dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie "Betonowa sciana" ozdobna - jak to zrobić?

    Witam.

    Na jednej scianie (ok 10 metrów) chciałbym zrobić "ozdobę" w postaci betonu.

    Chodzi mi o to aby sciana wyglądała jak po rozszalowaniu (tak wyglada sufit po sciagnieciu desek). Chcę aby tez klor tego betonu nie był za jasny.

    Dodam, że sciana ta ma juz na sobie tynk cementowo - wapienny.
    Zamotałem troszke, ale może ktoś z Was robił podobne lub wie jak zrobić.
    A wyglada to tak: http://www.nowa-gala.com.pl/pl/nowagala.php?i=aranza_04 (sciana po lewej).

    pozdrawiam wilu1

  2. #2

    Domyślnie

    To co pokazujesz to ściana wyłożona jakimś kamieniem. Surowy beton niekoniecznie będzie równie dobrze wyglądał. Raczej na pewno nie bedzie.

    Do takich eksperymentów to trzeba prawdziwego speca od dekoracji wnętrz. Tak specyficzny styl musi być potem utrzymany w całym pomieszczeniu z żelazną konsekwencją.
    pozdrawiam
    Klaus

    Moja działeczka

  3. #3

    Domyślnie

    to nie jest kamien
    na prospekcie widac dokladnie nierowności.

  4. #4

    Domyślnie

    to wygląda na beton architektoniczny. Ale uważam, że jak znajdziesz dobrego tynkarza to Ci coś takiego zrobi odciskając deskę w zaprawie klejowej. W sumie możesz spróbować sam, eksperymenując najpierw na karton-gipsie. Na cemencie tego nie zrobisz bo żeby miał tę gładkość musiałby być prawie płynny. Ja chciałam podobnie wykończyć słupki ogrodzeniowe, ale po rozpoznaniu rynku zrezygnowałam.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony