dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 5
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 88
  1. #21

    Domyślnie

    Czy ktos z forumowiczów stoi przed takim dylematem jak ja?Działka nad jeziorem i duży nacisk "lepszej połowy" zeby zacząć budowę domu na wiosnę. W hali stoi jacht wymagający jeszcze wykończenia i włożenia sporej kasy a potem juz tylko wiatr i woda!Jak pogodzić wodę z ogniem? Pozdrowienia dla wszystkich budujących żeglarzy i stopy wody pod kilem / nie pod fundamentem/.

  2. #22

    Domyślnie

    Zibi - my w zeszłym roku pojechaliśmy na spływ Popradem mając zrobioną jedną stronę dachu - no bo tak wypadło. Myślę, ze da się pogodzić, wiadomo, że trzeba więcej planować i że urlopik nie będzie taki długi, ale zawsze coś można dla siebie uszczknąć...
    Nie dotykaj, nie zasłaniaj
    nie pij, nie pal, nie nakłaniaj
    nie dopuszczaj się mordobić
    no to co tu, kurka, robić?

  3. #23

    Domyślnie

    Ahoj!
    na Radunię nigdy mi się nie składało bo ..to blisko może następnym razem ..
    Szekle a co za mocno szumi czy masz sztorm?

    Zibi fakt jacht i budowa to dylemat ja bym to pierwsze niestety ojciec mojemu dziecku twierdzi że chałupka! może oni się z twoją żonką znają?

  4. #24

    Domyślnie

    Gabi to znaczylo ze jak jestem akurat w pracy to mam za oknami morze .A tak szczerze mowiac myslalem ze od razu zaskoczysz ze jestem plywajacym. Co do Raduni to zaluj,wlasnie dlatego ze tak blisko ,bo mozna zrobic splyw jedno albo dwudniowy

  5. #25

    Domyślnie

    Polecam wszystkim trasę kajakową z Bornego Sulinowa rzeką Piławą.Szczególne atrakcje to żeremia bobrowe, poniemieckie budowle hydrotechniczne a przede wszystkim rozległe Bagna Nadarzyckie( mozna się zgubić bo nie ma wyznaczonych torów wodnych).Płynąłem tym szlakiem w 1998. Jeśli ktoś planuje urlop na Podlasiu to niesamowite wrażenia robi spływ Biebrzą - konieczne zobaczyć zabytkowe forty w Osowcu, też byłem w 2000 roku i gorąco polecam.

  6. #26

    Domyślnie

    Szekle teraz to jasne, chyba ten piatek mi się rzucił na głowę że nie zaskoczyłam. Teraz to się zastanawiam czy się nie znamy?

  7. #27

    Domyślnie

    Gabi - ja codziennie mam styczność z morzem - taka praca, na razie u Poskiego armatora - może w przyszłości gdzieś dalej. Ale latem chętnie żegluję jeśli tylko starcza czasu. Z kamiennej to masz wspaniały widok. Pozdrowienia!

  8. #28

    Domyślnie

    Gabi mam Cie za usprawiedliwiona ( piatek). Ale zachodze w glowe skad ten pomysl o naszej znajomsci , czysbys rozpoznala moj styl( prawie jak znany literat, gdyby nie to ze pisze dwoma palcami) czy po prostu znasz tak duzo plywajacych. A z drugiej strony w naszej"rybackiej wiosce " trudno sie nie znac.

  9. #29

    Domyślnie

    raczej to drugie bo siedzę w temacie parę lat /jak ten czas leci/ kłania się szkoła wybrzeza zachodniego.

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Czyżby Trzebież

  11. #31

    Domyślnie

    No to ja ze swej strony polecam Wigry i Czarna Hancza w dol, a pozniej w gore pod prad. rewelka.
    Nie do opisania jest wyraz twarzy ludzi plynacych spokojnie z pradem, kiedy mija ich kilka kajakow dralujacych pod prad, na dodatek scigajacych sie...

  12. #32

    Domyślnie

    Heeej
    A ja zapraszam na spływ nad Narwią - nigdzie nie jest tak pięknie. Nawet moim zdaniem Biebrza takich uroków nie posiada. Za mało nasz zakątek reklamują, Ci z nad Biebrzy mają chyba większe nakłady na reklamę.
    Jest śliczniutko : łosie, zajączki, bociany, bąki, czaple, gęsi, czajki, a w majowe wieczory donośny rechot żab.
    PS: Właśnie buduję się nad Narwią i nie chciałabym gdzie indziej.

  13. #33

    Domyślnie

    Ooo, jaki sympatyczny wątek! Zastanawiałam się, gdzie się wszyscy żeglarze ukryli, a tu pod kajakarskim płaszczykiem całe towarzystwo...
    Pora roku wprawdzie na ten temat nie odpowiednia (chociaż mam kolegę - wodniaka dla którego sezon trwa cały rok, i to bynajmniej nie w ciepłych krajach), ale w temacie łączenie budowy z rekreacją (konflikt interesów ), kajaczki są lepsze, bo to chyba najtańsza możliwa wersja wakacji - my w przyszłym roku planujemy spływ. A i nasz młodszy będzie w przyszłe wakacje prawie 3-latkiem, nada się już na załoganta.
    Rejsy na razie muszą poczekać.

    A tak przy okazji, może zaplątał się tu także jakiś miłośnik deski z żaglem? Pozdrawiam!

  14. #34

    Domyślnie

    Witam
    Wontek troche zapomniany wiec odświeżam
    Jestem posiadaczem kajaku typ sportowy troche nie wygodny bardzo wywrotny. Kajak posiadam chyba już 4 lata i jeszcze nie byłem nie stety na spływie tylko pływam sobie po jeziorach ale to nie to jak spływ rzeką napewno
    Pytanko czy w okolicy woj Lubuskiego są fajne spływy kajakowe i czy może ktoś organizuje z was albo coś w tym stylu a pozatym mam pytanko czy kajak wersja spetowa 2 osobowa nadaje sie na spływy bo z wody do niego nie wejdzie sie bo sie wywraca ale nieźle pocina sie tylko to na spływach nie jest potrzebne dno kajaku jest pół okrągłe i dlatego jest takie wywrotne a wy jakie macie ??

    PS. GABI widze ze mamy nastepną ceche wspulną poza posiadaniem tego samego domku chodzi o ten sam projekt czyli SASANKE niezły zbieg okoliczności teraz doszło kajakarstwo

    POZDRAWIAM ARi

  15. #35
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Wreszcie synoptycy zapowiadają pogodny weekend...no przynajmniej u mnie. Może uda mi się w końcu przewietrzyć nasz stary kajaczek- składaczek.
    Niestety podobnie jak u ARi-ego nie mam w pobliżu rzek do spływu kajakowego, zatem zostaje tylko pobliski Zalew i wkurzanie wędkarzy . W myśl powiedzeniu jak się nie ma co sięlubi to się lubi co się ma
    pozdrawiam
    Edzia

  16. #36

    Domyślnie

    Edzia Ty pływasz fiu fiu do Twojego domku pasowała by tratwa lub kajak drewniany strugany
    Ja narazie nie zamieżam pływać bo niechce mi sie bagażniku zakładać na dach bo go ostatnio na dniach ściągnełęm bo mnie wkużał bo wył ale jak słonko przyświeci to nie wytrzymam i śmigne nad jeziorki
    POZDRAWIAM KAJAKARZY

  17. #37

    Domyślnie

    Witam
    Jak tam KAJAKI zwodowane ????? Ja jeszcze nie zwodowałem niemam jakoś czasu ale to musi sie zmienić !!!!!!!!

    Pozdrawiam wszystkich

  18. #38

    Domyślnie

    Witam
    Nikt tu nic nie klika potopili sie czy co ????
    Prawde mówiąc ja swoim kajakiem jeszcze nie pływałęm tylko wypożyczyłem pare razy bo tak czasu sie nie ma ale jak w tym roku nie popływam swoim kajakiem to sie wkuże
    Pozdrawiam ARi

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar stukpuk
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Słupsk
    Posty
    16.523
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Melduje sie na pokładzie.
    Uwielbiam pływac kajakiem. Ostatnio nie mam za wiele czasu, ale jak już się "ustatkuje" to kupię sobie swój własny kajaczek
    Na studiach mielismy z kolegami wielki plan CAŁA WISŁA od poczatku to samego morza, na planach sie zakonczyło ale kto wie......... jeszcze dużo wody przedemną
    Osobiscie polecam Słupie na trasie Słupsk Ustka

  20. #40

    Domyślnie

    Ale stary temat żeś odkopał

    Ja też jestem wodnolubny i kajaki i wędkarstwo nie są mi obce.
    Pojezierze Lubuskie jest całkiem sympatyczne do pływania. Czyściutkie jeziora to jest to czego potrzeba.
    Polecam spływ od rejonów Bledzewa

Strona 2 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony