dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 17
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 334
  1. #41

    Domyślnie

    bez konfederacji oj widok przepiękny szkoda że to sen

    Konfederacja już dawno w Moskwie dzieli łupy

    Wiem że śni wam się najazd bydła na ten kraj i tęsknicie do orderów i zaszczytów ale na boga dość już tej ruskiej propagandy - nie ma dla nas polaków innej DZIŚ alternatywy niż Unia i Nato i starajmy się w ramach tych organizacji poprawiać swój byt - wystarczy spojrzeć trochę szerzej niż w pobliże wychodka z desek. Mamy dokładnie tyle do powiedzenia co niemcy włosi czy hiszpanie pytanie tylko czy wolimy spać w NASZYM EUROPEJSKIMJ parlamencie czy jednak tworzyć tę Europę wspólnie zinnymi. Komu jest nie w smak widać było po pracy wysłanników narodu przez ostatnie lata.
    A skutek tego jest taki jak widać na ulicach - hordy pijanych traktorzystów biegające w amoku przeciw temu co się stało kiilka lat temu dzięki ich własnym idolom. I kimś podobnym zdajesz się być i Ty gogusiu - plujesz na to czym jest jedyna szansa na godne życie bo popsuli to Twoi idole i ich koledzy z PIS u przez głupotę i zaniechanie. Wysyłajmy nadal śmietnik polityczny do UE a niczego dobrego się nie doczekamy. Tylko że to dzięki między innymi takim jak Ty sie odbywa.
    Waszą rolą jest negacja wszystkiego zamiast wspieranie pozytywów. No to mamy co mamy. Ale w d... e mam jakiego koloru czolgi pojada na Urainę - ważne żeby wkońcu pojechały.
    Ostatnio edytowane przez Chris Zielonka ; 24-03-2024 o 15:38
    120 mkw Połowa piętrowego bliźniaka z piwnicą, z lat 70 tych ocieplone 10 cm styro, PC monoblok Panas 7kw, kocioł MPM 18 kw, PV 9,8kwp, bufor 2000l, grzejniki.

  2. #42
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.786

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chris Zielonka Zobacz post
    bez konfederacji oj widok przepiękny szkoda że to sen

    Konfederacja już dawno w Moskwie dzieli łupy

    Wiem że śni wam się najazd bydła na ten kraj i tęsknicie do orderów i zaszczytów ale na boga dość już tej ruskiej propagandy - nie ma dla nas polaków innej DZIŚ alternatywy niż Unia i Nato i starajmy się w ramach tych organizacji poprawiać swój byt - wystarczy spojrzeć trochę szerzej niż w pobliże wychodka z desek. Mamy dokładnie tyle do powiedzenia co niemcy włosi czy hiszpanie pytanie tylko czy wolimy spać w NASZYM EUROPEJSKIMJ parlamencie czy jednak tworzyć tę Europę wspólnie zinnymi. Komu jest nie w smak widać było po pracy wysłanników narodu przez ostatnie lata.
    A skutek tego jest taki jak widać na ulicach - hordy pijanych traktorzystów biegające w amoku przeciw temu co się stało kiilka lat temu dzięki ich własnym idolom. I kimś podobnym zdajesz się być i Ty gogusiu - plujesz na to czym jest jedyna szansa na godne życie bo popsuli to Twoi idole i ich koledzy z PIS u przez głupotę i zaniechanie. Wysyłajmy nadal śmietnik polityczny do UE a niczego dobrego się nie doczekamy. Tylko że to dzięki między innymi takim jak Ty sie odbywa.
    Waszą rolą jest negacja wszystkiego zamiast wspieranie pozytywów. No to mamy co mamy. Ale w d... e mam jakiego koloru czolgi pojada na Urainę - ważne żeby wkońcu pojechały.
    Na swoich traktorzystów narzekasz a oni nasi i protestują nie dlatego że im się chce tylko dlatego że ta ciemnota komunistyczno-lewacka zarzyna całą Europę ale aby to zrozumieć to najpierw trzeba się pozbyć ideologicznego gówna , bez tego ani rusz , ta obecna kadencja i poprzednia to najgorszy okres w dziejach EU od czasu jak paskudne lewactwo rozpoczęło dzieło zniszczenia i zochydzenia od obywateli , mało który obywatel Europejski jest zdowolony z tego co ci lewacy wyprawiają a oni jednak dalej brną w to idiotyczne bagno zielonej energi fit for nie wspomnę o światopoglądzie bo to już naprawdę jest hore nie od dziś.

  3. #43

    Domyślnie

    Prawie masz rację ale prawie czyni wielką różnice - to MY polacy wysłaliśmy tam gównianą reprezentację i to ONI w tym głównie Twoi i tych traktorzystów idole dopuścili do uchwalenia tego gówna. Ale jakie by ono nie było da się to przecież zmienić. Co do NASZYCH traktorzystów to straciłem cały szacunek dla grupy która daje się tak łatwo manipulować. Jarek ich wydymal i powinni tymi traktorami warczeć gnojowi 24 na dobę a on im krzyknął łapaj złodzieja i pojechali byle gdzie - atam na rondach już stali zwolennicy Putina i zajęli się resztą . Ciekawe też że te wszystkie wyjazdy zdarzyły się w całej Europie prawie jednocześnie choc w każdym kraju z innego niby to powodu. Aż dziw że się dwaj rolnicy często przez miedzę nie potrafią dogadać a potrafili w całej Europie ponad podziałami - jak nie widać że to jest sterowane to już nie ma ratunku -
    120 mkw Połowa piętrowego bliźniaka z piwnicą, z lat 70 tych ocieplone 10 cm styro, PC monoblok Panas 7kw, kocioł MPM 18 kw, PV 9,8kwp, bufor 2000l, grzejniki.

  4. #44

    Domyślnie

    I tak już co najmniej ćwierć tysiąca lat. Ech, może doczekamy chociaż powieszenia portretów Korwina, Brauna i ich pomniejszych koleżków.

  5. #45

    Domyślnie

    Ich samych nikt nie zdąży bo jak tylko odzyskamy kraj dla rozumu oni już dawno będą na wyspach Bergamutach. za moskiewskie ruble. Mozliwe że będą po kremacjach jak pewien sprzedawca respiratorów którego sprawa jakoś dziwnie zacichła a szuka się jakichś śmiesznych 70 baniek komisją która pewnie zje jeszcze co najmniej połowę tej sumy. Z drugiej strony jak już tu będzie rosja taki goguś może się przydać - pomoże załatwić talon na skarpety i przydział gumofilców.
    120 mkw Połowa piętrowego bliźniaka z piwnicą, z lat 70 tych ocieplone 10 cm styro, PC monoblok Panas 7kw, kocioł MPM 18 kw, PV 9,8kwp, bufor 2000l, grzejniki.

  6. #46

    Domyślnie

    No tak to właśnie działa. Tak samo się nie udało powiesić Szczęsnego Potockiego z kolegami i trzeba się było zadowolić symbolicznym powieszeniem ich portretów.

  7. #47
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.786

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chris Zielonka Zobacz post
    Ich samych nikt nie zdąży bo jak tylko odzyskamy kraj dla rozumu oni już dawno będą na wyspach Bergamutach. za moskiewskie ruble. Mozliwe że będą po kremacjach jak pewien sprzedawca respiratorów którego sprawa jakoś dziwnie zacichła a szuka się jakichś śmiesznych 70 baniek komisją która pewnie zje jeszcze co najmniej połowę tej sumy. Z drugiej strony jak już tu będzie rosja taki goguś może się przydać - pomoże załatwić talon na skarpety i przydział gumofilców.
    Za Moskiewskie ruble to lewica żyje lub żyła bo nie wiadomo czy Miller dla siebie ich nie zagarnał a co do Rosji w Polsce to oni chyba na łeb by musieli upaść aby chcieć nas znów miec pod butem ,przecież to Polska to chory naród popierdolony do granic absurdów , i zapamiętaj sobie jeśli tego nie zauważyłes jeszcze że to rządzą komuchy w postaci Tusków,Kaczyńskich i totalnie odklejonej lewicy od 30-tu lat to może obwiniaj ślimaki że w Polsce jest burdel złodziejstwo i gnanie do kolejnego rozbioru co najmniej.

  8. #48

    Domyślnie

    I tu sie zgadzam - gnają do rozbioru -różnimy sie tym że ja wiem jak się będzie kraj nazywał po tym rozbiorze i kto będzie wypinał pierś po ordery czerwonej gwiazdy czy raczej młota.
    120 mkw Połowa piętrowego bliźniaka z piwnicą, z lat 70 tych ocieplone 10 cm styro, PC monoblok Panas 7kw, kocioł MPM 18 kw, PV 9,8kwp, bufor 2000l, grzejniki.

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Napisał benek161 Zobacz post
    Rosja nie zaatakuje NATO pierwsza bo nie ma takiego potencjału ani interesu. Bardziej obawiam się tego że NATO dąży do konfrontacji (patrz ostatnia dyskusja nad wysłaniem żołnierzy na Ukrainę).
    Zechciej wskazać gdzie znajduje się NATO, bo na mapach NATO nie ma.

  10. #50

    Domyślnie

    "Głównym celem istnienia NATO w chwili utworzenia była obrona militarna przed atakiem ze strony ZSRR i jego państw satelickich,"

    .
    .
    .
    .
    .
    .


    "Początki NATO wiążą się z podpisaniem traktatu z Dunkierki przez Wielką Brytanię i Francję 4 marca 1947 roku, co stanowiło odpowiedź na rosnące obawy przed ponowną agresją niemiecką."




    Regulamin paragraf 7pkt 2.6.f: Nie jest dozwolone zamieszanie (...) wypowiedzi które naruszają polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje, normy moralne, obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób lub przedsiębiorstw, popierają radykalne postawy społeczne lub głoszą takie poglądy (dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie i inne).

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chris Zielonka Zobacz post
    Konfederacja już dawno w Moskwie dzieli łupy
    A podobno myślenie nie boli

    Fajnie jest pisać jakieś głupoty szkoda tylko, że argumentów brak.

  12. #52
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.786

    Domyślnie

    Cytat Napisał Frofo007 Zobacz post
    A podobno myślenie nie boli

    Fajnie jest pisać jakieś głupoty szkoda tylko, że argumentów brak.
    No

  13. #53
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.786

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chris Zielonka Zobacz post
    I tu sie zgadzam - gnają do rozbioru -różnimy sie tym że ja wiem jak się będzie kraj nazywał po tym rozbiorze i kto będzie wypinał pierś po ordery czerwonej gwiazdy czy raczej młota.

    Tusk już standardy ruskie wyznacza , wczoraj pokazał twarz uśmiechniętej Polski ,który to przykład uśmiechniętej Polski po telewizji i innych ??? Łukaszenka zaczyna się ze wstydu czerwienić Tusk mu pokazuje jak robić porządki .

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Frofo007 Zobacz post
    Fajnie jest pisać jakieś głupoty szkoda tylko, że argumentów brak.
    https://www.newsweek.pl/polska/polit...ietlic/rsjwl73

    https://www.wprost.pl/kraj/11477281/...o-placil-kreml
    https://www.youtube.com/watch?v=eUqq3x7S19w
    https://oko.press/przemoc-dezinformacja-konfederacja

    Jak mało to podrzuce jescze wypowiedzi Korwina, Berkowicza, zdjęcia z Moskwy i wystepy w ruskiej telewizji.

    Tusk pokazuje jak robić porządki . - Z TYM SIĘ ZGADZAM -
    Po to go wybrano żeby złodziej który rozdał kolesiom prawie miliard złotych z naszych pieniędzy nie pokazywał środkowego palca narodowi. Miejsce złodziei jest w więzieniu a jak mawia prawie najmądrzejszy człowiek świata kto jest bez winy nie ma się czego obawiać. Czyż nie ?
    Ostatnio edytowane przez Chris Zielonka ; 27-03-2024 o 09:18
    120 mkw Połowa piętrowego bliźniaka z piwnicą, z lat 70 tych ocieplone 10 cm styro, PC monoblok Panas 7kw, kocioł MPM 18 kw, PV 9,8kwp, bufor 2000l, grzejniki.

  15. #55
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.786

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chris Zielonka Zobacz post
    https://www.newsweek.pl/polska/polit...ietlic/rsjwl73

    https://www.wprost.pl/kraj/11477281/...o-placil-kreml
    https://www.youtube.com/watch?v=eUqq3x7S19w

    Tusk pokazuje jak robić porządki . - Z TYM SIĘ ZGADZAM -
    Po to go wybrano żeby złodziej który rozdał kolesiom prawie miliard złotych z naszych pieniędzy nie pokazywał środkowego palca narodowi. Miejsce złodziei jest w więzieniu a jak mawia prawie najmądrzejszy człowiek świata kto jest bez winy nie ma się czego obawiać. Czyż nie ?
    Tak porządki ale to powinien z sobą najpierw zrobić , ten człowiek nigdy nie powinien być premierem ,nigdy do niczego nie dojdziemy z ich wojenkami wzajemnymi ciekawe czy ktoś tego wrzoda kiedyś rozetnie czy wyginą naturalnie. ani jedna z tych parti nie powinna nami rządzić .

  16. #56

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chris Zielonka Zobacz post
    https://www.wprost.pl/kraj/11477281/...o-placil-kreml - "Tajemnicze wyjazdy do Rosji współpracowników Grzegorza Brauna."
    No nie wierzę hahahaha To jest mniej więcej tak jak Ty byś odemnie kupił usługę, którą świadczę. Ja bym sobie pojechał na wakacje do Rosji a później w swojej pracy miałbyś łatkę kogoś kto w Moskie dzieli łupy Totalny absurd.



    A tu kto dzieli łupy?

    Cytat Napisał Chris Zielonka Zobacz post
    Tusk pokazuje jak robić porządki . - Z TYM SIĘ ZGADZAM -
    Po to go wybrano żeby złodziej który rozdał kolesiom prawie miliard złotych z naszych pieniędzy nie pokazywał środkowego palca narodowi. Miejsce złodziei jest w więzieniu a jak mawia prawie najmądrzejszy człowiek świata kto jest bez winy nie ma się czego obawiać. Czyż nie ?
    Przecież za rządów Tuska okradli mężczyzn z 2 lat emerytury a kobiety z 7 lat. Tusk mówił: "Przysięgam Polakom, że każdy, kto w moim rządzie zaproponuje podwyżkę podatków, zostanie osobiście przeze mnie wyrzucony" a później podnosił wiele podatków w tym VAT z 22 do 23%, o ile pamiętam miało to być na rok

    Jesteś totalnie zaślepiony i złodziei nazywasz mężami stanu a prawdziwych mężów stanu masz za rosyjskich agentów.

    Ps. jakby co Braun nie moja bajka, co nie zmienia tego, że jeśli ktoś napisze głupoty na jego temat to ja tego nie skomentuje.

  17. #57

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    ani jedna z tych parti nie powinna nami rządzić .
    Możesz mieć rację jednak nie ma wpolsce obecnie partii która POWINNA nami rządzić. Dlatego lepsza ta która nas steruje w stronę cywilizacji niż wychodka z desek.
    120 mkw Połowa piętrowego bliźniaka z piwnicą, z lat 70 tych ocieplone 10 cm styro, PC monoblok Panas 7kw, kocioł MPM 18 kw, PV 9,8kwp, bufor 2000l, grzejniki.

  18. #58

    Domyślnie

    A tu kto dzieli łupy?

    Mylą Ci się sytuacje - co innego jest imprezowanie na rautach u ruskiego szpiega co innego spotkanie dyplomatów czy przedstawicieli rządów.
    Dzielenie łupów będzie miało miejsce jak Putin kolega Korwina i Brauna idol Berkowicza zajmie nam kraj i nie mam wątpliwości że to oni będą grać pierwsze skrzypce. Co do głupot o Braunie to nie ma czegoś takiego - to co on robi aby zarobić te troche rubli i zaistnieć w mediach jest już tak głupie że nic dodawać nie trzeba. Choć Korwin i tak bije go na głowę .

    Jesteś totalnie zaślepiony i złodziei nazywasz mężami stanu a prawdziwych mężów stanu masz za rosyjskich agentów.

    W chwili obecnej w Polsce nie ma nikogo kogo by można nazwać mężem stanu więc pokaż mi gdzie to uczyniłem bo być może błądzę.
    Natomiast jesli dla Ciebie ludzie z okolic Korwina i Brauna mogą być nazywani mężami stanu to współczuję niskich wymagań.
    Ostatnio edytowane przez Chris Zielonka ; 27-03-2024 o 11:16
    120 mkw Połowa piętrowego bliźniaka z piwnicą, z lat 70 tych ocieplone 10 cm styro, PC monoblok Panas 7kw, kocioł MPM 18 kw, PV 9,8kwp, bufor 2000l, grzejniki.

  19. #59

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chris Zielonka Zobacz post
    A tu kto dzieli łupy?

    Mylą Ci się sytuacje - co innego jest imprezowanie na rautach u ruskiego szpiega co innego spotkanie dyplomatów czy przedstawicieli rządów.
    Dzielenie łupów będzie miało miejsce jak Putin kolega Korwina i Brauna idol Berkowicza zajmie nam kraj i nie mam wątpliwości że to oni będą grać pierwsze skrzypce. Co do głupot o Braunie to nie ma czegoś takiego - to co on robi aby zarobić te troche rubli i zaistnieć w mediach jest już tak głupie że nic dodawać nie trzeba. Choć Korwin i tak bije go na głowę .
    Miałeś napisać argumenty. Podałeś link do artykułu, w którym jest info, że "współpracownik" Brauna pojechał do Rosji. No jprd Gdybym np. Ciebie poprosił o pomoc w zrobieniu kanalizacji Ty byś mi pomógł a później pojechał do Rosji to znaczy, że ja "dzielę łupy z Moskwą?" DD No weź się ogarnij.

    Masz jakieś poważne argumenty to podaj a jak nie masz to przyznaj się do błędu - proste.

    Cytat Napisał Chris Zielonka Zobacz post
    W chwili obecnej w Polsce nie ma nikogo kogo by można nazwać mężem stanu więc pokaż mi gdzie to uczyniłem bo być może błądzę.
    Nie chwaliłeś Tuska?

    Cytat Napisał Chris Zielonka Zobacz post
    Natomiast jesli dla Ciebie ludzie z okolic Korwina i Brauna mogą być nazywani mężami stanu to współczuję niskich wymagań.
    Akurat Braun i Korwin to nie moja bajka ale podaj argumenty bo zdecydowanie wolę ich niż Tuska.
    Ostatnio edytowane przez Frofo007 ; 27-03-2024 o 11:30

  20. #60

    Domyślnie

    Wg Ciebie co będzie argumentem ? Podpis pod potwierdzeniem pobrania rubli ? Widać że nie doczytałeś linków które Ci zaproponowałem. Z drugiej strony zapewne znasz wypowiedzi swoich idoli tylko nie potrafisz połączyć kropek. Nie widze że swej strony żadnego błędu - oceniam na podstawie wypowiedzi tych gości że są rasistami spod ruskiej gwiazdy z potężnym przechyłem ku faszyzmowi. Jakimże to mężem stanu może być koleś co głosi że sex z 12 latkami jest ok, w Buczy leżeli aktorzy na ulicach a Hitler był łagodnym pragmatykiem głoszącym niskie podatki. Ktoś kto biega po krzakach polując na lewaka z uśmiechem idioty.
    To naprawdę mąż stanu ? Chyba stanu obniżonej świadomości. Granie dziś na tubie antysemickiej i wartościach neonazistowskich jest świadectwem kompletnego odklejenia a już głoszenie chwały ruskiemu mirowi zakrawa na zdradę narodu który ta swołocz wywoziła na Sybir przez dwa stulecia aby wreszcie jak robactwo wjechać tu na czołgach. Ten mocno odstający od normy koleś gdyby żył w polsce o jekiej mówi byłby zapewne pierwszym powieszonym za zdradę. Tylko dzieki telerancji lub nieudolności polskich rządów od kilkudziesięciu lat moze sobie pozwalać na szarganie pamięci pomordowanych przez wszystkie jego ideologiczne nacje od faszyzmu po ruski mir - polaków . Gdyby polską rzadził prawdziwy mąż stanu kiedykolwiek po roku 80 tym Korwiny i inni byliby juz dawno persona non grata polskiej polityki.
    120 mkw Połowa piętrowego bliźniaka z piwnicą, z lat 70 tych ocieplone 10 cm styro, PC monoblok Panas 7kw, kocioł MPM 18 kw, PV 9,8kwp, bufor 2000l, grzejniki.

Strona 3 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony