dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Który projekt wybrać ?

Głosujących
18. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Agnieszka

    8 44,44%
  • D88 Reprezentacyjny

    10 55,56%
Strona 122 z 627
Pokaż wyniki od 2.421 do 2.440 z 12535
  1. #2421

    Domyślnie Re: poszukujemy projektu malego domku

    Cytat Napisał myszka7
    poszukujemy z mezem malego i prostego w budowie domku.
    powinien miec wymiary nie wieksze jak 9x9,na parteze salon,kuchnia,wc no i pomieszczenie gospodarcze gdzie chcemy wstawic piec co,zas na poddaszu trzy sypialnie i lazienke.dach dwu spadowy wykluczajac lukerny.przegladalismy duzo projektow karzdy ma jakas wade wkoncu znalezlismy ale ze sypialni wychodza schody na parter.
    pomuzcie moze macie jakies projekty odpowiadajace mojemu opisowi bo juz niewiem gdzie szukac,a na indywidualny nas niestac
    Mi sie spodobal kiedys "dom pod lasem" Archonu

    http://www.archon.pl/index.php?act=1...m3f018ae81c361

    Aha , lukarny mozna zawsze zlikwidowac , wstawic okna polaciowe

  2. #2422

  3. #2423

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kasia i Paweł
    coś drgnęło.wszystkim za rady serdecznie dziękujemy.Raczej wiemy jaki chcemy mieć dom,niezbyt duży -do 150 m2,może być z poddaszem lub parterówka.Pracownie które są na topie przejrzelismy do podszewki....owszem mają ciekawe propozycje...ale szukamy dalej.Podobają nam sie domy z pracowni BAUHERR....może je znacie.Mają ładne parterówki,ale są to domy rozłorzyste,szkoda troche działki (30x30).
    Tutaj macie ponad 100 domów o wielkości 120-150 metrów (parterowe i z poddaszem).
    http://studioatrium.pl/atrium.php?p=...omu=7&x=42&y=5

    Gdybyście konkretniej wyrażali swoje potrzeby byłoby nam łatwiej Wam coś znaleźć. No ale po Waszych postach wnioskuję, że jeszcze nie za bardzo wiecie czego szukacie.

  4. #2424

  5. #2425

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kasia i Paweł
    coś drgnęło.wszystkim za rady serdecznie dziękujemy.Raczej wiemy jaki chcemy mieć dom,niezbyt duży -do 150 m2,może być z poddaszem lub parterówka.Pracownie które są na topie przejrzelismy do podszewki....owszem mają ciekawe propozycje...ale szukamy dalej.Podobają nam sie domy z pracowni BAUHERR....może je znacie.Mają ładne parterówki,ale są to domy rozłorzyste,szkoda troche działki (30x30).
    Moze Tercja z MTM Stylu?

  6. #2426

    Domyślnie

    A może spodoba się Wam projekt:

    - Reprezentacyjny z Muratora http://www.projekty.murator.pl/proje...&IdKolekcji=36

    - lub Karmina z Archipelagu http://www.archipelag.pl/domek.php?K...500&ProjID=463

  7. #2427
    Lider FORUM (min. 2800)
    Xena z Xsary

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    3.307
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    Cytat Napisał variuss
    Kupuję samochód, pomocy, jaki wybrać ?????

    citroena xsare
    nie cierpię oszustów

  8. #2428

    Domyślnie

    Witaj, mialam i mam nadal ten sam problem. Wybieralismy z tych 3 :
    1. dom w borowkach
    http://www.archon.pl/index.php?act=1...c58c&counter=1

    2. Iskierka
    http://www.projekty.ign.com.pl/?p=detail&id=152

    3. nasz ostatni wynalazek to LMB 20a (bardziej parterowy)
    http://www.lipinscy.pl/project.xml?id=53888&page=1 ale nie wiem jak wymary sie maja do twojej dzialki

    Nasza ostateczna decyzja jeszcze nie zapadla. Chetnie poslucham opini ktory z tych domkow wybrac

    Z gory dziekuje. Moze moje typy w jakis sposob Ci pomoga.
    Pozdrawiam!

  9. #2429

    Domyślnie

    Jak wiecie czego chcecie to zagladacie po kolei na strony z projektami,wpisujecie w wyszukiwarce to co was interesuje........
    tylko wybierac.Kazdemu podoba sie co innego i dla kazdego co innego jest interesujace.To wy bedziecie tam mieszkac,wiec.......
    A potem ewentualnie forumowicze moga ocenic,doradzic co do ewentualnych zmian w projekcie
    i o to chodzi bo tak właściwie to czego oczekujecie? że forumowicze znajdą Wam dom, w którym Wy będziecie mieszkać? jeśli żaden z tysięcy obejrzanych przez Was projektów nie jest zadowalający, to pozostaje projekt indywidualny. Architekt za godziwą opłatą zaprojektuje wszystko co Wam się zamarzy
    Mieszkamy od 21.04.2008 !

  10. #2430

    Domyślnie a czy myśleliście o takim cudzie?

    sam również poszukuje czegoś małego a zarazem wyszukanego. Żadko jedno z drugim powiązać. A może jednak się udało:
    http://www.boduch.pl/plan.php?planID=167
    lub jego mniejsza odmiana:
    http://www.projektykatalogowe.pl/plan.php?planID=163
    Co wy na to?

  11. #2431

    Domyślnie

    tak z grubsza :
    http://www.najlepszeprojektydomow.pl/uczestnicy.html
    zestaw linków do projektów

  12. #2432

  13. #2433

  14. #2434

    Domyślnie

    widzicie Kochani problem nasz polega na tym, że cały czas marzyliśmy o domu parterowym, właściwie już wybraliśmy kilka konkretnych wersji, a w każdym razie wiedzieliśmy jak ten nasz domek ma wyglądać, jednak okazało się że zajmie on większą część naszej działeczki (30x30), a troszkę przestrzeni wokół domu też chcieliśmy mieć. W związku z tym mysieliśmy kompletnie odrzucić wcześniejsze plany, dokładniej - przekonać się do czegoś, co odrzucaliśmy od samego początku i wogóle nie wiemy jak się zabrać do tych naszych "NOWYCH PLANóW". Tu leży sedno sprawy. podobają nam się projekty Bauhera, bo mają "niekolosalne", zgrabne dachy - ale w nich mnie osobiście nie do końca podoba się to, że na poddaszu w przypadku takiego dachu są wyłącznie okna dachowe, boję się, że w takich pomieszczeniach będę się czuła jak w klatce, jest tu też kwestja ustawności takich pomieszczeń (prawie brak ścian kolankowych). Badziej przemawiają do mnie projekty z dachem prostym, dwuspadowym (choć nie kryje że tu przeraża mnie ogrom połaci dachu) i chyba takich właśnie będziemy szukać. Oglądaliśmy kilka ciekawych, w takiej właśnie wersji, jednak żaden nie zachwycił nas na tyle, żeby był "nasz".POMOCYYYYYY
    Kasia i Paweł

  15. #2435

    Domyślnie

    Jesli chodzi zaś o wnętrze, jest ono sprecyzowane na tyle, że wiem iż:
    parter powinien posiadać:
    kuchnia (spiżarnia mile widziana); nieduża łazienka , w której zmieści się jednak kabina prysznicowa; koniecznie pomieszczenie na piec i pralkę, w którym zimą będę mogła wieszać pranie; jadalnia, niekoniecznie jako osobne pomieszczenie; salon; pokój/gabinet
    poddasze:
    trzy sypialnie z łazienką
    garaż - mile widziany w bryle, lub jak gdzieś wyczytałam - "doklejony" do budynku
    chcielibyśmu żeby było prosto, bez zbędnych ozdób (nie przepadam za wykuszami, facjatkami itp, choć nie do końca wykluczam, bo niektóre są naprawdę ładne), funkcjonalnie i przejżyście
    CZY KTOś WIDZIAł COś TAKIEGO, CZY TO WOGóLE ISTNIEJE???????????
    Kasia i Paweł

  16. #2436

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kasia i Paweł
    widzicie Kochani problem nasz polega na tym, że cały czas marzyliśmy o domu parterowym, właściwie już wybraliśmy kilka konkretnych wersji, a w każdym razie wiedzieliśmy jak ten nasz domek ma wyglądać, jednak okazało się że zajmie on większą część naszej działeczki (30x30), a troszkę przestrzeni wokół domu też chcieliśmy mieć. W związku z tym mysieliśmy kompletnie odrzucić wcześniejsze plany, dokładniej - przekonać się do czegoś, co odrzucaliśmy od samego początku i wogóle nie wiemy jak się zabrać do tych naszych "NOWYCH PLANóW". Tu leży sedno sprawy. podobają nam się projekty Bauhera, bo mają "niekolosalne", zgrabne dachy - ale w nich mnie osobiście nie do końca podoba się to, że na poddaszu w przypadku takiego dachu są wyłącznie okna dachowe, boję się, że w takich pomieszczeniach będę się czuła jak w klatce, jest tu też kwestja ustawności takich pomieszczeń (prawie brak ścian kolankowych). Badziej przemawiają do mnie projekty z dachem prostym, dwuspadowym (choć nie kryje że tu przeraża mnie ogrom połaci dachu) i chyba takich właśnie będziemy szukać. Oglądaliśmy kilka ciekawych, w takiej właśnie wersji, jednak żaden nie zachwycił nas na tyle, żeby był "nasz".POMOCYYYYYY
    Trzebabylo od razu mowic ze parterowy.
    Z dachem dwuspadowym - Gienia ( chyba z horyzontu) na forum jest o tym projekcie troche.
    Albo Tercja - ale dach 4-ro spadowy.
    Na dzialke 30x30 - spoko.

  17. #2437

    Domyślnie

    kuchnia (spiżarnia mile widziana); nieduża łazienka , w której zmieści się jednak kabina prysznicowa; koniecznie pomieszczenie na piec i pralkę, w którym zimą będę mogła wieszać pranie; jadalnia, niekoniecznie jako osobne pomieszczenie; salon; pokój/gabinet
    poddasze:
    trzy sypialnie z łazienką
    garaż - mile widziany w bryle, lub jak gdzieś wyczytałam - "doklejony" do budynku
    chcielibyśmu żeby było prosto, bez zbędnych ozdób (nie przepadam za wykuszami, facjatkami itp,

    toż taki właśnie jest mój Ustronny po wyprostowaniu wykuszu na froncie będzie tam pom. gosp.
    dom jest raczej mały, bo moja działka ma 17 m szerokości, ale jednak pozwala na dołożenie okien w ścianach bocznych.
    Co Wy na to?
    http://www.projekty.murator.pl/proje...94&IdKolekcji=
    Mieszkamy od 21.04.2008 !

  18. #2438

    Domyślnie

    canna
    o to właśnie mi chodzi dokładnie o tym myślę, (+ garaż na 2 auta), normalny, bez udziwnień, SUPER, DUżE PRZESZKLENIA SUUUPEER, GRATULUJE WYBORU, dzieki że podzieliłaś się z nami
    Kasia i Paweł

  19. #2439

    Domyślnie

    Agnieszka1
    niestety nie udało mi sie znaleść, tych projektów
    Kasia i Paweł

  20. #2440

    Domyślnie

    No coś Ty, nic wielkiego nie zrobiłam, chociaż dziękuję za miłe słowa, wspominałam już że dla każdego jego dom jest naj
    ten napewno spełnia moje warunki: gabinet na parterze i pomieszczenie gospodarcze dające się wygospodarować kosztem wykuszu, pozostawiając wystarczająco miejsca na łazienkę.
    Na górze też będą zmiany, powstanie dodatkowo garderoba - architekt właśnie prostuje wejścia do pokoi. Szczególnie mnie cieszy łazienka na górze - wieeeelka
    no i dodatkowe okno połaciowe doświetli górę.
    Poza tym dom jest raczej niedrogi w budowie, mam już pierwsze wyceny na materiały - są zachęcające, czekam na pozostałe.
    Mieszkamy od 21.04.2008 !

Strona 122 z 627

Tagi dla tego tematu

Edytuj Tagi
"dobredomy", "dom, (proszę, -opinie, 2"?, 5pokoi, adaptacja, adresy www biur projektowych, alabama, alabaster, albo, antka, ar-1, architektura, aslan 2, atrium, azalia, bardzo, będzie, budowa, budowa domu, budowa domu do 400 tys., budowa za 400 tys., budowie, budowie?, budowlany, budowy, budynek gospodarczy, budynki gospodarcze projekty, budżet, byście, bławatek, c117d, c221, c77 zręczny, cene, charakterem, codzienny, dach płaski, delicja, denver, dla, dn006, doborze, docelowo dla 4 osób, dole, dom, dom 100 m2, dom m42 przemyślany z muratora, dom parterowy, dom piętrowy, dom w jonagoldach, dom w rododendronach 6, dom z gabinetem, domek, domena, domku, domów, domowe, dompasja, domu, domu..., domy, domy forumowiczów, dużych, dwupokoleniowy., dwuspadowy, dylemat, dylematy, dylematy i zmagania inwestorów, działka, działkę, e-121, energooszczędny, essen, fachowców, forum budowlane, gabinet, gabinetem, garaż w piwnicy, gienia, groszek, grota, gryf, hektora, help!, igor, indygo, inwestprojekt, iskierka, jak dopasować dom do potrzeb rodziny, jak dopasować projekt domu, jak spełnić wymagania, jak wybierałeś projekt, jak wybierałeś projekt?, jak wybrać, jak wybrać dom odpowiadający warunkom działki i stronom świata, jak wybrałeś projekt, jaki, jaki projekt, jaspis, jednorodzinny, jest, jonatanach, kajtek, klaudiusz, kobeach, kontra, koszt budowy, kosztorys, kosztorys budowy domu, koszty, kotłownia, kryteriów:, kto buduje dom, który, kuchnia+, kupowany, kwitnąca jabłoń, lepszy, lepszy?, lipińskich, lk&159, lmb05, loft, lokalizaja budynku, lux?, m-131, m36 spokojna przystań, m42c, madera, maja 2, mandarynkach., mania?, masę, mała działka, małe domy, małe domy projekty, małego, mały, mały dom, mini, mnie, może...., możliwe?, muratora-, myślicie?, najczęściej, najtanszy, następujących, nietypowa, ocenic, oceny, odpowiedź), odszukaniu, ogrzewania., onyks, opal, opinie, orion, osobowej, osobwej, palermo, parter, parter południa dworek, parterowego, parterowy, parteru, pegaz, pierwszy, piwnica, poddaszem, poddaszem?, podobne, podziel się doświdczeniami, pokoi, polecicie, poliklet 2, pomieszczeń-, pomoc, pomoc., pomocy !!!, pomozcie, pomożecie, poradę, porównanie, poszukuję, potrzebna, położenie działki, pracowania domów, pracowni, pracownia, pracownie, praktyczneprojekty, praktyczny dom, problem, projekt, projekt domu, projekt domu atos, projekt i realizacja, projekt indywidualny, projekt z91, projekt:, projekt?, projektem, projektów, projektu, projektu., projekty, projekty budynków gospodarczych, projekty do 300 tys., projekty domów, projekty domów i architektura, projekty domów jednorodzinnych, projekty domów na wąską działkę, projekty domów z wejściem od południa, projekty małych domów, projekty tanich domów, projekut, propozycje, propozycje projektów, prośba, prosi, prosty, prosze, proton, przebudowy i remonty, przemyślany, przemyślany?, przy, pytań, pytania, pytanie, płaski dach, racjonalny, radę, rady, ralf-g1, referendum ws. projektu, remont, remonty, rodziny, rozkład, rysunku..., salon, salvador??, siebie, skarpie., sposobie, średni, stodoła, straszny, studio, stylu, świeżak, sypialniami, system gospodarczy, szukam, słonecznej, takich, tani, tani dom, tani projekt, tani:), tanie domy, taniego, taniej, tańszy, telimena, tola, topaz, tuluza, tych, usługa, użytkowym, w-0501, według, wejście, wielka, wielopokoleniowego, wjazd od południa, wrocław, wybieram projekt, wybiorze, wybór, wyborem, wyboru, wyborze, wybrać, wybrać?, wybrali?, wybudowanie, wykończenia, z10, z10?, z12, z128, z151, z152?, z205, z500, zachodu, zaraz, zdjęcia poliklet, znacie, znalezeniem, zoja, zrób to sam, zuzia, zx105, zx40, zx57, zx60, [poszukuję], łatwy w budowie

Tagi

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony