dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21
    Guest

    Domyślnie

    On 2002-01-20 16:13, lullabysta wrote:
    A pamiętam że kiedyś robiłem polską blachą huty Floriana(2 lata temu), i po 5 miesiącach inwestorka mnie wezwała, bo ma łaciaty dach, a to po prostu poodpadała farba, a pod spodem było coś jakby talk dla lepszego wyobrażenia.
    Może teraz się poprawili, ale generalnie przestrzegam, zwłaszcza na materiałach dachowych, -za tanie pieniądze to psy mięso jedzą.
    Pewnie są wyjątki, ale generalnie to jest prawda
    Pzdrw
    Artur
    Artur, czy pamiętasz, kiedy dokładnie robiłeś tego Floriana? Słyszałam, że w ciągu ostatnich 2 lat producent tej blachodachówki zmienił całą linię produkcyjną, co podobno znacznie wpłynęło na poprawę jej jakości.
    Beata

  2. #22

    Domyślnie

    na moim dachu- prostym dwuspadowym leży od 5 lat Lindab i nie ma na nim śladu rdzy, nic też nie przecieka w miejscach wkrętów farmerskich . Zostało mi trochę blachy, więc zrobiłam z resztek mały daszek na murze oddzielającym posesję od sąsiadów . Nie rdzewieje i sprawdza się dobrze pomimo, że to już nasza radosna twórczość, a nie dekarza. Kawałki blachy leżą pod chmurką przy garażu od 5 lat i nie pordzewiały (miały być wykorzystane na dach w psiej budzie , ale mój pies ani myślał do niej wchodzić, więc buda została wydana na wieś zanim pokryliśmy ją blachą).
    DJ

  3. #23
    Guest

    Domyślnie

    Wszystko jest kwesją gustu i zasobności portfela. Obecnie na rynku są bardzo dobre blachodachówki jak i dachówki. Cena dachu z dachówki ceramicznej (licząc z cięższą więźbą) trzeba pomnożyć przez dwa w poruwnaniu do dachu krytego blachodachówką.
    Osobiście wybrałem dachówkę ceramiczną, bo blachodachówka mi się nie podoba, poza tym mam dość skomplikowany dach i z blachodachówki byłoby dużo odpadów.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony