał Frofo007 Zobacz post
    Sugeruję asie abyś używał argumentów jeśli chcesz brać udział w dyskusji



    Asie, przecież ja to napisałem w stosunku do Ciebie i udowodniłem. Ty mi odpowiadasz tym samym jak jakieś dziecko, jeśli już to robisz to udowodnij to.



    To nie ma znaczenia kiedy były robione te badania.



    Twoje pytania są adekwatne do Twoich możliwości intelektualnych asie

    Ps. szczerze współczuję.
    Znowu nie zrozumiałeś.
    Data badania na które się powołujesz ma bardzo duże znaczenie.
    Nie czytałeś opracowania tych badań PISA i dlatego piszesz bzdury.
    Podaj datę badania o którym tyle piszesz i wykłócasz się o to czy to byli uczniowie liceum czy innych szkół.

    Pytania są adekwatne ale nie dla twojego poziomu intelektualnego.
    Ale nie ogarniasz pytań albo nie potrafisz odpowiedzieć bo nie znasz odpowiedzi.

    Tylko jak można dyskutować o wynikach badań kiedy nawet nie wiesz o którym badaniu jest mowa.

    Generalnie to prawie wszystkich usiłujesz obrazić określają ich poziom intelektualny i wmawiając niemożliwość czytania ze zrozumieniem.
    Działasz jak zwykły TROLL
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 11-03-2024 o 14:19
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  9. #109
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gik

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    656

    Domyślnie

    Cytat Napisał dbx Zobacz post
    Sugeruję, byś pisał w swoim imieniu.

    Cytat Napisał Frofo007 Zobacz post
    Sugeruję asie abyś używał argumentów jeśli chcesz brać udział w dyskusji

    ...
    retoryka godna...

    Człowiek nie ma prawa zwrócić tobie uwagi, żebyś nie wypowiadał się za wszystkich?

    Kolejny kompleks... narcyzm?
    Albo zwyczajnie brak rozumienia tekstu pisanego.
    Wiem, że lubisz ChatGPT ale nie na wszystko jest w stanie zaserwować stosowną odpowiedź.

    Frofo kontra świat.

    fajny wątek.
    --------- Domek 85m2 po podłodze. Poddasze użytkowe z antresolą. Łącznie 120m2--------------------
    ---------------- Fundament 30cm XPS | Sciana 30cm 0,32 | Dach 12PIR +20 PUR ---------------------------
    -- CO wodne - piec Kospel 6kW + Klimatyzator 3,5kW + Grzałki Łazianki 2x 0,4kW | Rekuperacja.---
    - PV ON-Grid 9,9kWp - 8,2kW Falownik | Magazyn 3x MPII 5000VA + 14,4kWh (6x2,4kW) ----------
    - PV OFF-Grid 10,05kWp - 6,4kW Ładowarka

  10. #110

    Domyślnie

    Didaskalia z Draganem. zabawny koleś.
    Regulamin paragraf 7pkt 2.6.f: Nie jest dozwolone zamieszanie (...) wypowiedzi które naruszają polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje, normy moralne, obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób lub przedsiębiorstw, popierają radykalne postawy społeczne lub głoszą takie poglądy (dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie i inne).

  11. #111
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    sito

    Zarejestrowany
    Jan 2021
    Skąd
    Pyrzowice
    Kod pocztowy
    42-625
    Posty
    890

    Domyślnie

    Pogromca asów, wyznawca Elona Muska, gadający w domu do bramy i żarówki, który do miasta kupił sobie Passata TDI a dom wybudował dla zysku
    Domek 86m szkieletowy ogrzewany klimą 3,5kW
    Koza 6kW w salonie na darmowy chrust jako urządzenie szczytowe
    CWU pędzone COP1. W domu wszystko na prąd. Rocznie ~5000 kWh

  12. #112

    Domyślnie

    Drogie asy... czy to jest temat o mnie?

    Bardzo się skupiacie tu na mnie i na moich możliwościach intelektualnych

    Bo to już dochdzi do tego, że asy z forum obliczają jakie IQ ma chat GPT

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Potrafisz coś znaleźć i udowodnić, czy Chat GPT (jakie ma IQ ? około 50 ?) musi ci pomagać ?
    As nie wie, że 30 + 40 = 70 ani, że 15 latek to nie podstawówka a oblicza IQ chat GPT jakie to jest śmieszne to pewnie tylko ja będę w stanie zrozumieć

    Cytat Napisał sito Zobacz post
    Pogromca asów, wyznawca Elona Muska, gadający w domu do bramy i żarówki, który do miasta kupił sobie Passata TDI a dom wybudował dla zysku
    Asie ale to jest dla mnie naprawdę ciekawe dlaczego aż tak Cię boli system inteligentnego domu? To było tak drogie czy intelektualnie sobie nie poradziłeś z obsługą takiego systemu? Ciekawi mnie Twoja historia.
    Ostatnio edytowane przez Frofo007 ; 11-03-2024 o 19:06

  13. #113
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gik

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    656

    Domyślnie

    A Frofo zna kogoś kto asem nie jest?
    Jest na tym forum ktoś taki? Wśród ludzi którzy z tobą dyskutowali?
    --------- Domek 85m2 po podłodze. Poddasze użytkowe z antresolą. Łącznie 120m2--------------------
    ---------------- Fundament 30cm XPS | Sciana 30cm 0,32 | Dach 12PIR +20 PUR ---------------------------
    -- CO wodne - piec Kospel 6kW + Klimatyzator 3,5kW + Grzałki Łazianki 2x 0,4kW | Rekuperacja.---
    - PV ON-Grid 9,9kWp - 8,2kW Falownik | Magazyn 3x MPII 5000VA + 14,4kWh (6x2,4kW) ----------
    - PV OFF-Grid 10,05kWp - 6,4kW Ładowarka

  14. #114
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    sito

    Zarejestrowany
    Jan 2021
    Skąd
    Pyrzowice
    Kod pocztowy
    42-625
    Posty
    890

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gik Zobacz post
    A Frofo zna kogoś kto asem nie jest?
    Jest na tym forum ktoś taki? Wśród ludzi którzy z tobą dyskutowali?
    Zna. Nominował samego siebie do nie bycia asem. Poddał to głosowaniu w którym udział brał ( podobnie jak w tematach na tym forum ) tylko on sam i uzyskał 100% głosów
    Domek 86m szkieletowy ogrzewany klimą 3,5kW
    Koza 6kW w salonie na darmowy chrust jako urządzenie szczytowe
    CWU pędzone COP1. W domu wszystko na prąd. Rocznie ~5000 kWh

  15. #115

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gik Zobacz post
    A Frofo zna kogoś kto asem nie jest?
    Jest na tym forum ktoś taki? Wśród ludzi którzy z tobą dyskutowali?
    No oczywiście. Ludzie, którzy potrafią czytać ze zrozumieniem asami nie są. No chyba nie powiesz mi, że ktoś kto uważa, że 40+30 to nie jest 70, albo, że 15 latek to podstawówka jest osobą, z którą można poważnie dyskutować

    Ty sam o ile pamięć mnie nie myli nie byłeś w stanie podać nawet strony Tesli a się wykłócałeś o coś w czym nie miałeś racji No asy jesteście i tyle Ja to udowodniłem

    Cytat Napisał sito Zobacz post
    Zna. Nominował samego siebie do nie bycia asem. Poddał to głosowaniu w którym udział brał ( podobnie jak w tematach na tym forum ) tylko on sam i uzyskał 100% głosów
    Ale się temu asowi humor zaostrzył siedzi sobie taki przy tej swojej kozie na darmowy chrust w salonie i żarty wymyśla Fajnie ma

  16. #116
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gik Zobacz post
    A Frofo zna kogoś kto asem nie jest?
    Jest na tym forum ktoś taki? Wśród ludzi którzy z tobą dyskutowali?

    Ech, po co trzymacie ten wątek w górze ?
    Po co dyskutować z gościem, który twierdzi, że w podstawówce nie ma 15-latków, choć nawet badanie na które się powoływał (lecz się z nim nie zapoznał) jasno wykazuje, że badano 15-latków z liceów, techników, szkół branżowych 1.stopnia i szkół podstawowych

    Gość ma ode mnie link do opisu tego badania, ale tam pewnie za dużo stron dla niego, więc woli trollować na zasadzie "nikt mnie nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne..."

    Tam właśnie w czasach przedindustrialnych w każdej praktycznie wiosce urzędował sołtys, kazania wygłaszał proboszcz i była tam jeszcze zwyczajowo jedna, ważna persona – tak zwany „wiejski głupek”.
    Wiejski głupek pełnił ważną rolę społeczną we wsi jako jednoosobowy kabaret, punkt odniesienia do mądrości innych mieszkańców oraz był samą w sobie wartością edukacyjną jako negatywny przykład braku chęci do nauki wiejskich dzieci.
    https://limanowa.in/aktualnosci/dzie...i-glupek/50784
    Teraz każde forum takiego ma, a tu przedstawił się nam już pierwszym zdaniu tego wątku
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 12-03-2024 o 08:50
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  17. #117

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Ech, po co trzymacie ten wątek w górze ?
    Po co dyskutować z gościem, który twierdzi, że w podstawówce nie ma 15-latków, choć nawet badanie na które się powoływał (lecz się z nim nie zapoznał) jasno wykazuje, że badano 15-latków z liceów, techników, szkół branżowych 1.stopnia i szkół podstawowych
    Przestań bezczelnie asie manipulować. Nie napisałem, że w podstawówce nie ma 15 latków. Jeśli ktoś nie zda do następnej klasy to może i mieć nawet 17 lat i być w podstawówce.

    Ty napisałeś:

    Cytat Napisał fotohobby
    15 latek to podstawówka
    Co oczywiście nie jest prawdą:



    Jesteś tani manipulator choć mam świadomość, że na tych asów te Twoje proste manipulacje mogą zadziałać

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Gość ma ode mnie link do opisu tego badania, ale tam pewnie za dużo stron dla niego, więc woli trollować na zasadzie "nikt mnie nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne..."
    Asie manipulatorze to jeszcze musisz wykazać, że w badaniu nie brali udział licealiści bo mi zarzucasz, że napisałem, że badani byli licealiści i że nie mam racji Zrozum, że masz duże problemy z czytaniem ze zrozumieniem i stąd ta różnica zdań. Różni nas to, że ja potrafiłem udowodnić, że mam rację i nie musiałem obliczać IQ chat GPT i Cię do niego porównywać

  18. #118
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Frofo007 Zobacz post

    Asie manipulatorze to jeszcze musisz wykazać, że w badaniu nie brali udział licealiści
    To już na szczęście ktoś zrobił za mnie.
    W badaniu z 2018 którego wynik przytaczasz {30+40) brali udział gimnazjaliści.

    I jeszcze jedno. Nie napisałem
    15 latek to podstawówka
    Tylko :
    15 latek to podstawówka, pierwsza liceum, lub branżówki.
    I to jest prawda. 15-latków napotkamy w tych właśnie szkołach (plus technika, o których nie wspomniałem)
    I dokładnie na tych uczniach tych szkół robiono badanie w 2022.

    Jak nie rozumiesz - Chat GPT 4.0 ci to obszernie wytłumaczy.
    Jemu przynajmniej za to płacisz, moja dobroć serca w tym momencie definitywnie się skończyła
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  19. #119
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.787

    Domyślnie

    Po co o nas lepiej o tzw naszej przyszłlości czyli licealistach i studentach
    https://www.youtube.com/watch?v=aeZiqVsQpu0
    https://www.youtube.com/watch?v=XkUj1Flqjpg

Strona 6 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony