dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 88 z 88
  1. #81

    Domyślnie

    ja mam (po raz pierwszy w życiu) kocura wabiącego się GIZMO.
    wzielismy bestię ze schroniska jak miał 7 tygodni i szczerze żałuję, że nie wziąłem też jego małego brata...
    jest czarny, bujne futro jak u persa chociaż pyszczek inny - ot taki fajny mieszaniec.
    na placu budowy mam psa Mikiego który przypałętał się przed sylwestrem do chłopaków pilnujących mojego terenu i tak już został. Zbili mu porządną budę, dokarmiają i chyba już go zostawię skoro szczeka na obcych
    http://images1.fotosik.pl/13/xz9d9pbn918d3ij2.jpg

    mam zamiar wziąć jeszcze jednego psińca ze schroniska - ale żeby był trochę większy - no i drugiego kocura o ile się żona nie kapnie - co zapewne będzie ciężkie hihi

  2. #82
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Pies ekstra - bymysle ze trzeba go zostawic - przeciez bidulek juz "pracuje" na terenie
    a drugiego kota tez - a zone czyms przekupic
    wiesz ja mysle ze takie te "drobiazgi" jakie robimy ( bo dla nas to sa drobiazgi a dla tych zwierzat - czasami kwestia calego zycia) - beda gdzies tam kiedys podsumowane i policzone

  3. #83

    Domyślnie

    to prawda. Za naszą odrobinę ciepła oddają nam dziesięć razy więcej

    Podobają mi sie zwierzaki rasowe, zawsze chciałem mieć np. owczarka szkockiego, niemieckiego, rówież huskim nie pogardziłbym - ale najbardziej kochane są kundelki i mieszańce.
    Jak pojechaliśmy do schroniska po kocura to myślałem, że serducho pęknie...Dlatego następne będzie równiez ze schroniska...

  4. #84
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    A tu link dla tych co moze nia maja jeszcze ani psa a ni kota

    http://www.miau.pl/adopcje/internetowe.php

  5. #85

    Domyślnie

    Kotka z Łomży (wyglądem przypomina żbika). Dla babci, żeby jej smutno nie było jak z żoną jesteśmy w pracy. Tylko nie wiem, czy jej nie powycinać tego i owego żeby nie było problemów, jak dostanie hormonów (na razie dostała 1 zastrzyk i jest ok, ale kotu podobno zastrzyki nie wychodzą dobrze). A jak się wybuduję (to się upiję z radości) i kupię psa. Może husky, albo wezmę jakiegoś znajdka.

  6. #86

    Domyślnie

    Ja mam 2 koty
    Pozdrawiam
    Iwona

  7. #87

    Domyślnie

    U nas są i koty i pies
    [img][/img]

  8. #88

    Domyślnie

    śliczne zdjęcie
    masz hodowlę, bo widzę że są małe kociaczki

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony