dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 83
  1. #1

    Domyślnie

    A ja oprócz Forum i budowy lubię sobie pograć(chłop 40 lat,a jak dziecko )Ostatnio "trenuję" RTS-y.Mario

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: bigmario4 dnia 2002-11-17 14:24 ]</font>

  2. #2

    Domyślnie

    Długo nie grałem, ostatnio ze 2 lata temu (Lara Croft i spółka, Unreal, Quake - nie ma to jak się wyżyć i trochę postrzelać!). Teraz z braku czasu to już grywam tylko w gierki w telefonie w korkach...

  3. #3

    Domyślnie

    Ja rowniez lubie pogierkowac.
    Tylko w ostatnie czasy niezbyt jest kiedy.
    Najwieksze moje przebojeuke Nukem 3D, Civilization 2 (gralem chyba 2 lata ), Max Payne, Collin McRae2

    Ja rowniez, jak jestem zly to lubie postrzelac do czegos ruszajacego sie , na ekranie.

    Pozdrawiam

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lola

    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    225
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    ja czasami tez lubie. ale tylko w prostackie - mojego dziecka. Nad kangurkiem Kao siedziałam chyba cały m-c. ale się udało. Jedno trzeba przyznać - lubi wciągać.
    Pa.

  5. #5

    Domyślnie

    Dorwalem się do Jagged Alliance 2,rewelacja-przez tą"cholerę"wyspac się nie mogę.Mario

  6. #6

    Domyślnie

    Gierki są ok. Co prawda bardzo się opuściłem, ale kiedyś to była frajada. Zaczynałem od Atari i śmiesznych gierek typu River Raid. Od kiedy mam peceta bardzo lubię Larę Croft, choć w pracy nieraz pogrywam w Collin McRae2. Syn lubi SimCity i myslę że to sympatyczna choć trudna gierka. A kto z nas nie pogrywa, badź nie pogrywał w Małysza.
    Sezon zaczyna się - czas zacząć.
    Pozdrawiam

  7. #7
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    agnes

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    577
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    53

    Domyślnie

    fajny emat Ja jestem namiętna graczką .Najbardziej lubię RPG-sy trochę przygodówek,strategie ale szczególnie te baśniowe ,z magami ,potworami-gdzie jest dużo ciekawej grafiki. Z synem śledzimy czasopisma o grach,a CD mogę obkleić cały pokój .Jest to niesamowity zjadacz czasu ale za to niezastapiony sposób na relaks /bynajmniej dla mnie/ .Ćwiczy również upór i konsekwencję .

  8. #8

    Domyślnie

    Ja rowniez lubie z magami - Heroes of Might and Magic III. Zagrywalem sie az do rana, teraz troche rowniez pogrywam.

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    dla mnie to jest niewyobrazalny widok siedzi sobie mama z synkiem i wspólnie czytaja CD Action albo omawiają jak przejść kolejny poziom SUPER tylko pozazdrościć Twojemu synowi takiej MAMY Ja również preferuję RPGi - trylogia Baldurs Gate, Fallout 1 i 2 itp to jest to ! Niestety nie znajduje to zrozumienie u mojej połowicy ale córka już chyba załapała bakcyla (6 lat) z tym że jak juz to staram sie jej podsuwać "coś lżejszego"

  10. #10

    Domyślnie

    Co prawda od gier wolę książki ale ponieważ szybko mi się "kończą" to nie stronię w wolnych chwilach od strategii. I to zarówno tych nowoczesnych StarCraft itp. jak i klasycznych turówek typu Warlords. Kiedyś lubiłem symulacje ale teraz sprzęt mi się zestarzał i już się nie da ...
    Ostatnio mam na tapecie Faraona (coś jak Roma lub SimCity) nie jest to może super gra ale całkowicie po polsku i z dopracowaną grafiką. Można się też sporo dowiedzieć o starożytnym Egipcie.
    Pozdrawiam Mariusz

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD „ZRÓB TO SAM” Avatar ged
    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.844
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    615

    Domyślnie

    A ja jestem symulotnikiem. Zaczolem w 88 roku na FS3 Microsoftu (na tym symulatorze w wersji 2000 trenowali panowie celujący w biurowce). Trudny symulator. Do dzisiaj nie potrafię posadzić 747. W ubiegłym roku doszedłem do ćwierćfinału Mistrzostw Polski w WarBirds http://www.wb.net.pl latając starym rozlatującym sie Spitfire Vb. Teraz zamiast męczyć yoja - umysł mój wiecie co zajmuje ...
    Ged
    Dla chętnych rzucam rękawice - wyzywam na mały pojedynek - alt 3000, maszyny dowolne, mogę nie ładować działek, wystarczą mi pestki

  12. #12

    Domyślnie

    Ged - gratulacje. Mariusz - jak grasz w Faraona to może grałeś też w Jazza i Fausta - utknęłam ,a nie mogę znaleźć solucji. Więc chwytam się brzytwy - i szukam pomocy na Forum . Pozdrowienia Marzena

  13. #13

    Domyślnie

    Niestety nie grałem -nie miałem skąd wziąć a i czasu trochę mało, ale popytam może ktoś coś ...
    Pozdrawiam Mariusz

  14. #14

    Domyślnie

    Dzięki - czytałam dzisiaj w Polityce , że gry kom. podnoszą nasze IQ. Mam nadzieję , że tak jest naprawdę - chociaż budując , pracując itp tego czasu rzeczywiście mało ...Pozdrawiam - Marzena

  15. #15
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    He, he, a może by tak muratorowy turniej w Małysza? Całą zeszłą zimę jak nic nie było do roboty przy domu grałem w DSJ, ale teraz trochę czsu brakuje........

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Mario - Jagged Aliance 2 jest OK. Skonczyles juz, jesli tak to prosze o podpowiedz. Podobna byla kiedy gra UFO.

  17. #17

    Domyślnie

    Teraz nie za bardzo mam czas, ale Simy tak mnie wkręciły, że potrafiłam grać pół nocy, domek Simów był odbiciem projektu obecnie budowanego, znaki zodiaku dobierałam do mojej rodzinki, super zabawa.

  18. #18

    Domyślnie

    Skończylem JA 2,JA 2,5UB.Teraz wydziwiam trochę z opcjami,rożne konfiguracje,musze zobaczyć to UFO Mario
    Pitbull pros o co chcesz(chodzi o grę )

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: bigmario4 dnia 2002-12-19 22:04 ]</font>

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Mario, gdzie jest Deidrana (nie moglem jej znalezc w palacu)? W jaki sposob ja dopasc i wykonczyc?
    Czy da sie korzystac z karabinow rakietowych? Gdzie jest naukowiec? Jak dogadac sie z pilotem helikoptera?
    Widzialec Kozakow?.

  20. #20

    Domyślnie

    Jest w sieci stronka o JA 2 tam znajdziesz odpowiedz naprawdę za durzo opisów a innych może to nie interesować podpowiem Ci tylko że Deidriana jest w podziemiach palacu wejście przez kominek najedz kursorem -zmieni się jak przy wejsciu do kopalni,dowal jej Mario http://www.jagged-alliance.prv.pl

Strona 1 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony