dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 7
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 136

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar emilus18
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.177
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    Ja po niedzieli będe kładła płytki. Nie wiem tylko co zrobić z cokołem... Robić go czy nie??

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar AJa?!
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa, Kielce
    Posty
    366

    Domyślnie

    Robić cokół, najlepiej conajmniej 10 cm - ewentualnie w miejscach gdzie będziesz kładła opony zimowe, albo będziesz przechodzić często płytki na wysokość 1,20m.
    Ja mam w całym garażu na 1,20 płytki wokół.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar emilus18
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.177
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    Dzięki Najgorsze że nie wiem, gdzie co będzie jeszcze stało Myslałam sobie, że może płytki na ściany ułożę sobie później. Tylko jak będą wyglądać z cokołem?? Pewnie beznadziejnie...

  4. #4

    Domyślnie

    Dzien dobry,
    a czy moglibyscie poradzic jaki gres (producent, nazwa) warto zastosowac na podloge w garazu?
    Dziekuje z pomoc

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Cytat Napisał czopuch Zobacz post
    Dzien dobry,
    a czy moglibyscie poradzic jaki gres (producent, nazwa) warto zastosowac na podloge w garazu?
    Dziekuje z pomoc
    Najtańszy
    A powazniej - dowolny, ale dobrze by było, żeby nie był zbyt śliski, lepszy będzie szkliwiony, nieszkliwiony natomiast nalezy obowiązkowo zaimpregnować.

    J.
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    A kto do garażu kładzie gres za 40zł/m2?????

    J.
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  7. #7
    Banned
    IFS

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-216
    Posty
    15

    Domyślnie

    A jakie Jarek rozwiązanie proponujesz zamiast gresu? zwykłe płytki ceramiczne takie jak do łazienki? Czy takie zwykłe płytki wytrzymają nacisk 1,5 tony, czy wytrzymają upadek klucza lub młotka?

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał IFS Zobacz post
    A jakie Jarek rozwiązanie proponujesz zamiast gresu? zwykłe płytki ceramiczne takie jak do łazienki? Czy takie zwykłe płytki wytrzymają nacisk 1,5 tony, czy wytrzymają upadek klucza lub młotka?
    Gres techniczny wystarczy. Brzydki nie jest, nacisk wytrzyma i polowe tańszy od tego proponowanego wyżej.
    Ja stoję przed wyborem, ale na płytki raczej się nie zdecyduję, myślę o Betonmalu, ale niech ktoś wrzuci zdjęcia jak to wygląda. Jak się wstydzi, niech na priv linka wyśle - będę zobowiązany!
    ----- Podwarszawska Oliwka -----
    Fotodziennik

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Nie proponuję nic "zamiast gresu". Proponuje jak najbardziej gres, ale za 1/4 ceny, którą sugerujesz. Naprawdę nie trzeba wiele szukać, żeby znaleźć płytki gresowe za 10-15zł/m2, zwłaszcza, że do garażu nie muszą być to płytki cudne.
    Ceny kleju i fugi nie chce mi się przeliczać z m2 na worki, ale też przypuszczam, że jest podobnie przesadzona.

    J.
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  10. #10
    Banned
    IFS

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-216
    Posty
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jarek.P Zobacz post
    Nie proponuję nic "zamiast gresu". Proponuje jak najbardziej gres, ale za 1/4 ceny, którą sugerujesz. Naprawdę nie trzeba wiele szukać, żeby znaleźć płytki gresowe za 10-15zł/m2, zwłaszcza, że do garażu nie muszą być to płytki cudne.
    Ceny kleju i fugi nie chce mi się przeliczać z m2 na worki, ale też przypuszczam, że jest podobnie przesadzona.

    J.
    Czy jest to gres szkliwiony? Z tego co się orientuje to taki gres chłonie różnego rodzaju substancję, olej, brudna woda itp.
    Zastanawiam się jak tai gres nieszkliwiony wygląda po roku użytkowania, czy ktoś mógłby wkleić zdjęcia takiego najtańszego gresu za 14 zł?

  11. #11

    Domyślnie

    Jeśli w garażu masz BMW, to ten samochodzik nie może stać na byle czym. Proponuję płomieniowane płyty granitowe w rozmiarach 30x30 lub 60x60 lub 30x60. Grubość od 3 do 5cm. Pozdrawiam

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    A jeżeli mam przechodzoną fabię, to co? Polepa ubita z gliny przesypanej gruzem pobudowlanym?

    J.
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jarek.P Zobacz post
    A jeżeli mam przechodzoną fabię, to co? Polepa ubita z gliny przesypanej gruzem pobudowlanym?

    J.
    lekko przypruszona słomą... Przepraszam, ja taki romantyk jestem....
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  14. #14

    Domyślnie

    u mnie w garażu betondur i jest dobrze..

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał grave Zobacz post
    u mnie w garażu betondur i jest dobrze..
    no to dawaj w konwencji i pisz do czego ten betondur (tzn. co może na nim stać)
    bo ja to cholibka mam starego passata, chyba wiec zostanę przy samej betonowej posadzce a dla lepszego wozu gdy zechce wjechać zawsze można jakiś czerwony dywanik rozwinąć...

  16. #16
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Samsara

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    92-134
    Posty
    2

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez Samsara ; 20-01-2011 o 09:14

  17. #17
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Samsara

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    92-134
    Posty
    2

    Domyślnie

    A co z garażem, który jest pod powierzchnią gruntu jakieś 1,5 metra. Co proponowalibyście na betonową podłogę - zwłaszcza, że jak są większe roztopy to woda lubi wpływać (przesiąka przez betonową podłogę i ściany) do garażu... Co można z tym zrobić?!
    ________________
    prk 7 nieruchomości

  18. #18

    Domyślnie

    Polecam motorówkę. Szkoda by było tam BMW moczyć. Nawet X6 by utonął

  19. #19

    Domyślnie

    U nas początkowo będzie pewnie "goły " beton,z czasem pewnie pojawi sie gres.

  20. #20

    Domyślnie

    miałem gorszy, lepszy... oba dobrze się prezentowały... mi pasuje ten betondur, nie martwie sie ze cos upadnie ...

Strona 6 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony