dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 5
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 85

Temat: S-F

  1. #21
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    zachar przecież juz ci wysłałem z dwa dni temu.
    Komiksy ? powiedz jaki a napewno go mam

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    pik33 muszę powiedzieć ze podałeś baaardzo ciekawy link. Strona na długie jesienne wieczory - dzięki

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: dobrzykowice dnia 2002-12-06 08:46 ]</font>

  3. #23

    Domyślnie

    Chyba nic nie doszło -ale sprawdzę jeszcze raz - z góry dziękuję.
    A z komikasami to jeszcze zobaczymy czy masz

    Pozdrawiam Mariusz

  4. #24

    Domyślnie

    Skończyłem Narrenturm (prawie 600 stron!), hmmmm, czyta się gładko ale monotonnie. W zasadzie to można to potraktować jako paszkwil na Kościół i nic więcej, niestety...

  5. #25

    Domyślnie

    Ech, i ja kocham SF - tylko ostatnio jakby troszkę mało czasu na czytanie. "Limes Inferior" to super książka, połknęłam ją jeszcze w podstawówce A poza tym - uwielbiam Carda (uwielbiam to mało powiedziane - skąd ten facet ma tyle pomysłów), Sheckleya, Dicka, co poniektóre rzeczy Lema, Resnicka, Białołęcką, no i niemiłosiernie podeptanego przez filmowców Sapkowskiego

    Nie dotykaj, nie zasłaniaj
    nie pij, nie pal, nie nakłaniaj
    nie dopuszczaj się mordobić
    no to co tu, kurka, robić?

  6. #26

    Domyślnie

    Nie piszę bo czytam -jak przeczytam napiszę

  7. #27

    Domyślnie

    Czytalem zawsze sporo - sensacja, przygoda, fantastyka. Niestety od jakiego czasu starcza mi czasu - cale szczescie ze chociaz na to - na ksiazki z serii "Star Wars". Jezeli ktosby posiadal komiksy z tej serii w wersji zeskanowanej bylbym wdzieczny za info - lub od razu mailem na [email protected].
    Pozdrawiam
    Adamski

  8. #28

    Domyślnie

    Zachar - mala paczuszke wyslalem mailem. Mam tylko nadzieje ze nie przyblokowalem Ci skrzynki
    Pozdrowionka
    Adamski

  9. #29
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    agnes

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    577
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    53

    Domyślnie

    On 2002-12-02 15:29, dobrzykowice wrote:
    mam 4 pozycje Dicka i Sheckleya "Planeta Zła" ale to juz jest chyba piractwo ....
    moja kultową powieścią SF jest właśnie "Planeta zła",przeczytałam ja po prostu "naraz" .Uwielbiam fantastykę,horrory,ostatnio czytuję Cooca-sf thrillery medyczne.
    Kocham również kino SF a szczególnie klasykę "Obcy" wszystkie części,Lubię tę fantastykę populano-naukową ,nie przepadam za fantasy /jedynie w wersji kinowej/,nie mogłam zmęczyć "Hobbita" -choć to takie "świetne" Za to film :"Władca Pierścieni" bardzo mi sie spodobał-wspaniałe efekty i krajobrazy. Sapkowski mnie nudzi -jest zbyt baśniowy.Pasjonuje mnie również plastyczna twórczośc sf np.Siudmaka -jest niesamowity...

  10. #30

    Domyślnie

    Agnes - każdy odcinek Obcego to oglądałem już chyba naście razy i za każdym razem się bałem . Co do Tolkiena to raczej literatura dla chłopców. Dla mnie już naście lat temu był za infantylny ale wspominam go mile, choć Władcą pod koniec byłem już lekko znurzony. Co do Cooka to przeczytałem wszystko i jak się coś nowego pojawi to czytam w jeden wieczór. Ale jego powieści SF (na szczęście raptem chyba tylko 2) oceniam jako wypadek przy pracy.

  11. #31

    Domyślnie

    Adamski dzięki wielkie nie zapchała się . Co do Hobbita -czytałem dawno temu i bardziej mi to pasowało do twórczości braci Grimm, więc zdecydowanie nie na moim poziomie. Cykl Tolkiena przeczytałem po obejrzeniu filmu -raczej nic specjalnego za to w kinie rewelacja.
    Pozdrawiam Mariusz

  12. #32
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    agnes

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    577
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    53

    Domyślnie

    Czytywałam również S.Kinga ,choć czytając niektóre z jego powieści miałam wrazenie straty czasu.podobała mi sie cholernie ekranizacja "Sztormu" .Może odbiegam od tematu-bo to bardziej horrory ,ale jest to jednak gatunek pokrewny.
    a najbardziej niesamowite wrażenie wywarł na mnie "Cmentarz zwierząt" njagorsze jest to ,że film oglądałam w czasie imprezy swojoimininowej w stanie wiekszej wesołości i wiele mi z niego umknęło /film z lat 80/A nigdzie w wypożyczalniach nie moge go dostać -za stary.

  13. #33
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    Adamski mam Dark Imperium 6 zeszytów i Karmazynowe Imperium - zainteresowany ?

  14. #34

    Domyślnie

    Dobrzykowice: pewnie
    Jezeli udaloby Ci sie to pchnac na [email protected] (tam mam skrzynke bez limitow) bylbym bardzo wdzieczny. Sam sluze polskimi e-bookami. Postaram sie zrobic jakas liste - ewentualnie jesli ktos moglby udostepnic jakis serwer ftp z poufnym kontem byloby fajnie.
    Pozdrawiam
    Adamski

  15. #35

    Domyślnie

    Dobrzyku, nie wiem co to jest o czym piszesz, ale też bym chiała
    Oglądaliście "Blade" w sobotę? Dawno mi się żaden horror tak nie podobał

  16. #36
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    oglądalismy, ogladaliśmy Blade 2 jest jeszcze lepszy
    A wysylane przeze mnie zeszyty to sa "zwykle" komiksy. Tak wiec jeżeli nie jestes fanką SW to raczej to nie jest dla Ciebie

  17. #37

    Domyślnie

    Dobrzykowice: jestes WIELKI
    Dzieki wielkie - nie widzialem nigdy tych komiksow, daj znac co Ciebie interesuje.
    Serdecznie pozdrawiam
    Adamski

  18. #38
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    bez przesady
    nie wiem co masz tak więc trudno mi powiedzieć co mnie interesuje...

  19. #39

    Domyślnie

    Dobrzykowice - wyslalem Ci male conieco, moze Cie to zainteresuje
    Pozdrawiam
    Adamski

  20. #40
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    dzięki Adam, będę mial co robić podczas wyjazdów

Strona 2 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony