Witam,
Posiadam centrale Satel Integra 128wrl. Podłączyłem do niej czujkę satel silwer wg instrukcji opcja 2eol. Przełożyłem zworkę w czujce na 2eol.
Czujka działa ale jak otwieram czujkę nie działa sabotaż. W programie mam ustawione typ linii 2eol/nc oraz typ reakcji wejscie/wyjście. czy to jest prawidłowy typ wyjścia? Jaki najlepiej w moim przypadku zastosować typ? dodatkowo przy każdym ruchu przed czujką wyzwala alarm. Zależy mi na tym, aby przy wejściu do domu manipulator sygnalizował 10 sekund na wpisanie kodu. Natomiast jak będę wychodził to po wpisaniu kodu mam 15 sekund na opuszczenie domu.
Dodatkowo chciałbym podłączyć drugą czujkę ale niestety nie ma możliwości doprowadzenia kabelka do centrali. Jest możliwość z manipulatora. Manipulator ma oznaczenie INT-KLFRgr. Ma dwa wejścia Z1 Z2. Niestety nie mogę znaleźć instrukcji jak podłączyć czujkę Silwer do takiego manipulatora i skonfigurować w programie.
Cały alarm działa jako jedna strefa. Jest jeden manipulator, dwie czujki przewoodem z centrali, jedna czujka od manipulatora. Dodatkowo będę chciał ustawić powiadomienie na telefon, ale to w dalszym etapie, myślę że sobie z tym poradzę.
Będę wdzięczny za pomoc w podłączeniu czujek i konfiguracji.
Pozdrawiam.