dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 7
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 127
  1. #41

    Domyślnie

    U nas się sprawdziło i strasznie się cieszymy - będzie trzecie . I oczywiście ma swój pokój.

  2. #42

    Domyślnie

    16 czerwiec - przeprowadzka
    7 lipiec - druga córa.

    Chyba jednak należy wierzyć w mądrości ludowe
    16.06.2005 - My i graty na nowym

  3. #43

    Domyślnie

    Na budowie jesteśmy na etapie tynkowania i właśnie się dowiedzieliśmy, że będziemy mieli drugie maleństwo ( synek ma niecałe dwa latka). Cud jakiś nastąpił, bo lekarze nie dawali nam najmniejszych szans
    co nas nie zabije to nas wzmocni

  4. #44

    Domyślnie

    Ostatnio dowiedziałam sie ze dzieci dziedziczą urode po ojcu a inteligencje po matce
    Moze cos w tym jest
    Pozdrawiam Wioma

    Moja budowa

  5. #45

    Domyślnie Re: Nowy domek - nowy potomek - komu się sprawdziło?

    Cytat Napisał baba_budowniczy
    Hej
    Kobietki mnie nastraszyły angielskim porzekadłem "new house - new baby" U mnie juz trójka na pokładzie - dajcie znać, czy to działa też w Polsce

    sprawdza sie .. zreszta sama widzialas

    Pozdrawiam

  6. #46
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tom&gabi

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    120

    Domyślnie

    hej
    weźcie się i nie straszcie, bo mi żona z budowy zrezygnuje
    mamy chłopa i dziewoję, synuś poszedł za mamusią,
    a córa wykapany tatuś

  7. #47
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    U mnie też się sprawdziło ,ale sie trochę musiałem pomęczyć (jakieś pół roku)...
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  8. #48
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mały
    U mnie też się sprawdziło ,ale sie trochę musiałem pomęczyć (jakieś pół roku)...
    a jak bardzo sie meczyles?
    dobre

  9. #49
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    u nas było losowanie -która sie podłoży i wyszło na Dorę ( labradorka )

    jak sie randki udały to ok 20 wrzesnia bedzie ok 6 malusieńkich Dorotek

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Ew-ka
    a czy Ty czasem nie oszukiwalas w ty losowaniu

  11. #51
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrmi
    Cytat Napisał Mały
    U mnie też się sprawdziło ,ale sie trochę musiałem pomęczyć (jakieś pół roku)...
    a jak bardzo sie meczyles?
    dobre
    Się śmiej...pierwsze poszło nieźle ,ale drugie jak sie chce to zaczyna się problem.Kilkoro moich znajomych miało to samo - chcieli bardzo i nie wychodziło,a przypadkowo to się "zaskakuje" w sam raz szybciutko.
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  12. #52
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    ja sie nie smieje Maly

    jak potrzebujesz wsparcia , to daj ogloszenie w drobnych , ktorys z chlpakow pomoze
    bankowo

  13. #53

    Domyślnie

    oj sprawdza się, sprawdza.
    U nas na 'osiedlu' jest 20 działek, z czego 3 jeszcze puste a 11 zamieszkałych.
    W tym roku urodziło się czworo dzieci, cztery następne w drodze.

    Grzegorz

  14. #54

    Domyślnie

    U nas też się sprawdzi. Za dwa miesiące przeprowadzka, a w marcu będzie pierwsza dzidzia. Tyle, że to nie jest zbieg okoliczności, bo dzieciątko planowane i wyczekane

    Capra - zapraszam na forum www.babyboom.pl, znajdziesz tam mnóstwo ciążowych nowinek.
    "Każdy człowiek jest wart o połowę mniej niz mu się wydaje i dwa razy wiecej niz przyznaje mu ogół"
    gg: 7493536

  15. #55

    Domyślnie

    A na naszym osiedlu raczej to powiedzonko sie nie sprawdzi - poza jeddnym wyjatkiem - nami - planujemy "rozklad prac" podobny do petuni

    U nas wszyscy zaczeli od machania dzieciaczkow a potem zaczeli sie zastanawiac nad nowym lokum dla nich. Jest pare malzenstw z 2 dzieci a reszta to ludzie, ktorzy chyba bardziej na wnuki czekaja

    Dlatego cos sie obawiam ze nasze maluchy beda w przyszlosci niezle po uszach obrywac od starszych kolegow-sasiadow
    2 polowa Wojty'ego
    mojaFOTOSFERA-mój BLOG

  16. #56

    Domyślnie

    No i u mnie się sprawdziło Ale tak miało być - wiecie - dom wybudować, drzewo posadzić, syna zmajstrować

  17. #57

    Domyślnie

    U mnie było odwrotnie - to perspektywa pojawienia się małej stała się inicjatywą budowania domu.

  18. #58
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Wy się tam nie śmiejcie - moja ostatnio stwierdziła ,że czuje się jak w ciąży...dwójke juz mam .dom tez ,drzewo też .Gdzie j ka... nie uważałem...?
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  19. #59
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    1.407
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    U mnie się własnie sprawdza, wykanczamy dom, wprowadzimy sie pewnie grudzien-styczen, a ja jestem w 5 m.c. i bardzo się z tego połączenia ciesze!
    GG 6977024
    Mieszkamy u siebie w Dobrej od grudnia 2005 -jest suuuper, ale nie mam netu!http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...y+child+is.png

  20. #60

    Domyślnie

    U mnie niestety sie nie sprawdziło Mieszkamy od roku, najpierw pół roku starań, potem - miesiąc radości i nagle szpital, i ta kamienna twarz lekarza przy monitorze USG: nic tu już nie widzę..... Mamy już uroczą 3-latkę i ona jest dla nas ogromnym skarbem, ale musi trochę poczekać na braciszka. Ale nie tracimy nadziei....

Strona 3 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony