dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 16
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 318
  1. #21
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał piastrans
    zmywarke i płyte Ariston .(to dopiero może być porażka !!!!!!!!!)
    nie koniecznie, znam osoby posiadające i bardzo zachwalające

    Teka to dobra firma i ceny przystępne
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  2. #22

    Domyślnie

    w studiach kuchennych i sklepach AGD jest teraz masa promocji
    z ciekawszych to:
    - chlodziarka lub zmywarka za 50% ceny-Zanussi,Electrolux,AEG
    -chlodziarka z upustem- Whirlpool

    pozdro

  3. #23

    Domyślnie

    Adass, a czy np zmywarki za 50% ceny to okreslone modele (jakie)?
    Gdzie doklednie mozna znalezc info nt tej promocji?
    W moim miescie nikt nic nie wie, a jak mam sie wybrac do Bydgoszczy na rekonensans to musze wiedziec o co konkretnie pytac
    Pozdrawiam serdecznie.

  4. #24
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    tyle lat już pracuje w tym handlu, ale realnej promocji 50% na AGD to jeszcze nie było. Można coś wydziwiać, podnosić cenę, korzystać z promocji producenta, sprzedawać "starsze modele", oszukać i podnieść odpowiednio cenę mebli i zrobić promocję na AGD poniżej kosztów zakupu.........., ale "uczciwie" to się nie da zrobić "sale 50%", bo nikt nie będzie dokładał do tego.
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  5. #25

    Domyślnie

    mdzalewscy, ale pomarzyc troszke to chyba mozna?
    Jak juz sie spotykamy w tym watku, a wiem ze jestes guru w sprawie sprzetu agd, to czy moge cie prosic o polecienie zmywarki 45cm Siemens, Bosch, Electrolux, AEG- do 2,5 tys zl?
    Pozdrawiam serdecznie.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał MałaR.
    Adass, a czy np zmywarki za 50% ceny to okreslone modele (jakie)?
    Gdzie doklednie mozna znalezc info nt tej promocji?
    W moim miescie nikt nic nie wie, a jak mam sie wybrac do Bydgoszczy na rekonensans to musze wiedziec o co konkretnie pytac

    http://www.whirlpool.com.pl/?nodeid=110
    tu masz warunki whirlpoola....bardzo podobna promocja jest na zmywarki-na stronie jest akurat chlodziarka ale generalnie wybierasz sobie co chcesz z normalnego cennika-nie promo- i tyle

    niestety na stronie electroluxa nie ma zadnego info ale zasady sa podobne jak wyzej tylko nie upust cenowy a 50% znizki od ceny detalicznej wybranej zmywarki lub chodziarko-zamrazarki i troche nizsze progi kwotowe

    i nie ma jak niektorzy sugeruja zadnej sciemy....sama wybierasz sprzet z aktualnej oferty-zadnego czyszczenia magazynu-i sama wybiersz sobie sprzet ktory chcesz za 50%.....jedynym haczykiem jest prog kwotowy tego zakupu ale przy kupnie typu-piekarnik+plyta+okap spokojnie lapiesz sie na to promo

    jezeli szukasz samej zmywarki to np:
    http://www.electrolux.com.pl/node111.asp?ProdID=24634
    mase sklepow ma ja teraz w promocji w okolicach 2000zl-2100zl

    sorry ze pisze bez interpunkcji

  7. #27

    Domyślnie Teka

    Witam
    Z firmy Teka mogę z pełną odpowiedzialnością polecić zlewozmywaki jako że handluję nimi i wiem że są to dobre wyroby.
    Co do całej reszty to niebardzo jestem kompetentny by się wypowiadać.
    Pozdrawiam
    Marek

  8. #28

    Domyślnie

    Właśnie zakupiłam okap DS90 (prezentuje się ślicznie) i zlewozmywak z baterią. Nic jeszcze nie powiem o używaniu, bo jeszcze nie używam
    dana

  9. #29

    Domyślnie Teka

    Myslę że będziesz zadowolony ze swego zakupu
    Pozdrawiam
    Marek

  10. #30
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Slk

    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    7

    Domyślnie

    dziś dowiedziałem się, że oferta promocyjna o której wspominałem wyżej będzie przedłużona do września
    S

  11. #31

    Domyślnie

    czy mozecie podac adres ich strony ??
    Pozdrowienia
    Iva

  12. #32

    Domyślnie TEKA - Wątek zbiorczy o sprzęcie. Opinie, modele, zdjęcia

    czy warto kupic kuchnie tej firmy???
    Wyglada ładnie i cena przystępna....
    Pozdrowienia
    Iva

  13. #33

    Domyślnie

    chyba musisz dac namiar internetowy na firmę bo cos mi sie wydaje ze super znana to moze nie być
    Witam wszystkich, którzy tak jak ja chcą mieć swój malutki, przytulny, właśniutki domeczek , którego pozazdroszczą wszyscy zazdrośnicy, złośliwcy itd.

  14. #34
    Guest

    Domyślnie Sprzę t AGD marki Teka - czy znacie?

    Witajcie,
    właśnie wybieram AGD do domku i szukam płyty gazowej na szkle, która nie ma ramy - polecono mi w studiu kuchennym Tekę (płytę i okap). Nic nie wiem na temat tej firmy, czy warto się tym interesować? Nigdzie też jej nie znalazłam do obejrzenia. Może wiecie, gdzie jest wystawiony ich sprzęt?
    Pozdrawiam
    To już końcówka, ufff!!!

  15. #35

    Domyślnie Teka

    Witam, zamierzam tez wybrac blat Teki, ten w ksztalcie "nerki", mam na jego punkcie fiola. Poorientowalem sie po ludziach i rzeczywiscie to rzadka marka, ale opinie sa w porzadku.
    Krzychu

  16. #36
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Slk

    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    7

    Domyślnie

    a może wystarczy pogooglować lub po prostu wpisać http://www.teka.com.pl ???
    S

  17. #37

  18. #38

    Domyślnie

    czy możecie doradzić jakąś firmę , szukam zlewozmywaka 1 i 1/2 komory w kolorze czarnym lub ciemny popiel, do tego bateria . Pierwotnie chciałam z wylewką, ale w salonie kuchennym polecali jakąś składaną przyokienną, (jak chcesz umyć okna, a bateria ci przyszkadza to można ponoć ją złożyć?)! U mnie zlew będzie przy oknie.
    W salonie mają tylko FRANKE i to po kosmicznych cenach, tą samą (proponowaną znalazłam na necie o 1 tys. zł mniej.

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieszka czaczkowska
    czy możecie doradzić jakąś firmę , szukam zlewozmywaka 1 i 1/2 komory w kolorze czarnym lub ciemny popiel, do tego bateria . Pierwotnie chciałam z wylewką, ale w salonie kuchennym polecali jakąś składaną przyokienną, (jak chcesz umyć okna, a bateria ci przyszkadza to można ponoć ją złożyć?)! U mnie zlew będzie przy oknie.
    W salonie mają tylko FRANKE i to po kosmicznych cenach, tą samą (proponowaną znalazłam na necie o 1 tys. zł mniej.
    ja jestem na etapie kupowania sprzetu do kuchni. Ze 2 tygodnie zastanawiałam sie nad zlewozmywakiem i po przeczytaniu wielu, bardzo wielu opini zdecydowałam sie na Franke. Kupie w necie bo najtaniej
    Pozdrowienia
    Iva

  20. #40

    Domyślnie

    może ktoś jeszcze coś ma do dodania

Strona 2 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony