dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Ocierające drzwi. Problem!

    Witam,
    Mam taki problem - drzwi od łazienki ocierają mi o ościeżnice ( po środku). Już raz je regulowałem - zdjąłem skrzydło i przekręciłem dokręciłem raz zawiasy dzięki czemu skrzydło na zawiasach lekko przesunęło w prawo i przestało ocierać. Problem jednak wrócił po jakiś 2-3 tygodniach i nie zabardzo wiem gdzie leży problem - zawiasów już bardziej nie da się dokręcić a drzwi z dnia na dzień coraz bardziej trą o ościeżnice. Gdzie może być problem ? Dodam że drzwi nowe zamontowane jakieś 2-3 miesiące temu.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Wygląda że masz "banana" po stronie zaczepu zamka i regulacje tego nie zmienią (na górze i dole luz po 3mm, a na środku ociera?)
    Były wstawiane kompletne drzwi z futryną? Jeśli tak, to trzeba poprawić montaż. Zdjąć opaskę, wydłubać pianę, dać rozpórkę i zapianować od nowa.
    Ja daję jeszcze coś, ale to już praca dla fachowca.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #3

    Domyślnie

    Okej ale z tego co mówisz to jeśli pianka wypchała by ościeżnice i zrobiłby się banan to drzwi by ocierały chyba cały czas. Po montażu było okej przez ok 2-3 tyg, potem zaczęło ocierać więc podkręciłem zawiasy i było okej ale ocieranie znowu pojawiło się po jakiś 3 tyg tak jakby nie wiem coś się osuwało + sprawdzałem poziomica i wydaje sie ok.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Piana potrafi zapracować po czasie. Drzwi też od wilgoci.
    Jeśli wydaj Ci się ok, to nic nie poradzę.
    ps. A poziomicą 2metry jak wygląda?
    Na nic te dywagacje, bo innej opcji nie ma. Zgłaszaj reklamację do wykonawcy.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony