dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Ile czasu od zakupu działki do wprowadzenia się?

Głosujących
20. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • ponizej 6 miesi

    1 5,00%
  • 3 15,00%
  • 5 25,00%
  • 4 20,00%
  • 5 25,00%
  • 2 10,00%
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie Ile czasu od zakupu działki do wprowadzenia się?

    Własnie kupiliśmy działkę i zaczynamy szukac projektu domku jednorodzinnego. Chcielibyśmy zamieszkać w nim do końca 2006 roku. Wszyscy nasi znajomi twierdzą, że mniej niż 2 lata nam to nie zajmie Ciekaw jestem Waszych doświadczeń i ile czasu Wam zajęło od zakupu działki do wprowadzenia się?
    www.bulgaricus.com
    Wszystko o Bułgarii ...

  2. #2

    Domyślnie

    Widzę, że głosuję pierwsza

    My działkę kupiliśmy w styczniu 2003, w kwietniu zaczęliśmy budowę, wprowadziliśmy się w marcu 2004 r. Czyli 14 miesięcy od zakupu działki

  3. #3

    Domyślnie

    Notarialnymi posiadaczami działki staliśmy się 30 listopada ub. roku. Budowę ropoczęliśmy 10 czerwca, a umowa z wykonawcą stanu surowego stanowi, że ten etap zakończony zostanie 1 września.

    Inspektor nadzoru twierdzi, że Boże Narodzenie powinniśmy już spędzać w nowym domu. Jest wyrazicielem opinii, że budowa domu nie powinna trwać dłużej niż 6 miesięcy (przy zapewnieniu finansowania).

    Patrząc na postępy prac termin przepowadzki na początku grudnia wydaje mi się jak najbardziej realny, ale boję się, że nie dam rady organizacyjnie. W okresie wrzesień - listopad trzeba będzie koordynować prace kilku ekip, podjąć wszystkie decyzje dot. wykończenia itp. A Rodziną trzeba się zająć i pieniądze zarabiać jakieś.

    Ale wiosna przyszłego roku to spokojnie, nawet wczesna. Dlatego, aby się nie uszarpać zbytnio oddaję głos na 13 -18 miesięcy. Maciek

  4. #4

    Domyślnie

    Notarialnymi posiadaczami działki staliśmy się 30 listopada ub. roku. Budowę ropoczęliśmy 10 czerwca, a umowa z wykonawcą stanu surowego stanowi, że ten etap zakończony zostanie 1 września.

    Inspektor nadzoru twierdzi, że Boże Narodzenie powinniśmy już spędzać w nowym domu. Jest wyrazicielem opinii, że budowa domu nie powinna trwać dłużej niż 6 miesięcy (przy zapewnieniu finansowania).

    Patrząc na postępy prac termin przepowadzki na początku grudnia wydaje mi się jak najbardziej realny, ale boję się, że nie dam rady organizacyjnie. W okresie wrzesień - listopad trzeba będzie koordynować prace kilku ekip, podjąć wszystkie decyzje dot. wykończenia itp. A Rodziną trzeba się zająć i pieniądze zarabiać jakieś.

    Ale wiosna przyszłego roku to spokojnie, nawet wczesna. Dlatego, aby się nie uszarpać zbytnio oddaję głos na 13 -18 miesięcy. Maciek

  5. #5

    Domyślnie

    działkę kupiłem w 1991 a budowałem 18 m-cy wprowadziłem się 15 marca 2003, ale jeszcze dużo do zrobienia
    Pozdrawiam

    pwp

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    w styczniu 2004 zakup działki - czerwiec 2005 wprowadzka


  7. #7

    Domyślnie

    działka grudzień 2004, myślę, żę w październiku 2005 przeprowadzka (becnie : glazura, podłogi, biały montaż).

  8. #8

    Domyślnie

    Działkę kupiliśmy w końcówce stycznia 2005 i na Święta Bożego Narodzenia tegoż samego roku, czyli 2005 planujemy się przeprowadzić.
    Trzymajcie kciuki . My wierzymy, że jest to możliwe i pomimo trudności, które napotykamy przy budowie naszego domku (a wie o nich ten, kto czyta nasz dziennik ) to nam się uda. Już nie możemy się doczekać tej chwili.
    Pozdrawiam
    TadekL

  9. #9

    Domyślnie

    30 miesięcy ale za to z z rozbiórką poprzedniego domu...

    Pozdrawiam
    RYDZU
    "Jeśli się czegoś nie da zrobić to trzeba znaleźć kogoś kto o tym nie wie"
    dziennik
    komentarze

  10. #10
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    manykes

    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    747
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    24 miesiące taki mam plan

  11. #11

    Domyślnie

    Nie łapię się w zakres tej ankiety. Działkę ostatecznie kupiliśmy w 2000 r. Sam zakup trwał około roku. Budowaliśmy bez pośpiechu 4 lata. Wprowadziliśmy się 30 lipca 2005 i sporo do zrobienia przed nami.
    Pozdrawiam Tomik_B

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony