dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17
  1. #1

    Domyślnie

    Ciekaw jestem czy są jacyś "napaleńcy" na muzykę klubową. Sądząc po statusie społeczno -rodzinnym obawiam się ,że nie,ale skoro przy takim "statusie" przewijał się temat seks to może klubowa muzyczka tym bardziej,ponieważ ta w przeciwieństwie do np seksu nie wywołuje kolizji na linii żona mąż itp itd.

    HEJ!

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    Hm, zależność tutaj wydaje mi się prosta.
    Muzyczka klubowa, papieroski klubowe, wódeczka klubowa, spotkania klubowe, koleżanki klubowe (koledzy klubowi), seks klubowy - problem domowy.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ella
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    1.659
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Czy mogę prosić o definicję muzyki klubowej?
    Z góry dziękuję!

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Czy to taka muzyka, co słucha się jej w klubie Czy tylko klub jako knajpa o wyższej aspiracji, czy też np. w klubie jeździeckim, tenisowym itp
    A może to coś innego?

  5. #5

    Domyślnie

    Nie bardzo qmam, ale wydaje mi się, że to np. podkład pod jedną z reklam z textem mniej więcej takim:
    "Harry don't belive me, all about myself.." [nie wiem czy to takie słowa, ale to mnie bierze ]

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: ponury63 dnia 2003-04-21 21:55 ]</font>

  6. #6

    Domyślnie

    Trudno zdefiniować jest muzykę słowami.
    W celach poznawczych proponuję posłuchanie rozgłośni Radiostacja lub udanie się do pierwszego lepszego Media Marktu i skierowanie się do działu "nowe brzmienia".
    HEJ!

  7. #7

    Domyślnie

    Nie słuchałem jeszcze Radiostacji, ale wydaje mi się, że na łamach naszego forum nie sposób nie zaliczyć do muzyki klubowej, w pierwszym rzędzie, utworu Lady Pank:
    Tacy sami, a ściana między nami...
    zaraz za tym - sztandardowa kompozycja Jacka Kaczmarskiego (ku przestrodze):
    A mury runą, runą, runą...

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ella
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    1.659
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Dorzucam "The Wall" Pink Floyd'ów

  9. #9

    Domyślnie

    Nie zapominajcie o super przebojach minionej epoki! Tam można przebierać do woli w utworach o tej tematyce, choćby taki "Niech sie mury pną do góry", albo "Zbudujemy nowy dom, jeszcze jeden nowy dom"

  10. #10

    Domyślnie

    A Iza Trojanowska i "Podaj cegłę"?!?

  11. #11

    Domyślnie

    "A kiedy dom będę miał,
    to będzie bukowy koniecznie..."
    Wolna Grupa Bukowina? Czy Nasza Basia Kochana?
    Nie pamiętam...

  12. #12

    Domyślnie

    Widzę,że poszło w "inną stronę" zatem OK.
    Był kiedyś taki zespół alternatywny Tilt,który kiedyś śpiewał "runął już ostatni mur między nami"
    HEJ!

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    a ja dołoże ...chris botti
    booooska

  14. #14

    Domyślnie

    jak krzysiek, to chyba boooooski....?
    a kto to jest, bo wstyd się przyznać, ale nie bardzo?
    Pozdriv

  15. #15

    Domyślnie

    Muzyki klubowej można posłuchać w radiowej trójce w piątkowe i sobotnie wieczory, mniej więcej między godziną 22 a 24.

  16. #16

    Domyślnie

    Ten "Harry..." sprzed 3 m-cy to Moby, i ma fajne ludki w clipie...

  17. #17

    Domyślnie

    Niesamowite doznania osiągnąć można przy słuchaniu płytki FUTURE GROOVE COMPILATION MIXED BY DESERT(dostępna w Media Markt 2 cd 14 i 8 kapitalnych setów).Są to doznania porównywalne chyba tylko do pieszczot stopy ABS-em podczas niecodziennego hamowania.
    HEJ!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony