dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 85 z 85

Temat: S-F

  1. #81

    Domyślnie

    Maluszek podaję drugi adres na priva.

  2. #82

    Domyślnie

    Polecam "Sage o Czarokrazcy" Artura Baniewicza
    a z klasyki "Cykl Amber" Rogera Zelaznego

  3. #83
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Bard13
    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    1.609
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maluszek
    Zachar - czy jeszcze jesteś zainteresowany 'Pieśnią kryształu'? Daj znać

    TO ja też proszę jak można!!

    Witam, fanem fantastyki jestem od lat szczeniecych, pierwszą połknąłem w wieku lat 9 (brat skubany zostawił na biurku) i potem poszło, przeczytałem tego sporo.

    Najbardziej lubię Diunę, bo takiego kompleksowo przemyślanego świata prawie nigdzie nie spotkałem i styl pisania rewelacyjny.
    Druga pozycja to Orson Scot Card, rewelacyjne pióro ma człowiek.

    Znakomity styl i wizję swoich światów ma Roger Zelazny, czyta się znakomicie.

    Ostatnio zabudowuję biblioteczkę Davidem Weberem, cyklem o Honor Harrington, literacko słabe, ale jedyna strawna Space Opera jaką się wyydaje ostatnio, bo króluje Fantasy.

    Resztę dopiszę jak skończę przeglądać wątek

  4. #84
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Bard13
    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    1.609
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    TO może jeszcze coś dopiszę.

    Dla lubiących dobre pióro, polecam książki Anny Rice, napisała cykl na podsttawie którego nakręcili "Wywiad z wampirem", jak to bywa książka jest lepsza.

    A jak oceniacie nowe "Gwiezdne Wojny"?? Albo ja się zestarzałem, albo jakieś infantylne są, Lucas chyba nie powinien był tego reżyserować, jakaś wieczorynka z tego wyszła albo rozbiegówka do trzeciego epizodu, który nadejdzie, wątki skaczą, postacie na siłe coś wpasowują...

    jakoś słabo się ogląda...

    Aha, szuka ktoś może piątego (TAK!! PIĄTEGO!!) tomu Harry Pottera po polsku ?? jakoś mi się przyplątał...

  5. #85

    Domyślnie

    Hej ! Po dłuuugiej przerwie w końcu mam 10 min czasu na odpisanie. Bard pamiętam o Tobie. Kwestia jednego dwóch dni. Na tom piąty za to bym się skusił ale poczekaj jak dostaniesz mail ode mnie wtedy odeślesz ok?
    Co do Webera - dokładnie tak hihi też mam wszystkie tomy i faktycznie jedyna space opera którą da się czytać wydawana ostatnio ... a szkoda. Chociaż fantasy nie jest złe. Co myślicie o Matrixie Rewolucje? Jeszcze nie byłem ale chyba się wybiorę ...
    Pozdrawiam Mariusz

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony