dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 17
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 335
  1. #81

    Domyślnie

    Co to oznacza, że nam się "chepnie" ? Że nam się odbije jak po zalewajce ?
    Regulamin paragraf 7pkt 2.6.f: Nie jest dozwolone zamieszanie (...) wypowiedzi które naruszają polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje, normy moralne, obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób lub przedsiębiorstw, popierają radykalne postawy społeczne lub głoszą takie poglądy (dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie i inne).

  2. #82
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.788

    Domyślnie

    Cytat Napisał lolson28 Zobacz post
    Co to oznacza, że nam się "chepnie" ? Że nam się odbije jak po zalewajce ?
    Dokładnie, wyskoczyło mi po Śląsku tu tam mówimy .

  3. #83
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.788

    Domyślnie

    Cytat Napisał lolson28 Zobacz post
    Co to oznacza, że nam się "chepnie" ? Że nam się odbije jak po zalewajce ?
    Ta wojna od dawna wygrana przez ruskich i tylko szkoda ofiar sprzętu i kasy wydawanej na trupa ,powiem to dobitnie ale takie są fakty i od samego początku takie były ,ta wojna jest nie dow ygrania z ruskimi nawet jak by cały świat dalej dawał kasę i sprzęt a do tego te Ukraińskie złodziejstwo ,wie ktoś że broń którą otrzymywali Ukraińcy dziwnym trafem znajdowała się w Bejrucie ? nie cała ale jednak więc widzicie sami co to za Państwo jak same siebie okrada .

  4. #84

    Domyślnie

    Dziwne jest to, że ktoś może uważać inaczej. Ale cóż, niech sobie uważają
    Regulamin paragraf 7pkt 2.6.f: Nie jest dozwolone zamieszanie (...) wypowiedzi które naruszają polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje, normy moralne, obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób lub przedsiębiorstw, popierają radykalne postawy społeczne lub głoszą takie poglądy (dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie i inne).

  5. #85
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.321
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Ta wojna od dawna wygrana przez ruskich
    Będzie wygrana jak na granicy z Polską staną ruskie bazy a w nowi rządzący z Kijowa wycofają wniosek o przyjęcie Ukrainy do EU.

  6. #86

    Domyślnie

    Haha tylko po co ?
    Regulamin paragraf 7pkt 2.6.f: Nie jest dozwolone zamieszanie (...) wypowiedzi które naruszają polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje, normy moralne, obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób lub przedsiębiorstw, popierają radykalne postawy społeczne lub głoszą takie poglądy (dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie i inne).

  7. #87
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Ta wojna od dawna wygrana przez ruskich i tylko szkoda ofiar sprzętu i kasy wydawanej na trupa ,powiem to dobitnie ale takie są fakty i od samego początku takie były ,ta wojna jest nie dow ygrania z ruskimi nawet jak by cały świat dalej dawał kasę i sprzęt a do tego te Ukraińskie złodziejstwo ,wie ktoś że broń którą otrzymywali Ukraińcy dziwnym trafem znajdowała się w Bejrucie ? nie cała ale jednak więc widzicie sami co to za Państwo jak same siebie okrada .
    Cytat Napisał lolson28 Zobacz post
    Dziwne jest to, że ktoś może uważać inaczej. Ale cóż, niech sobie uważają
    Powyższe wygląda na wpisy godne wyznawców russkiego miru.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  8. #88
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.788

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Powyższe wygląda na wpisy godne wyznawców russkiego miru.
    Ty to jesteś oryginał zero myslenia tylko te durnoty medialne powtarza ,zejdź na ziemię poczytaj trochę o ruskich być może zmienisz punkt widzenia i bynajmniej nie zachęcam do ich polubienia czy coś w tym stylu tylko zachęcam twardo stapać po ziemi bo jak narazie pływasz w obłokach medialnych tzw chciejstwa chcieć to ty możesz ale nijak nie ma się to do faktów niestety , USA już dawno się wycofały jak myślisz dlaczego ???? odpowiem bystrzaku z dwóch powodów 1 to zauważyli że to nie do wygrania a 2 to kradzież pieniędzy z tzw pomocy kradzież na skalę beszczelności . popieranie tego kraju doprowadzi nas do wojny tylko powiedz mi po jakiego huja ja mam ginąć za jakąs Ukrainę ?? bo jakiś pierdolnięty ciul mówi że ruski napadnie na Polskę ??? pierdoły pierdoły jeszcze raz pierdoły ,nie wtrącano by się w te rusko-ukraińskie sprawy byłoby po zawodach 2 lata temu ludki by pracowali i co najważniejsze BY ŻYLI .

  9. #89
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Możesz mieć taki punkt widzenie.
    Ja mam swój punkt widzenie i nie piszę tak jak Ty takiej medialnej papki rodem z Moskwy.

    Co mam poczytać o ruskich? Że są dobry, i uwielbiają pokój na świecie?
    Pamiętasz dawne czasy jak stacjonowali w Polsce?
    Tęsknisz do tych czasów?

    To russcy napadli Ukrainę a Ty wypisujesz jakieś russkie farmazony.
    Pewnie w Ukrainie kwitnie korupcja. Masza Ukraińców zamiast walczyć uciekło do Polski i dalej na zachód.
    Ale to nie zmienia charakteru tej wojny.

    My nie giniemy za Ukrainę. Można przyjąć, że to oni giną za swoją ojczyzną a może także za nas.
    Masz dobre kontakty z putinem i od niego wiesz, że nie planuje dalszej agresji?
    Do tego ufasz mu?

    Jakie masz podstawy aby w ten pokojowy charakter putina wierzyć?

    Z twoich wpisów można wywnioskować że pragniesz aby Ukraina została pokonana przez rosję.

    Podobnie myśleli ludzie na zachodzie w 1939 roku.

    Wg twoich teorii po co nam były powstanie wielkopolski i trzy śląskie.
    Ludzie zginęli a tak to by żyli i pracowali w ramach niemieckiego państwa.
    Po co im to było?
    A we wrześniu 1939 roku trzeba było wywiesić biała flagę i się poddać.
    Tak ty myślisz.

    PS Gdyby putin napadł na Polskę Litwę, Łotwę czy Estonię to zachód też ma machnąć ręką bo po co pomagać tym krajom?
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 29-03-2024 o 14:09
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  10. #90
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.788

    Domyślnie

    Normalnie mi żal takich ludzi jak naprawdę naiwonoś to twoje imię a a manipulować sobą dajesz jak dzieciakiem , co ty pitolisz o tych ruskich a co mnie oni obchodzą ? nic kompletnie mi obojętni i tak każdy z nas powinien to traktować , policz szable i porównaj to do siebie (Nato-Rosja ) a odpowiedź sam otrzymasz czy ruski się odważy wejść zresztą po co miałby to robić tylko tobie tacy Tuskowie,Kaczyńscy to wmawiają jakies tajne narady ,i teraz mi odpwiedz czy jakiś Tusk czy Kaczyński lub inny kacyk jest właścicielem Polski czy nas obywateli że tak ochoczo próbują nas wbić na wojnę bo jak narazie to ze strony zachodniej bardziej przebąkują szabelkami niż ruskiej , a teraz sobie wyobraź jak rusza 20 000 samolotów bojowych Nato i zaczyna bombardowanie Moskwy,Sankt Petersburga czy tam innych miast jak myślisz ile ruski by wytrzymali ? 2 dni 4 dni ?? więc przestań łaskawie wciskać już ten kit że ruski wejdą do Polski brednie brednie jeszcz raz brednie . przewaga militarna Nato jest iażdżąca i to zapamiętaj w tej łepetynie , wojnę nam fundują obcy ludzie typu Tusk,Kaczyński ja bynajmniej nie uważam się za ich poddanego dlatego sprzeciwiam się wojnie .

  11. #91
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Normalnie mi żal takich ludzi jak naprawdę naiwonoś to twoje imię a a manipulować sobą dajesz jak dzieciakiem , co ty pitolisz o tych ruskich a co mnie oni obchodzą ? nic kompletnie mi obojętni i tak każdy z nas powinien to traktować , policz szable i porównaj to do siebie (Nato-Rosja ) a odpowiedź sam otrzymasz czy ruski się odważy wejść zresztą po co miałby to robić tylko tobie tacy Tuskowie,Kaczyńscy to wmawiają jakies tajne narady ,i teraz mi odpwiedz czy jakiś Tusk czy Kaczyński lub inny kacyk jest właścicielem Polski czy nas obywateli że tak ochoczo próbują nas wbić na wojnę bo jak narazie to ze strony zachodniej bardziej przebąkują szabelkami niż ruskiej , a teraz sobie wyobraź jak rusza 20 000 samolotów bojowych Nato i zaczyna bombardowanie Moskwy,Sankt Petersburga czy tam innych miast jak myślisz ile ruski by wytrzymali ? 2 dni 4 dni ?? więc przestań łaskawie wciskać już ten kit że ruski wejdą do Polski brednie brednie jeszcz raz brednie . przewaga militarna Nato jest iażdżąca i to zapamiętaj w tej łepetynie , wojnę nam fundują obcy ludzie typu Tusk,Kaczyński ja bynajmniej nie uważam się za ich poddanego dlatego sprzeciwiam się wojnie .
    Ty się naoglądałeś świata poprzez "Czetyrioch Tankistow i Sobaku".
    Ale za to swój analfabetyzm rozwijasz pierwszorzędnie.

  12. #92
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.788

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek Zobacz post
    Ty się naoglądałeś świata poprzez "Czetyrioch Tankistow i Sobaku".
    Ale za to swój analfabetyzm rozwijasz pierwszorzędnie.
    O kolejny który wiertarki nie potrafi trzyać ale wie gdzie przecinek postawić , żałosne.

  13. #93
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    ...
    a teraz sobie wyobraź jak rusza 20 000 samolotów bojowych Nato i zaczyna bombardowanie Moskwy,Sankt Petersburga czy tam innych miast jak myślisz ile ruski by wytrzymali ? 2 dni 4 dni ?? więc przestań łaskawie wciskać już ten kit że ruski wejdą do Polski brednie brednie jeszcz raz brednie . przewaga militarna Nato jest iażdżąca i to zapamiętaj w tej łepetynie , wojnę nam fundują obcy ludzie typu Tusk,Kaczyński ja bynajmniej nie uważam się za ich poddanego dlatego sprzeciwiam się wojnie .
    A po co ma NATO wysyłać 20.000 samolotów na Moskwę?
    Aby bronic Polski?
    Szkoda będzie im kasy.
    A do tego ilu lotników i żołnierzy NATO zginie.
    A może Moskwa pośle jakieś bomby atomowe na Berlin, Brukselę, Londyn i Paryż?

    Z twoich wpisów wynika, że putin twoim idolem jest.
    W 1938 zachód też tak wierzył w Hitlera.

    PS
    Skąd NATO weźmie 20.000 samolotów? Wszystko co posiada NATO wyśle na Moskwę?
    Masz poważne braki w logicznym myśleniu.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  14. #94
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Dawno tu nie zgadałem atu dalej cyrk Jaka wojna? Dzieje się w strefie buforowej. Ty śpisz jakiś rusek ginie lub czołg płonie... Prawie bez kosztowe osłabianie głównego wroga. Rosja gnije my: Polska, Europa, NATO stajemy się silniejsi.
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  15. #95
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Ta wojna od dawna wygrana przez ruskich i tylko szkoda ofiar sprzętu i kasy wydawanej na trupa ,powiem to dobitnie ale takie są fakty i od samego początku takie były ,ta wojna jest nie dow ygrania z ruskimi nawet jak by cały świat dalej dawał kasę i sprzęt a do tego te Ukraińskie złodziejstwo ,wie ktoś że broń którą otrzymywali Ukraińcy dziwnym trafem znajdowała się w Bejrucie ? nie cała ale jednak więc widzicie sami co to za Państwo jak same siebie okrada .
    Wystarczyło dać trochę więcej i trochę szybciej, bezpośrednio po tym jak ruscy zebrali cięgi pod Charkowem i Chersoniem.
    A masz listę tego sprzętu co znalazł się "w Bejrucie", czy znów bezmyślnie powtarzasz fejki ?
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  16. #96
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    pierdoły pierdoły jeszcze raz pierdoły ,nie wtrącano by się w te rusko-ukraińskie sprawy byłoby po zawodach 2 lata temu ludki by pracowali i co najważniejsze BY ŻYLI .
    A może to Ukraińcy nie chcą żyć w "ruskim mierze" ? (co mnie absolutnie nie dziwi)
    Jeśli walczą, to znaczy, że chcą żyć u siebie.
    A w naszym najlepszym interesie jest ich walkę wspomagać.

    a teraz sobie wyobraź jak rusza 20 000 samolotów bojowych Nato i zaczyna bombardowanie Moskwy,Sankt Petersburga czy tam innych miast
    A skąd NATO weźmie 20tyś samolotów bojowych ?

    Wiem, ze to wszystko za trudne dla Ciebie, więc puść sobie może coś na Youtube...
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 29-03-2024 o 15:59
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  17. #97
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.321
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Rosja gnije my: Polska, Europa, NATO stajemy się silniejsi.
    Niestety nie. Ich armia rośnie w siłę, nieudolni dowódcy w większości zginęli (zabici czy to przez podwładnych, czy własną głupotą bezpośrednio). Przejęli inicjatywę na froncie (nigdzie Ukraińcy nie są w natarciu - co najwyżej lokalnie odbijają coś co Rosjanie zajęli poprzedniego dnia). Rosja pomimo sankcji produkuje miesięcznie więcej rakiet, niż przed wojną produkowała rocznie. Całą gospodarka przestawiona na tryb wojenny. W 2021r Rosja miała 900 tys żołnierzy. W zeszłym roku Putin podpisał dekret zwiększający liczbę do 1,3mln. W zeszłym roku Rosja przeznaczyła 6% PKB na armię i ten poziom zamierza utrzymać - 160 mld dol. - mniej więcej tyle co Francja, Niemcy i Wielka Brytania łącznie. Ale to nie oddaje skali, bo Rosja produkuje taniej.

  18. #98
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.788

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    A po co ma NATO wysyłać 20.000 samolotów na Moskwę?
    Aby bronic Polski?
    Szkoda będzie im kasy.
    A do tego ilu lotników i żołnierzy NATO zginie.
    A może Moskwa pośle jakieś bomby atomowe na Berlin, Brukselę, Londyn i Paryż?

    Z twoich wpisów wynika, że putin twoim idolem jest.
    W 1938 zachód też tak wierzył w Hitlera.

    PS
    Skąd NATO weźmie 20.000 samolotów? Wszystko co posiada NATO wyśle na Moskwę?
    Masz poważne braki w logicznym myśleniu.
    Chory jesteś i małokumaty ale szczekać potrafisz i to wszystko nic więcej,myśleniem się brzydzisz co ?

  19. #99

    Domyślnie

    Mówiąc krótko, Rosja i USA wyczyszczą sobie teren pod nowe inwestycje naszym kosztem
    Regulamin paragraf 7pkt 2.6.f: Nie jest dozwolone zamieszanie (...) wypowiedzi które naruszają polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje, normy moralne, obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób lub przedsiębiorstw, popierają radykalne postawy społeczne lub głoszą takie poglądy (dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie i inne).

  20. #100
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.788

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    A może to Ukraińcy nie chcą żyć w "ruskim mierze" ? (co mnie absolutnie nie dziwi)
    Jeśli walczą, to znaczy, że chcą żyć u siebie.
    A w naszym najlepszym interesie jest ich walkę wspomagać.


    A skąd NATO weźmie 20tyś samolotów bojowych ?

    Wiem, ze to wszystko za trudne dla Ciebie, więc puść sobie może coś na Youtube...
    A co mnie to obchodzi że Ukraińcy nie chcą żyć pod ruskim butem ?? zwisa mi to,
    Same stany zjednoczone mają 13 tys samolotów rużnego typu , sądzisz że reszta krajów nato nie ma ani jednego samolotu bojowego ?

Strona 5 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony