dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 16
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 318
  1. #41

    Domyślnie

    mam okap.... porażka - strasznie warczy
    Pozdrowienia
    Iva

  2. #42
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Sp5es

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    3.549

    Domyślnie

    Teka zapewne nie produkuje tychgrzeczy. Kupuje u innych, nawala narzut i .. sprzedaje. Nie wykluczone, że to ta sama Amica lub podobnie.
    Tak jest napewno z Boschem i Siemensem - tya sama linia produkcyjna (zmywarki), identyczny wygląd, dwie rózne ceny.

    W tym rozumieniu Teka to nie producent lecz handlarz. Nie oznacza w żadnym przypadku,że to złe produkty.

    Take it easy.

  3. #43

    Domyślnie

    Mały mętlik w głowie, niby już sobie wybrałem sprzęt (płyta gazowa Siemens i piekarnik Amica), a tu mi Pan ze studia kuchennego proponuje Tekę własnie.
    Piekarnik:
    http://www.megamedia.pl/agd-do-zabud...eka-hi-659.php

    Płyta gazowa:
    http://www.agdrtv.com.pl/plyty_gazow...5_GAIAL_TR.php

    No i co?

    Czy ktoś ma coś do powiedzenia w temacie?
    Pozdrawiam.

  4. #44

    Domyślnie Płyta i piekarnik Teka

    Planuję zakup płyty i piekarnika firmy Teka.
    Czy myślicie, że to dobry wybór ?

  5. #45

    Domyślnie wyposazenie kuchni w sprzet AGD- TEKA - pomoc

    witam grono....

    poszukuje kogokolwiek kto ma doswiadczenie / ewentualnie moglby cokolwiek rzec na temat sprzetu AGD niemieckiego producenta TEKA

    planuje zakup piekarnik do zabudowy + plyta z wlasnym sterowaniem , zmywarka , okap przyscienny kominkowy i lodowka ( zabudowa badz wolnostojaca.... - kwestia przyszlej decyzji )

    jesli chodzi o lodowke i zmywarke sa rowniez inne opcje

    chodzi przede wszystkim o twalosc i ceny napraw ewentualnych / dostepnosc serwisu - design juz sprawdzilem - sie podoba !

    pozdrawiam

  6. #46

    Domyślnie

    nikt nie jest w stanie mi pomoc?

  7. #47

    Domyślnie

    Mam:
    - zlewozmywak 1.5 komorowy TEKA - nierdzewka, len - jest bardzo OK.
    - płyta gazowa 70-ka 5-ciopalnikowa - też w porządku
    - piekarnik do zabudowy, niestety model niezbyt wypasiony, bez prowadnic teleskopowych i rożna. Jemu zarzucałem dość głośną pracę wentylatora chłodzącego obudowę. Po wyjęciu i dokręceniu wszystkich śrubek z tyłu jest cichutko. Sprawuje się też dobrze.
    Sprzęt mamy dopiero od kilku miesięcy, więc jeszcze chyba za wcześnie na ocenę końcową - jak na razie nie narzekamy.

  8. #48

    Domyślnie

    mamy.
    Okap i kuchenkę elektryczną (z piekarnikiem)- jest super.
    Mi się nie podoba zabudowany sprzęt, lubię mieć w jednym kolorze i widoczne, jakoś tak przestrzeni nie jest wtedy monotonna i nikt nie otwiera mi lodówki myśląc że jest tam kosz na śmieci, albo zmywarki myśląc że to lodówka .

  9. #49
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar niko6
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    197

    Domyślnie

    Witajcie! Dom moj sie dopiero buduje ale mysle już o sprzecie i własnie o Teka. Klientka proponuje mi ta firme, twierdzi ze jest solidną firma . Mysle ze jak bede już kuchnie robiła to raczej zdecyduje sie na teka.
    CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI !

  10. #50
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Kanton
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Dzielnica
    Radońska
    Posty
    526

    Domyślnie

    kolega ma cala kuchnie w teka, od 5 lat, czesto u niego spożywam, sprzęt bez zastrzeżen, sie nie psuje
    Forum to nie miejsce dla mięczaków!!!

  11. #51

    Domyślnie

    dzieki za 'male poruszenie'

    jak ewentualnie sie ma sprzet TEKA vs Siemens-Bosch / Electrolux -AEG w sprawach awaryjnosci / bezawaryjnosci ? ceny ewentualnych napraw ? z racji faktu , ze jest mniej popularny czy dostep do serwisu bardziej ograniczony i czesci zamienne drozsze?

    bo cenowo jest podobnie ( biorac pod uwage 'srednio wypasione modele' )..

    z gory dzieki za jakokolwiek pomoc...

  12. #52

    Domyślnie

    jestem również szczęsliwą posiadaczką sprzętu, w całej kuchni, firmy TEKA...płyta gazowa, piekarnik, zlewozmywak, okap i lodówka...

    użytkujemy od miesiąca nie mam na ten moment zadnych zastrzezen, w rodzinie uzytkowany od paru lat tez same pozytywne opinie.....mnie przekonała do firmy TEKA jakos za dobrą-rozsądną cene i model RETRO piekarnika wraz z płytą...urzekły mnie najbardziej
    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  13. #53

    Domyślnie zabudowa firmy TEKA

    Czy ktoś z Was może użytkuję sprzęt AGD firmy Teka,
    bardzo proszę o opinie bo noszę się z zamiarem kupna

  14. #54

  15. #55

    Domyślnie Teka

    TEKA jest po prostu OK.
    Skąd o tym wiem ?
    Na pewno nie jestem pracownikiem TEKI.
    Od blisko 10 lat zajmuję się profesjonalnie projektowaniem i produkcją mebli na zamówienie, przez ten czas wielokrotnie miałem do czynienia z różnym sprzętem AGD w tym także ze sprzętem TEKA.
    Po tylu latach doświadczenia ze sprzętem różnych firm powiem tylko tyle:

    Do sprzętu TEKA nia mam żadnych zastrzeżeń, i uważam go za godny polecenia i użytkowania.

    pozdrawiam wszystkich forumowiczów

  16. #56

    Domyślnie

    Wysłany: Pon, 13 Listopad 2006 08:30 Temat postu:

    --------------------------------------------------------------------------------

    jestem również szczęsliwą posiadaczką sprzętu, w całej kuchni, firmy TEKA...płyta gazowa, piekarnik, zlewozmywak, okap i lodówka...

    użytkujemy od 2 miesięcy, nie mam na ten moment zadnych zastrzezen, w rodzinie uzytkowany od paru lat tez same pozytywne opinie.....mnie przekonała do firmy TEKA jakos za dobrą-rozsądną cene i model RETRO piekarnika wraz z płytą................urzekły mnie najbardziej
    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  17. #57
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Laskar

    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    6

    Domyślnie

    ja sie przymierzam do okapu TEKA DH1 http://www.megamedia.pl/okap-kominow...1-60.php?off=9 ale na innym forum ktoś mi napisal że ma też TEKA okap i się strasznie rysuje przy myciu i jestem lekko skołowany ... - a czegoś innego w tym kształcie i w tej cenie nie widze ...

    ...

  18. #58

    Domyślnie

    Laskar, wszystko zależy od użytkownika.
    Przy właściwym czyszczeniu na pewno by się nie porysował. Niestety ludzie mają przeróżne pomysły........ a potem kłopoty.

  19. #59

    Domyślnie

    dzieki za rady
    szczerze mówiąc nie spotkałam się wcześniej z tą firmą ale w sklepach polecają a wiadomo jak to w sklepach mają cos sprzedać to wmówią, że cos jest super

    jeszcze raz dzieki

  20. #60

    Domyślnie

    moja mama ma okap i zmywarke Teki i od 6 lat nic sie nie dzieje wszystko dziala super
    _________________________
    pozdrawiam Patrycja

Strona 3 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony