dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17
  1. #1

    Domyślnie ILE ZAŁATWIALIŚCIE SPRAWY W URZĘDACH??

    napiszcie bo chciałem z sobą porównać..

  2. #2

    Domyślnie

    Załatwiamy już dziewiąty miesiąc i koniec załatwiania przewidywany na wrzesień
    ===DARPIOT===
    [email protected]

  3. #3

    Domyślnie

    Słuchaj 9 miesiac to chyab lekka przesada. TO strasznie długo

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rafal9
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    2.030
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    Od momentu odebrania projektu od architekta do uzyskania pozwolenia na budowę ok. 3 miesiące.
    Ale jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

  5. #5

    Domyślnie

    prawie 1 rok i 8 miesięcy tylko po to aby działkę wydzielić (wniosek został złożony 12.12.2003) i już 11.07.2005 odebraliśmy decyzję że można
    teraz to już z górki hehehe
    pozdrawiamy
    Edzio i Zibi

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar wbrat
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    1.608
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    88

    Domyślnie

    Ja od grudnia 2004. Nie było planu zagosp., dodatkowo mam dużo drzew do wycinki. Poza tym niedawno pani zajmujaca sie moja sprawa byla 2 tyg. na urlopie, potem wrocila na kilka dni i... złamała nogę. Ma zwolnienie do 20.07. Ale generalnie mam realną szanse miec pozwolenie pod koniec lipca. Czyli w sumie to będzie 8 miesięcy prawie... :/.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał popi
    Słuchaj 9 miesiac to chyab lekka przesada. TO strasznie długo
    Kobiety w macierzystej gminie mają takie stwierdzenia w d... Na moj uwagę, gdy po 8 miesiącach odbierałem WZiZT, że to chyba trochę za długo trwało biorąc pod uwagę KPA, urzędnik wyjaśnił mi że należy się cieszyć bo w innych miastach po 2 lata czekają Bez komentarza.
    Zażalenie miałem już w ręku ale złośliwość ludzka nie zna granic, chcę mieć spokojną budowę bez inspektora co miesiąc.
    ===DARPIOT===
    [email protected]

  8. #8

    Domyślnie

    ja na WZiZT czekalem 3,5 m-ca nie bylo planu przestrzennego a pani w urzedzie byla w stanie zrobic jedne WZ na dzien coby sie nie przemeczyc ...potem projektantka sie glizmala ze wszystkim .. ogolnie zlozylem wniosek o WZ na poczatku lutego w nadziei ze do zimy bede mial SSO a w polowie grudnia dostalem pozwolenie na budowe ...

  9. #9

    Domyślnie

    Od 23.02.2004 do teraz !
    I dalej czekam.
    Podobno wczoraj miała być napisana decyzja.Ale tylko podobno.
    Lato 2005 !

  10. #10
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Kkkris

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    2

    Domyślnie

    Od momentu 3,5 miesiąca ale zapłaciłem archtektowi 4 000 zł i wczoraj odebrałem pozowlenie na budowę. Nie ma planu zagospodarowania.

  11. #11
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    bozena & maciek

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    144
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    podzial dzialki trwal ok. 7 miesiecy - opieszaly geodeta, a w urzedzie na pozwolenie czekalam 3 tyg, na wypisy ok. 2-3 dni, w elektrowni ok. 2 tyg- bo wypadly akurat urlopy i nie bylo komu pracowac, gazownia ok. 1 m-ca. Zatwierdzanie projektow gazociągu i wodociagu w gminie a takze podlaczen do domu rowno miesiac, a samo przygotowanie projektow i uzgodnienia ZUD ok 3 m-cy.
    Bożena & Maciek

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar zuczek
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    1.124
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    71

    Domyślnie

    My od zakupu projektu do uzyskania pozwolenia na budowę czekaliśmy w sumie ok. 3 miesięcy, ale budujemy się na nowo powstającym osiedlu, jest plan itp więc żadnych problemów nie ma

  13. #13

    Domyślnie

    kupujemy gospodarsto i ok roku trwało knucie i zbieranie dokumentów żeby można je było kupić. generalnie to chodzę już koło tego od 3 lat ale to już ze względu na skomplikowanie sprawy (jest 9 współwłaścicieli).
    wolnoć tomku w swoim domku

  14. #14
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Wwiola
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    1.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    223

    Domyślnie

    16 grudnia '04 skłdalismy wniosek o WZ. Pozwolenie dostaliśmy 29.czerwca .05 a więc łącznie pół roku.

  15. #15

    Domyślnie

    same warunki zabudowy 5miesiecy brak było planu aktualnego przestrzennego dalej jeszcze trwa

  16. #16
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    manykes

    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    747
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    około roku..............zgroza!!!!!

  17. #17

    Domyślnie

    ja własnie wziełam osobe która mi to załatwia
    postep jest projekt geodeta jeszcze umowa z enegetyka wodociagami i td tragedia a myslimy wylac fundamenty jeszcze w tym roku

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony