dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 18
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 345
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie Rozmowy o tym jak prawo z UE odbierają Polacy

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Prosimy w tym temacie zgłaszać uwagi o forum.
    No, nie wiem czy to tak naprawdę czy z poprawności politycznej to wezwanie do ludu...
    Mam kilka uwag, ale obawiam się, że mogą się Wam nie podobać...

    Kiedyś to było NASZE forum !
    Taki bardzo przyjazny twór przylepiony do wydawnictwa.
    Skupił bardzo wielu wspaniałych ludzi, którzy mieli sporo wiedzy i dobrych pomysłów.
    Ale komuś się to nie podobało, to...

    Zmieniono reguły gry i oznajmiono, że teraz to jest WASZE, a nie nasze forum - i żeby się to komuś nie myliło!!!
    Wielu się to nie spodobało i odeszli...
    Niektórzy (jak ja) zostali, chyba z lenistwa i przyzwyczajenia, choć już tak miło nie było.
    Ale... Zdarzały się jeszcze jakieś ciekawe wątki i pomysły.
    Jednak i to było komuś nie po drodze i...

    Po krótkim czasie zrobiono z tego "forum" typowy słup ogłoszeniowy i pełną komerchę do której dla niepoznaki pozostawiono odrobinę miejsca na jakieś prywatne wypowiedzi. Czasem komuś się nawet zachce coś doradzić, ale zwykle postawy roszczeniowe odstraszają od tego.
    Wykreowała się kasta wszechwiedzących i... policja w sprawie forumowych wypowiedzi.
    Minęło trochę czasu i...

    Nie wiem czemu tego nie dostrzegacie, ale teraz i tutaj to "forum" już nawet nie jest WASZE !!!
    Jakowaś enigmatyczna komisja .ujni jewropejskiej dyktuje co tu wolno, jak tu wolno, kiedy tu wolno.... jak często...
    Taki żółty landszaft jednoznacznie to głosi!
    Psełdoetatowcy orgazmu dostają, jak im się uda co zgło/pod .dolić - takie to zasady!

    No to moja uwaga jest taka:
    Zastanawialiście się co by było jakby tak jaki polexit urządzić?
    Dałoby się odrestaurować forum, które nie zdycha?

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Zastanawialiście się co by było jakby tak jaki polexit urządzić?
    .
    tak ci tęskno do Putina, korupcji lat 90-tych i wszechobecnego słowiańskiego bałaganu?
    Na szczęście ludzie o twoich poglądach wymierają, a młodzi chcą być w kręgu cywilizacji zachodniej.

    Załóż sobie własne forum, skoro tutaj jest tak źle. Z lokalizacją serwerów w jakimś Zimbabwe, gdzie nie obowiązują unijne przepisy. I finansuj z własnej kieszeni, skoro reklamy są złe.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 11-03-2024 o 18:56

  3. #3
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Tak panie Adamie, niech Pan założy własne forum, jak tu tak źle.
    Czasy się zmieniają, a my staramy się być przydatni.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Zrozumcie.
    Irytuje mnie ta bezrozumna BEZWARUNKOWOŚĆ trzymania się zgniłego i głupiego układu (unii).
    Mamy państwo z gówna i kartonu, nikt się z nami nie liczy, wszystko czego chcą nam nakazują BEZWARUNKOWO.

    Oj Elfir...
    CZEMU uważasz, że jak nam się zostawi dbanie o siebie to się wykończymy sami?
    Naprawdę chcesz/musisz mieć jakiegoś pana?
    Nie wystarczyłoby wysłać na emeryturę i w niebyt polityczny tych polskojęzycznych wielbicieli menory?

    "Czasy się zmieniają, a my staramy się być przydatni. "
    Przestańcie się starać...
    Wy to po prostu ZRÓBCIE!
    Te żółte płachty nie są przydatne...

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    "tak ci tęskno do Putina, korupcji lat 90-tych i wszechobecnego słowiańskiego bałaganu?"

    Wolisz Pruski dryl. Wiadomo.
    Słowianie to przecież podludzie...
    W lustro ze spokojem spoglądasz?

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    W lustro ze spokojem spoglądasz?

    Adam M.
    Z całkowitym spokojem. Boję się takich jak ty.
    Nie ma co upierać się przy słowiańskich wadach. Naród trzeba doskonalić kopiując lepsze wzorce a nie uwsteczniać okopując się w szkodliwych tradycjach. Ewolucja.

    "CZEMU uważasz, że jak nam się zostawi dbanie o siebie to się wykończymy sami?"
    bo nie mam demencji i pamiętam jak wyglądała Polska między zakończeniem rosyjskiej dominacji a wejściem do UE.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 11-03-2024 o 22:07

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Zrozumcie.
    Irytuje mnie ta bezrozumna BEZWARUNKOWOŚĆ trzymania się zgniłego i głupiego układu (unii).
    Mamy państwo z gówna i kartonu, nikt się z nami nie liczy, wszystko czego chcą nam nakazują BEZWARUNKOWO.
    Powyższa wypowiedź, to książkowy przykład, dlaczego ludzie omijają fora, takie jak to.
    O ile 15 lat temu byłeś tu jednym z autorytetów, a Twoje wątki o wentylacji, GWC, buforze ciepła miały status kultowych, tak ostatnio koncentrujesz się na "państwie z gówna i kartonu", fobiach dotyczących Unii i państwa Izrael, zgorzkniałych tekstów o polityce.
    Nie po to jest to Forum.

    I nie tłumacz się tym, że to Forum się zmieniło.
    TY zmieniłeś się bardziej
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 12-03-2024 o 11:00
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Z całkowitym spokojem. Boję się takich jak ty.
    Nie ma co upierać się przy słowiańskich wadach. Naród trzeba doskonalić kopiując lepsze wzorce a nie uwsteczniać okopując się w szkodliwych tradycjach. Ewolucja.

    "CZEMU uważasz, że jak nam się zostawi dbanie o siebie to się wykończymy sami?"
    bo nie mam demencji i pamiętam jak wyglądała Polska między zakończeniem rosyjskiej dominacji a wejściem do UE.
    Polska to tak piękny i zasobny kraj, którego nie sposób zostawić POLAKOM!!!
    - Taka opinia od dawna panuje w jewropie, głównie u zachodniego sąsiada.
    Demencji nie masz, ale znajomości historii też nie masz.
    Błąd, na szczęście, do nadrobienia.
    Tylko...
    Nie wiem, czy zechcesz ten błąd naprawić.
    Eugenika Ci się marzy. Przywództwo i nadzór narodu panów lub wybranego narodu nad dziczą słowiańską...
    W tym zakresie masz czy nie masz demencji?

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Zrozumcie.
    Irytuje mnie ta bezrozumna BEZWARUNKOWOŚĆ trzymania się zgniłego i głupiego układu (unii).
    Mamy państwo z gówna i kartonu, nikt się z nami nie liczy, wszystko czego chcą nam nakazują BEZWARUNKOWO.

    Adam M.
    Właśnie dlatego że ono już jest z gówna i kartonu i ratunku nie widać wolę sie trzymać cywilizacji. Słowo BEZWARUNKOWO -jest sporo na wyrost - wszak mamy tam Korwina i resztę odpadów politycznych które mają prawo głosu anawet weta. Tam trzeba walczyć o lepszą unię a nie spać na sesjach i piać peany na cześć Putlera jak Korwin czy też wymachiwać gaśnica jak Grzegorz. Unia po prostu jest nasza i jak sobie zdamy z tego sprawę i wyślemy tam ludzi myślących technicznie o sprawach przemysłu choćby takich jak Adam to jest nadzieja. Inaczej to płacz i zgrzytanie zebów, sranie za stodołą i ruski mir.
    120 mkw Połowa piętrowego bliźniaka z piwnicą, z lat 70 tych ocieplone 10 cm styro, PC monoblok Panas 7kw, kocioł MPM 18 kw, PV 9,8kwp, bufor 2000l, grzejniki.

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Wybory będą niedługo...
    Koniecznie trzeba DOBRZE wybrać!
    Skoro już jesteśmy w tej unii i nawet jeszcze coś tam możemy powiedzieć to koniecznie trzeba tam mówić i robić to, co jest dla nas dobre i nie szkodzi innym.
    Jak to spapramy zostanie nam tylko oddolny polexit z oblewaniem gnojówką polityków (i oby tylko na oblewaniu się skończyło).

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Eugenika Ci się marzy. Przywództwo i nadzór narodu panów lub wybranego narodu nad dziczą słowiańską...
    W tym zakresie masz czy nie masz demencji?

    Adam M.
    Marzy mi się aby w końcu takie osoby jak ty były kompletnym marginesem w życiu publicznym.

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    No, nie wiem czy to tak naprawdę czy z poprawności politycznej to wezwanie do ludu...
    Mam kilka uwag, ale obawiam się, że mogą się Wam nie podobać...

    Kiedyś to było NASZE forum !
    Taki bardzo przyjazny twór przylepiony do wydawnictwa.
    Skupił bardzo wielu wspaniałych ludzi, którzy mieli sporo wiedzy i dobrych pomysłów.
    Ale komuś się to nie podobało, to...

    Zmieniono reguły gry i oznajmiono, że teraz to jest WASZE, a nie nasze forum - i żeby się to komuś nie myliło!!!
    Wielu się to nie spodobało i odeszli...
    Niektórzy (jak ja) zostali, chyba z lenistwa i przyzwyczajenia, choć już tak miło nie było.
    Ale... Zdarzały się jeszcze jakieś ciekawe wątki i pomysły.
    Jednak i to było komuś nie po drodze i...

    Po krótkim czasie zrobiono z tego "forum" typowy słup ogłoszeniowy i pełną komerchę do której dla niepoznaki pozostawiono odrobinę miejsca na jakieś prywatne wypowiedzi. Czasem komuś się nawet zachce coś doradzić, ale zwykle postawy roszczeniowe odstraszają od tego.
    Wykreowała się kasta wszechwiedzących i... policja w sprawie forumowych wypowiedzi.
    Minęło trochę czasu i...

    Nie wiem czemu tego nie dostrzegacie, ale teraz i tutaj to "forum" już nawet nie jest WASZE !!!
    Skróciłem trochę cytowaną wypowiedź - zapewne " łamiąc" prawo autorskie, które nie jest wymysłem unijnym. Nowe wytyczne dotyczące usług cyfrowych chyba wylewają dziecko z kąpielą. Jak konieczność akceptowania za każdym razem "komunikatu o plikach cookie.

    Wracając do głównej kwestii: forum nigdy nie było nasze. One zawsze miało swojego właściciela który dawał mu miejsce i "opiekę techniczną".
    Komercjalizują się wszystkie media. Przekaz spłyca się do haseł i komercji. Reklama była tu zawsze. Fakt, że jest irytująca, ale ja nauczyłem się ją ignorować. Owszem denerwuje mnie konieczność szukania krzyżyka by zamknąć wyskakujące okno.

    Ale dalej mogę na forum znaleźć to co mnie interesuje i wypowiedzieć na tematy związane z budową. Mogę wymieniać poglądy, a nie spierać z zalewem marketingu szeptanego.

    Możemy tu tkwić i walczyć by nasze posty były rzeczowe. Może się obronią... Jaką mamy alternatywę? Fejsbuk? Który w tematach grup branżowych jest zalany niemal wyłącznie poleceniami polegającymi na plebiscycie na ilość znajomych. Albo płatną reklamą która manipuluje zdjęciami i wrzuca fałszywe tytuły mające na celu nic innego, jak wprowadzenie w błąd. I co z tego że portal odpowiada na zgłoszenia "nie usunęliśmy reklamy bo nie narusza ona naszych standardów"
    To ma być wybór?
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.787

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Zrozumcie.
    Irytuje mnie ta bezrozumna BEZWARUNKOWOŚĆ trzymania się zgniłego i głupiego układu (unii).
    Mamy państwo z gówna i kartonu, nikt się z nami nie liczy, wszystko czego chcą nam nakazują BEZWARUNKOWO.

    Oj Elfir...
    CZEMU uważasz, że jak nam się zostawi dbanie o siebie to się wykończymy sami?
    Naprawdę chcesz/musisz mieć jakiegoś pana?
    Nie wystarczyłoby wysłać na emeryturę i w niebyt polityczny tych polskojęzycznych wielbicieli menory?

    "Czasy się zmieniają, a my staramy się być przydatni. "
    Przestańcie się starać...
    Wy to po prostu ZRÓBCIE!
    Te żółte płachty nie są przydatne...

    Adam M.
    Wiesz co w tym wszystkim jest najgorszego ?? najgorsze to to że albo albo koniec nie myślisz jak każdy miałby mysleć to odrazu do putina cię wyślą lub nazwa ruską onucą , sam widziałes po wywiadzie tego Amerykana z Putinem najlepiej by go powieszono jak śmiał to niewyobrażalneitp itd , nie ma nic lepszego jak sto opini sensownych niż jedna linia bo to przerabialiśmy z ruskimi 40 lat tamu a teraz inna linia jedynie słuszna , świat ma więcej biegunów niż dwa jest też neutralność jest BRICS sporo tego i tylko mądry kraj z mądrymi ludźmi potrafi z tego korzystać durnie idą na wojnę i to jest najbardziej żałosne że tę wojnę szykuje nam zawsze ktoś inny .

  14. #14
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.787

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Wybory będą niedługo...
    Koniecznie trzeba DOBRZE wybrać!
    Skoro już jesteśmy w tej unii i nawet jeszcze coś tam możemy powiedzieć to koniecznie trzeba tam mówić i robić to, co jest dla nas dobre i nie szkodzi innym.
    Jak to spapramy zostanie nam tylko oddolny polexit z oblewaniem gnojówką polityków (i oby tylko na oblewaniu się skończyło).

    Adam M.
    Krajowe wybory wybierajmy co tam kto chce ale do EU powinniśmy wysyłać samych przeciwników fit for 55 bo to zwykły chłam który nas pogrąży

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Wybory będą niedługo...
    Koniecznie trzeba DOBRZE wybrać!
    Skoro już jesteśmy w tej unii i nawet jeszcze coś tam możemy powiedzieć to koniecznie trzeba tam mówić i robić to, co jest dla nas dobre i nie szkodzi innym.
    Jak to spapramy zostanie nam tylko oddolny polexit z oblewaniem gnojówką polityków (i oby tylko na oblewaniu się skończyło).

    Adam M.
    Dziwi mnie to, że koleś z Twoim doświadczeniem wiąże jakiekolwiek nadzieje z jakimikolwiek wyborami.
    Regulamin paragraf 7pkt 2.6.f: Nie jest dozwolone zamieszanie (...) wypowiedzi które naruszają polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje, normy moralne, obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób lub przedsiębiorstw, popierają radykalne postawy społeczne lub głoszą takie poglądy (dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie i inne).

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Czasy się zmieniają, a my staramy się być przydatni.
    Zgadza się, jest to nawet bardzo widoczne.
    Regulamin paragraf 7pkt 2.6.f: Nie jest dozwolone zamieszanie (...) wypowiedzi które naruszają polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje, normy moralne, obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób lub przedsiębiorstw, popierają radykalne postawy społeczne lub głoszą takie poglądy (dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie i inne).

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Na szczęście ludzie o twoich poglądach wymierają, a młodzi chcą być w kręgu cywilizacji zachodniej.

    .
    Na szczęście ?
    Regulamin paragraf 7pkt 2.6.f: Nie jest dozwolone zamieszanie (...) wypowiedzi które naruszają polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje, normy moralne, obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób lub przedsiębiorstw, popierają radykalne postawy społeczne lub głoszą takie poglądy (dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie i inne).

  18. #18

    Domyślnie

    Przykro patrzeć jak forumowiczka wielka sercem chce zmarginalizować najpożyteczniejszego forumowicza od zawsze, a przy okazji cały słowiański bałagan. Zresztą pewnie z wzajemnością. Przykro patrzeć jak kolejne wcielenie red.akcji wygania najpożyteczniejszego forumowicza od zawsze i najlepszego doradcę. Do nikogo innego tak nie pasuje awatar mistrza Yody. On też czasem zachowywał się dziwnie i napotykał na niezrozumienie.
    To kiedy odbieranie tytułów?

    Przy całej radości ze zmieniających się czasów i pełnych nadziei oczekiwań względem proeuropejskiej młodzieży należy wziąć pod uwagę, że czas forów minął, a najdalej od nich trzyma się właśnie owa młodzież. W nowej epoce nie będzie nie tylko słowiańskiego bałaganu, ale i całego tego bałaganu, w którym od lat tutaj siedzimy. A siedzę tu znacznie dłużej niż wskazuje data przy koncie gorbaga.

    Starych użytkowników, nie da się zastąpić.
    Nikt nie przyjdzie na ich miejsce, nie wygeneruje Wam (nam) za darmo wartościowego contentu, nie podzieli się doświadczeniami i nie pociągnie dyskusji. Jeśli aktywny użytkownik z takim stażem źle się czuje u mnie na forum, to przepraszam i pytam się jak mogę naprawić błąd. Zarządzam swoim forum od ponad 20 lat, to zatem życzliwa rada z własnego doświadczenia.
    Z8 z pracowni Z500. Mieszkamy od października 2014. Ściany: Ytong+20cm TO 032. Podłoga: 15cm TO grafit. Strop: 17-33cm regranulatu styropianu + 20cm wełny. 100% podłogówka. Kocioł: Immergass Victrix 24kW dwufunkcyjny z wbudowanym zasobnikiem 45l. Wentylacja: PE na skrzynkach + Luna.
    Dziennik budowy: www.budowa-domu.info

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał gorbag Zobacz post
    Przykro patrzeć jak forumowiczka wielka sercem chce zmarginalizować najpożyteczniejszego forumowicza od zawsze, a przy okazji cały słowiański bałagan. Zresztą pewnie z wzajemnością. Przykro patrzeć jak kolejne wcielenie red.akcji wygania najpożyteczniejszego forumowicza od zawsze i najlepszego doradcę. Do nikogo innego tak nie pasuje awatar mistrza Yody. On też czasem zachowywał się dziwnie i napotykał na niezrozumienie.
    To kiedy odbieranie tytułów?

    .
    Źle to oceniasz. może to sentyment przez Ciebie przemawia.
    Użytkownik o którym piszesz, hmmm... zmienił się.
    Jak sprawdzisz jego posty sprzed 10 lat teraz, to jest to skok w przepaść.
    I nikt go tam nie wepchnął...
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  20. #20
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar swierol
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-819
    Posty
    1.554
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Niestety ten elfir i chłop z aparatem nawet słowo unia piszą z wielkiej litery. Widać jak nisko UPAdli i proponuje za wczasu pakować walizki i wyjeżdżać do tej "cywilizacji zachodniej" Piszecie, wręcz zachwycacie się cywilizacją zachodnią? A co ona teraz chce zrobić z Wami (czy tam z wami)? Podpowiem: upodlić, zniszczyć, ubezwłasnowolonić abyście zapierdalali może i za większe pieniądze ale za to większość oddali w daninach za wszystko. Wy się cieszycie, że zarabiacie więcej a nakładane kontrybucje sprawiają, że macie coraz mniej - wy tego nie widzicie? Przecież jesteście rekordzistami tego przybytku.

    Kilka dni temu napisałem finlandii, że jak mu się nie podoba moja sygnatura to proszę natychmiast usunąć moje konto. I dlaczego nie usunął? Bo wie, ze jakby zostało tu samo lewactwo to utopiło by się kąpiąc we własnym sosie.
    Niestety ale grupa trzymająca władzę udaje tolerancyjnych ale jeśli nie jesteś z nimi to jesteś przeciwko nim - toż to wypisz, wymaluj PIS, który przecież był taki paskudny.

Strona 1 z 18

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony