dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie Przeprowadzki - ile to kosztuje

    ... najchętniej w W-wie i okolicach. Co za podaną cenę można miec (pakowanie kartony) etc O co pytac i na co uważać.

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    Nie wiem, jak jest w Wa-wie, mogę podać ceny łódzkie, dla orientacji, z zeszłego roku.
    Za przeprowadzkę z chałupy 2 rodzinnej (piwnice, parter, poddasze) zapłaciłam firmie 1000 pln. (trochę po znajomości...)

    Uwagi:
    - demontażu wszystkiego co trzeba dokonaliśmy sami
    - w kartony pakowaliśmy sami, takie było założenie, przynajmniej panowałam nad tym gdzie, co i jak (ale będę to chyba pamiętać do końca życia... )
    - przeprowadzka trwała 2 dni
    - przesadziłam z wagą i rozmiarem niektórych kartonów, był mały bunt na pokładzie, musiałam uciec się do sztuczek i wjechać panom na ambicje... ( panie Heniu, pan tego nie podniesie??? Toż ja to prawie sama... no... mój chłopina mi troszeczkę pomagał... )
    Pomogło.
    - zacięli się trochę przy lodówce... duża jest... ciężka jak diabli i to wysokie, pierwsze piętro starej kamienicy, schody wąskie...
    myślałam już, że lodówka zostanie na półpiętrze...
    ale odetkało się jakoś przy pomocy 6 chłopa...
    Lodówka przeżyła...

    A w ogóle to była "wspaniała" przygoda, długo mi pozostanie w pamięci...

    P.S.
    Na wstępie szef firmy przyjeżdża na miejsce, szacuje ogrom przedsięwzięcia, dogaduje się szczegóły, z którego piętra na które, z windą, bez windy, pakowanie w kartony lub nie, demontaż mebli, bez demontażu itd...
    No i cena. Najczęściej jest za całość, ja płaciłam za każdą napoczętą godzinę.
    Ważne też jest, czy przeprowadzka odbywa się w granicach danego miasta, czy już poza.
    Pozdrawiam i życzę miłej... zabawy!

  3. #3

    Domyślnie

    Wielkie dzieki Matko! Już jakaś orientacja jest.
    A że to zabawa na 102 to jestem pewwien - już jestm szcęśliwy jakby mi kto w kieszeń nasiusuał
    Ale jak sie rozpakuje zagospodaruje na nowym to mi to mam nadzieje wynagrodzi
    Any other comments, please?

  4. #4

    Domyślnie

    czytałem gdzieś artykuł o przeprowadzkach w Warszawie. Oto główne tezy:
    1. przeprowadzka na czysto. Przyjeżdzają, pakują, znoszą, wiozą, wnoszą i rozpakowują
    a. Przeprowadzka średnio "na czysto". Dostarczają pojemniki. Ty pakujesz. Jest jeszcze jeden rodzaj ale nie pamiętam.

    2. Brać firmę z tradycjami bo mają dobry transport i dobrych fachowców.

    Oceniłem, że z 4 pokojowego mieszkania zapłacę ok. 2.500 zł-wariant 2.

  5. #5

    Domyślnie

    Przeprowadzka z 3 pokojowego mieszkania na 1 piętrze do domu oddalonego o ok. 1 kilometr, 4 miesiące temu pod Warszawą - 300 PLN.
    Kartony pakowaliśmy sami.
    Były 3 kursy "Tarpanem" z powiększoną budą bagażową.
    Wszystko trwało ok. 4 godzin.

  6. #6

    Domyślnie

    ja przeprowadzałem się to facet w otwocku wzioł 140 zł za transport na terenie otwocka żukiem, niewiedziałem że na żuka mozna tyle naładować
    mam

  7. #7

    Domyślnie

    Jestesmy swiezo po przeprowadzce
    Wawa: pakowanie, przenoszenie, bez rozpakowywania. Transport pianina i duzej lodowki, hustawki ogrodowe, zjezdzalnia, etc. Wszystko co w 110m2 mieszkaniu: jeden dzien, solidna firma: 2200 zl

  8. #8

    Domyślnie

    Mogę wam polecić http://przeprowadzki-solid.pl/ całe mieszkanie przeprowadziłem w 6 godzin i policzyli sobie 800 zł za to bardzo szybko i solidnie to zrobili.

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    beton44

    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    4.848

    Domyślnie

    Ach co za intelygentna reklama !

  10. #10

    Domyślnie przeprowadzki warszawa tanio

    Witam.Mogę polecić firmę http://bagazowka-waw.pl/ Jest świetna. Wszystko zapakują, zabezpieczą jak nie masz na to czasu.Kierowca doświadczony.Zabezpieczenie i doradztwo jest w cenie. Przewożą meble, sprzęt agd/rtv, rzeczy o większych gabarytach. Mają różne samochody małe, dostawcze i większe.Ekipa zgrana, uczciwa i szybka. Warto skorzystać z ich usług.Polecam.

  11. #11

    Domyślnie

    Jeżeli interesuje Cię firma zajmująca się przeprowadzkami, to odezwij się do , oni w Warszawie są chyba najlepsi. Zresztą skorzystaj z ich usług, a sam się o tym przekonasz.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 16-03-2018 o 17:40

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony