dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 17
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 334
  1. #61

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chris Zielonka Zobacz post
    Wg Ciebie co będzie argumentem ? Podpis pod potwierdzeniem pobrania rubli ?
    Nie ważne co według mnie jest argumentem, liczy się to co jest obiektywnie argumentem Ty podsyłając linki do tych idiotycznych artykułów w moim mniemaniu argumentu nie podałeś.

    Cytat Napisał Chris Zielonka Zobacz post
    Z drugiej strony zapewne znasz wypowiedzi swoich idoli tylko nie potrafisz połączyć kropek.
    Istnieje taka możliwość, że jestem debilem Natomiast wskazane tu są argumenty.

    Cytat Napisał Chris Zielonka Zobacz post
    są rasistami spod ruskiej gwiazdy z potężnym przechyłem ku faszyzmowi.
    Do Ciebie trzeba mówić wiele razy aby dotarło? Argumenty chłopie. Ja mam wyjebane co Twój mózg sobie tam myśli (i to co mój też), liczą się fakty. Podaj argumenty, że "oni są spod ruskiej gwiazdy i faszystami" Gdybyś miał trochę rozumu to byś wiedział, że trudno być "ruski i faszystą" ale mniejsza o to.

    Cytat Napisał Chris Zielonka Zobacz post
    Jakimże to mężem stanu może być koleś co głosi że sex z 12 latkami jest ok
    Dalej Ciebie nie czytam i nie komentuje. Udowodnij kto z konfy (domyślam się, że Korwin) powiedział, że seks z 12 latkami jest ok. Gdy to napiszesz to odniosę się wtedy do reszty. Ale zacytuj jego słowa.

  2. #62
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.786

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chris Zielonka Zobacz post
    Możesz mieć rację jednak nie ma wpolsce obecnie partii która POWINNA nami rządzić. Dlatego lepsza ta która nas steruje w stronę cywilizacji niż wychodka z desek.
    Oj są są tylko w tej obłudnej polityce nawet media im się dzą w kieszeni i z mety stają na barykadzie , pamiętasz ten paszkwil TVN-nowski jak to akurat dziennikarz przypadkowo szedł środkiem lasu a tak oddawali cześć Adolfowi hai , przecież to tylko idiota godny TVN-nu łykał ale fama poszł smród poszedł , mam kupę godnych ludzi tysiąc razy lepszych niż ta szu......ny okrągłostołowe ,

  3. #63
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.786

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chris Zielonka Zobacz post
    A tu kto dzieli łupy?

    Mylą Ci się sytuacje - co innego jest imprezowanie na rautach u ruskiego szpiega co innego spotkanie dyplomatów czy przedstawicieli rządów.
    Dzielenie łupów będzie miało miejsce jak Putin kolega Korwina i Brauna idol Berkowicza zajmie nam kraj i nie mam wątpliwości że to oni będą grać pierwsze skrzypce. Co do głupot o Braunie to nie ma czegoś takiego - to co on robi aby zarobić te troche rubli i zaistnieć w mediach jest już tak głupie że nic dodawać nie trzeba. Choć Korwin i tak bije go na głowę .

    Jesteś totalnie zaślepiony i złodziei nazywasz mężami stanu a prawdziwych mężów stanu masz za rosyjskich agentów.

    W chwili obecnej w Polsce nie ma nikogo kogo by można nazwać mężem stanu więc pokaż mi gdzie to uczyniłem bo być może błądzę.
    Natomiast jesli dla Ciebie ludzie z okolic Korwina i Brauna mogą być nazywani mężami stanu to współczuję niskich wymagań.
    Korwin już od dłuższego czasu nie jest w konfederacji to po pierwsze a po drugie ten Tusk przy Braunie to zwykły oszust cymbał itp itd , Braun pochodzi ze szlacheckiej rodziny reżyser filmowy 18 filmów na koncie ale ty tego nie wiesz skoro tak zajadle nienawidzisz tylko pewnie sam nie wiesz dlaczego , ja mam taką wadę wrodzoną że zanim kogoś chcę obsmarować czy coś to wysłucham go poszukam kim ten ktoś jest ale nie w TVN czy wyborczej tylko w niezależnych mediach a są jeszcze

  4. #64

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Korwin już od dłuższego czasu nie jest w konfederacji to po pierwsze a po drugie ten Tusk przy Braunie to zwykły oszust cymbał itp itd , Braun pochodzi ze szlacheckiej rodziny reżyser filmowy 18 filmów na koncie ale ty tego nie wiesz skoro tak zajadle nienawidzisz tylko pewnie sam nie wiesz dlaczego , ja mam taką wadę wrodzoną że zanim kogoś chcę obsmarować czy coś to wysłucham go poszukam kim ten ktoś jest ale nie w TVN czy wyborczej tylko w niezależnych mediach a są jeszcze
    100% racji. Konfederacja to partia dla ludzi inteligentnych. Uważam, że powinni obniżyć poziom intelektualny swojego przekazu aby takie miernoty intelektualne jakich jest mnóstwo byli w stanie zrozumieć ich przekaz.

  5. #65
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.630
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Oj są są tylko w tej obłudnej polityce nawet media im się dzą w kieszeni i z mety stają na barykadzie , pamiętasz ten paszkwil TVN-nowski jak to akurat dziennikarz przypadkowo szedł środkiem lasu a tak oddawali cześć Adolfowi hai , przecież to tylko idiota godny TVN-nu łykał ale fama poszł smród poszedł , mam kupę godnych ludzi tysiąc razy lepszych niż ta szu......ny okrągłostołowe ,
    Zmów obnażasz swą głupotę.
    Dziennikarz nie "szedł środkiem lasu" tylko od dłuższego czasu bratał się z ta grupą.
    A bohaterowie reportażu dostali wyroki za publiczne propagowanie nazizmu
    https://wiadomosci.onet.pl/kraj/jest...itlera/dhhwz6p
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  6. #66

    Domyślnie

    Ale zacytuj jego słowa.

    https://twitter.com/KorolukM/status/1570909969096253441

    Po prostu wg tego idioty dopuszczelne jest zapewne jak się mamusi odpowiednio zapłaci to nie karamy
    120 mkw Połowa piętrowego bliźniaka z piwnicą, z lat 70 tych ocieplone 10 cm styro, PC monoblok Panas 7kw, kocioł MPM 18 kw, PV 9,8kwp, bufor 2000l, grzejniki.

  7. #67

    Domyślnie

    Gdybyś miał trochę rozumu to byś wiedział, że trudno być "ruski i faszystą"

    Opowiadaj - dlaczego ? tylko poproszę ARGUMENTY. . Dlaczego mówimy że ktoś jest faszystą i co oznacza być ruskiem. Dlaczego ruski faszysta nie istnieje ? Podaj również argumenty dlaczego uznałeś że nie mam odrobiny rozumu DOWODY proszę . Bo inaczej to w dup e mam co tam sobie uważasz .
    120 mkw Połowa piętrowego bliźniaka z piwnicą, z lat 70 tych ocieplone 10 cm styro, PC monoblok Panas 7kw, kocioł MPM 18 kw, PV 9,8kwp, bufor 2000l, grzejniki.

  8. #68
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał Frofo007 Zobacz post


    Istnieje taka możliwość, że jestem debilem Natomiast wskazane tu są argumenty.



    .

    Ta własna sugestia , co do Twojej osoby, pada już drugi raz.
    Myślisz, że znowu nikt temu nie zaprzecza jedynie przez grzeczność?

  9. #69
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.786

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Zmów obnażasz swą głupotę.
    Dziennikarz nie "szedł środkiem lasu" tylko od dłuższego czasu bratał się z ta grupą.
    A bohaterowie reportażu dostali wyroki za publiczne propagowanie nazizmu
    https://wiadomosci.onet.pl/kraj/jest...itlera/dhhwz6p
    Tak samo jak ten generał co dziś zginął podobno w wolnym czasie a ptaszki na mieście ćwierkają że to był bunkier polowy na Ukrainie trafiony rozką rakietą , po co to ?? potrzebne nam to ?

  10. #70
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.786

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chris Zielonka Zobacz post
    Gdybyś miał trochę rozumu to byś wiedział, że trudno być "ruski i faszystą"

    Opowiadaj - dlaczego ? tylko poproszę ARGUMENTY. . Dlaczego mówimy że ktoś jest faszystą i co oznacza być ruskiem. Dlaczego ruski faszysta nie istnieje ? Podaj również argumenty dlaczego uznałeś że nie mam odrobiny rozumu DOWODY proszę . Bo inaczej to w dup e mam co tam sobie uważasz .
    Najwięcej faszystów znajdziesz na tej cudnej Ukrainie.

  11. #71
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.630
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    No właśnie, tak samo prawdopodobne, jak "szedł środkiem lasu".
    Biedny, jesteś, jak już ruskim wierzysz...
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  12. #72
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.786

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    No właśnie, tak samo prawdopodobne, jak "szedł środkiem lasu".
    Biedny, jesteś, jak już ruskim wierzysz...
    Narazie nikomu wiary nie daję dlatego bystrzaku mówię że ptaszki ćwierkają , ale niedługo się być może dowiemy i mnie wcale by to nie zdziwiło, dziwi mnie jedno dlaczego tracimy kasę na przegranego czy nie lepiej pilnować swego nosa ale ty wiesz lepiej.

  13. #73
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.786

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    No właśnie, tak samo prawdopodobne, jak "szedł środkiem lasu".
    Biedny, jesteś, jak już ruskim wierzysz...
    Nie tylko szedł lasem ale był taki Muchamed jeden co płynął całymi nocami w rzece a w dzień odpoczywał sęk w tym że ta rzeka miała 60 cm szer i 40 cm głębokości tekie to rewelacje a na TVN ale to telwizja dla ograniczonych więc taka im pasuje, następny to potomek Ukraińców niejaki szef wyborczej tam tez ciekawe rewelacje prawie podobne.

  14. #74
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.630
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Nie tylko szedł lasem ale był taki Muchamed jeden co płynął całymi nocami w rzece a w dzień odpoczywał sęk w tym że ta rzeka miała 60 cm szer i 40 cm głębokości tekie to rewelacje a na TVN ale to telwizja dla ograniczonych więc taka im pasuje, następny to potomek Ukraińców niejaki szef wyborczej tam tez ciekawe rewelacje prawie podobne.
    Aha, a wyroki sądu to skąd się wzięły ? Też TVN wymyślił ?
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  15. #75
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.786

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Aha, a wyroki sądu to skąd się wzięły ? Też TVN wymyślił ?
    Akurat ten tzw w cudzysłowiu dziennikarzyna jest znany z tych dziwnych reportaży on ma ich na koncie więcej więc nie ma z czym dyskutować , kto kiedyś się zgodził i po kiego aby prywatne media dostały na koncesję programy informacyjne ja bym się nie zgodził , w publicznej tv wystarczyło dać okienka 3 godzinne dla każdej frakcji koniec kropka.

  16. #76
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Akurat ten tzw w cudzysłowiu dziennikarzyna jest znany z tych dziwnych reportaży on ma ich na koncie więcej więc nie ma z czym dyskutować , kto kiedyś się zgodził i po kiego aby prywatne media dostały na koncesję programy informacyjne ja bym się nie zgodził , w publicznej tv wystarczyło dać okienka 3 godzinne dla każdej frakcji koniec kropka.
    w cudzysłowie - odmiana tak jak "w rowie" w nie "w rowiu".
    "język polski to trudna sztuka"

    Reportaż nie był dziwny. Pokazał to co było.
    Okienka 3 godzinne w publicznej tv - frakcji jest np. 8 czyli wystarczy 24 godzin na dobę.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  17. #77
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.630
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Akurat ten tzw w cudzysłowiu dziennikarzyna jest znany z tych dziwnych reportaży on ma ich na koncie więcej więc nie ma z czym dyskutować .
    Z wyrokami sądu chcesz dyskutować ? Nadal uważasz, że to była ustawka ?


    po kiego aby prywatne media dostały na koncesję programy informacyjne ja bym się nie zgodził , w publicznej tv wystarczyło dać okienka 3 godzinne dla każdej frakcji koniec kropka.
    Powiedz mi - jako zwolennik Konfederacji wiesz, co to wolny rynek ?
    Bo ja widzę ogromne braki...
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  18. #78
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.786

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Z wyrokami sądu chcesz dyskutować ? Nadal uważasz, że to była ustawka ?




    Powiedz mi - jako zwolennik Konfederacji wiesz, co to wolny rynek ?
    Bo ja widzę ogromne braki...
    Wolny rynek ???? bo jebnę przecież to czysta komuna a media totalna żenada , wolny rynek widać na przykładzie fotovoltaiki ,popatrz w USA oddajesz 1 dostajesz 1 koniec kropka kilowat kosztuje 11 centów płacisz 11 centów a tu wolny rynek buhaha 15 składników ceny , daj spokój szkoda jęzora strzępić wszystko jest naopak. jednym słowem ciąg dalszy Polskiego burdelu a teraz to się nasila i metody bardzo Ukraińskie a niby jakie miałby by być Bodnar półkrwi Ukrainiec .

  19. #79
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.630
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Trzy stacje informacyjne + Republika +rydzykowe Trwam to "czysta komuna" ?
    Śmieszność twojego rozumowania (ups, nichcący komplement) powala.
    Tak, jak twoja ukraińska fobia...
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  20. #80
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.786

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Trzy stacje informacyjne + Republika +rydzykowe Trwam to "czysta komuna" ?
    Śmieszność twojego rozumowania (ups, nichcący komplement) powala.
    Tak, jak twoja ukraińska fobia...
    Ta Ukraina jeszcze nam się chepnie wspomnisz moje słowa .

Strona 4 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony