dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 16
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 318
  1. #1
    bimp
    Guest
    bimp

    Domyślnie AGD Teka

    Witam,
    jestem na etapie wyboru urządzeń AGD do kuchni. W natłoku ofert różnych firm zwróciłem uwagę na sprzęt firmy Teka. Obejrzałem sobie sprzęt w jednym ze sklepów w Katowicach, wygląda nieźle. Były to kuchnia do zabudowy (piekarnik + płyta gazowa na ceramice, okap, zlewozmywak, bateria). Jeżeli ktoś ma sprzęt tej firmy prosiłbym o uwagi, zarówno co do jakości sprzętu i dostępności serwisu.

    Pozdrawiam
    bimp

  2. #2

    Domyślnie okap TEKA NC90

    Może ktoś ma okap kominowy TEKA NC90 lub inny okap tej firmy-proszę o opinie.

  3. #3

    Domyślnie

    Ooo, jaki fajny. Szukam czegoś w tym stylu. Czy ten model jest wyspowy?

    Ktoś ma w ogóle wyciąg tej firmy?

  4. #4

    Domyślnie

    Nie jest to okap kominowy i w dobrej cenie 1200 zł, tylko nie wiem jak z jakością.

  5. #5

    Domyślnie

    Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale TEKA to chyba niemiecka firma, produkująca różne wyposażenie kuchenne np. zlewozmywaki z rozdrabniaczem na odpady. Jeżeli o tej samej firmie piszemy to "wysoka półka, więc za taką cenę wzięłabym na 100% !
    Za mojego FABERA (szerokość 60 cm) płaciłam 1.800 pln, więc szerokość 90 z szybką za 1.200 pln wygląda
    naprawdę zachęcająco. Mam zatem pytanie w jakim to sklepie ? czy może z Allegro ? Pozdrawiam!


    Cytat Napisał swbeata
    Nie jest to okap kominowy i w dobrej cenie 1200 zł, tylko nie wiem jak z jakością.

  6. #6
    Guest

    Domyślnie

    Moi rodzice od dwoch lat maja okap firmy TEKA i sa bardzo zadowoleni. Ma trzy predkosci wyciagu, bardzo fajne oswietlenie i prezentuje sie super.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał alison
    Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale TEKA to chyba niemiecka firma, produkująca różne wyposażenie kuchenne np. zlewozmywaki z rozdrabniaczem na odpady. Jeżeli o tej samej firmie piszemy to "wysoka półka, więc za taką cenę wzięłabym na 100% !
    Za mojego FABERA (szerokość 60 cm) płaciłam 1.800 pln, więc szerokość 90 z szybką za 1.200 pln wygląda
    naprawdę zachęcająco. Mam zatem pytanie w jakim to sklepie ? czy może z Allegro ? Pozdrawiam!


    Cytat Napisał swbeata
    Nie jest to okap kominowy i w dobrej cenie 1200 zł, tylko nie wiem jak z jakością.
    http://ewabymail.pl/product_info.php...3a4dc75b7c36df
    http://www.tekapoland.com/02/12/index.html

  8. #8
    Guest

    Domyślnie

    Ja mam okap firmy Teka- tyle, że wpuszczany w szfkę za cene z promocji ok.300-400zł.- nie pamiętam dokładnie. Jest super przede wszystkim dlatego, że go wcale nie widać i nie muszę go coróż polerować ściereczką, żeby się lśnił.

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    zamówiłem go na wystawkę naprawdę fajny okapik, jak ktoś będzie potrzebował do zapodam fotki w realu.
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał mdzalewscy
    zamówiłem go na wystawkę naprawdę fajny okapik, jak ktoś będzie potrzebował do zapodam fotki w realu.
    Ja bardzo proszę. I proszę o jakieś dodatkowe informacje dot. tego okapu. POZDROWIENIA

  11. #11

    Domyślnie

    Też poleciałem na firmę z wyższej półki i się strasznie przejechałem.
    Kupiłem przez net okap Teka DB 90.

    Już przy montażu były problemy, bo obudowa zupełnie niesztywna, wszystko pływa na boki, a komin jedynie stoi na okapie zamiast być przykręcony do ściany.
    Pierwsze uruchomienie i straszny ryk silnika.
    Po 2 godzinach udało mi sięto ustrojstwo naprawić. Okazało się że spadła sprężyna dociskowa osłony łożyska ślizgowego na wale wirnika w silniku.

    Teraz jest już ok, ale ogólne zdanie o firmie strasznie nadszarpnięte.
    Od stycznia 2005 na swoim

    altana z grillem = moje dzieło

  12. #12

    Domyślnie

    Wygrzebałam gdzieś ten stary wątek i z przyjemnością go odświeżę - bo sama teraz szukam agd - wg. opinii gościa ze studia kuchennego Teka jest całkiem niezła, a i ceny do przyjęcia - czy ktoś ma doświadcznenia z tym sprzętem (nie tylko zlewozmywaki i okapy ale i piekarniki, płyty ceramiczne itp...)

  13. #13
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    mieliśmy niewielką sprzedaż Teki, to co się sprzedało działa bez zarzutu, a nawet klienci chwalą, jednak przy paru sztukach trudno coś obiektywnie powiedzieć, obecnie mamy tylko okap 90cm i jest bardzo ładny (choć to kwestia gustu)
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  14. #14

    Domyślnie

    Witam

    Ja mam TEKI: zmywarkę, zlewozmywak (piaskowy taki niby kamienny), baterię pod kolor zlewu z wylewką. Od 5 lat dzialają i nic się nie dzieje. Mogę z czystym sumieniem polecić.
    Zwłaszcza zlew który mimo szorowania nie traci faktury ani koloru, a widziałem takie rzeczy, że zlew z konglomeratu w miarę użytkowania traci kolor i fakturę.
    Kiaran

  15. #15

    Domyślnie

    witamy Kiaran na forum
    Miło mi bardzo że Twój pierwszy post dotyczy mojego wątku ... - chyba się zdecyduję TEKĘ...

  16. #16

    Domyślnie

    może jeszcze ktoś ma doświadczenia z Teką???

  17. #17

    Domyślnie

    mam zlew i baterie,na razie nie zamontowane ale wygladaja bosko

  18. #18
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Slk

    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    7

    Domyślnie sprzęt AGD firmy TEKA - warto?

    Witam,
    wpadł mi w rękę folder "oferta promocyjna" z następującym sprzętem:
    - piekarniki HI659, HI657
    - płyty ceramiczne TR620 i TT620
    - okapy NC90, DG90 i in.

    Czy ktoś posiada w/w lub inny sprzęt tej firmy i mógłby podzielić się wrażeniami? Obecnie mam agd Boscha, a od jednego sprzedawcy słyszałem że TEKA to podobny poziom. Czy faktycznie?

    pozdr.
    Sławek

  19. #19

    Domyślnie

    ja mam okap z Teki, ale zamontowany króciutko, więc narazie nie mogę się wypowiedzieć bardziej szczegółowo o jego walorach - też słyszałam pozytywne opinie od sprzedawców, dlatego zdecydowałam się na zakup - choć jak raz zadzwoniłam na infolinię Teki żeby dowiedzieć się o jakiś szczegół to poraziła mnie niekompetencja kobitki która odebrała...

  20. #20

    Domyślnie

    witam
    ja tez bede miała coś z Teki- okap i zlewozmywak (oferta promocyjna ) ale piekarnik, zmywarke i płyte Ariston .(to dopiero może być porażka !!!!!!!!!)
    jeszcze nie mam zamontowanych mebli kuchennych .
    Wydaje mi sie , że sprzet tej firmy od dawna należy do czołówki AGD, co prawda ja chciałam mieć Boscha lub Siemensa , ale ceny porażajace wiec wybrałam coś z niższej półki .
    Wszystkie te firmy sa niemieckie(oczywiście oprócz Aristona) , wiec powinno być ok .
    pozdrawiam

Strona 1 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony