dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 14 z 14
Pokaż wyniki od 261 do 275 z 275
  1. #261
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar jurand79
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    736
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    100

    Domyślnie

    Dziękuję za życzenia a Tobie Edziu także za utrzymanie porządku w moim dzienniku
    EDZIA CZUWA!!! Pozdrawiamy serrrdecznie

  2. #262
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amonite
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.247
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    101

    Domyślnie

    Jurand, od dawna podziwiam Twoje zdolności i ochotę do pracy
    Fajny macie ten domek... Baaardzo fajny...

    A możesz napisać, czy między wiatrołapem a holem masz drzwi?

  3. #263
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar piotr.nowy
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    1.526
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    109

    Domyślnie

    OOOOooooj ! Jurand....
    Tez chcę mieć taka piwnicę !

    A jak się sprawdza Konwalia jako całość ? No wiesz : coś mogłoby byc większe , coś dłuższe, coś mniejsze albo przesunięte w lewo i takie tam .
    Jeśli sie mylę to niech mnie ktoś poprawi !
    PIOTREK
    DZIENNIK EM-02
    GALERIA EM-02

  4. #264
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar jurand79
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    736
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    100

    Domyślnie

    Cytat Napisał amonite
    A możesz napisać, czy między wiatrołapem a holem masz drzwi?
    Jeszcze nie ma, ale na pewno będą. Na jesień zlecę jakiemuś stolarzowi małą robótkę

  5. #265
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar jurand79
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    736
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    100

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotr.nowy
    OOOOooooj ! Jurand....
    Tez chcę mieć taka piwnicę !

    A jak się sprawdza Konwalia jako całość ? No wiesz : coś mogłoby byc większe , coś dłuższe, coś mniejsze albo przesunięte w lewo i takie tam .
    No cóż - ten domek, który powstał poprzez nasze zapatrzenie na Konwalię jest dla nas taki jaki ma być. Przede wszystkim jest on w sam raz na wąską działkę. Jeśli myślisz o Konwalii to wyrzuć (jak ja) komin na zewnątrz. Nie wyobrażam sobie, jakbym miał odsunąć kominek w głąb domu o szerokość komina... Z powodu kominka także rozsunięte zostały drzwi balkonowe na dole. Przeszkadzało nam także okno w kuchni więc w naszej go nie ma (więcej szafek dzięki temu dało się upchnąć), nie chcieliśmy tyle okien dachowych i brakowało pokoju imprezowego oraz kąta do grzebania (stąd ta piwnica ). Pomieszczenie gospodarcze na parterze odpadło - chciałem mieć gabinet jak najbliżej drzwi wejściowych i mam
    Na zewnątrz też mam zamiar troszkę zmienić - dorobię wiatro/deszczo/śniegochronne ścianki z obu stron drzwi wejściowych (od słupów do ściany). Poza tym pada na łeb z górnego balkonu - ta przestrzeń nad drzwiami będzie podbita blachą a woda odprowadzona rynienką za słupem.
    I tyle
    Pozdrawiam

  6. #266
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Bonde
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    229
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie Pierwszy raz...

    Witaj Jurand

    Jestem na gorąco po lekturze twojego dziennika.
    Po pierwsze - majster z ciebie niezły.
    Po drugie - też wymarzyliśmy sobie bale i ...BĘDĄ!!!, tylko inna technologia - okrągłe (fi 25)...zresztą szczegóły w dzienniku jeśli masz ochotę i przede wszystkim czas.
    Po trzecie - zazdroszczę ekipy - czytałem u pAo, że różnie to bywa. My nie będziemy mieli górali - firma jest spod Wrocławia, ale widzieliśmy już ich realizacje na żywo i oby u nas się tak spisali
    Do twojego dziennika będę wracał na bierząco jak tylko nadal będziesz taki pilny w prowadzeniu - GRATULUJĘ samozaparcia.
    Mnóstwo ciekawych pomysłów ( np nie sądziłem, że przy technologii z balem da się zamontować odkurzacz centralny)
    Są też pytania: drewno siądzie i nie ma na to rady - jak montowałeś ścianki działowe na pięterku żeby ustrzec się zmiażdzenia?
    I czy twój kominek to kominek z tzw płaszczem wodnym - bo piszesz o wymienniku ciepła i nie kumam czy to to samo? Dzięki z góry za odzew.

  7. #267
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Bonde
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    229
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Jurand!!! Pobudka. Skończyłeś budować i wziąłeś urlop?? No dobra, należy ci się, ale wróć tu jeszcze na chwilę

  8. #268

    Domyślnie

    jak się mieszka?
    ciekawa jestem jak zagospodarowaliście pomieszczenie z ostatniego zdjęcia - jest tam kącik pralniano gospodarczy czy Twój warsztat?
    Gratuluję pięknego domu i chylę czoła nad Waszym wkładem pracy. Żonce gratuluję stylistki paznokci, bo widzę, że nie połamała podczas porządków
    ________________________________
    pozdrawiam,
    duende
    Dziennik przeBudowy
    komentarze do dziennika

  9. #269
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    krysiagdy

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    157
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    47

    Domyślnie

    Jurand, odezwij sie. Uprzejmnie prosimy o dorzucenie troche fotek do dziennika . Pochwal sie jak wykanczasz w domku. Jak dolna lazienka wyszla? A taras? Masz juz moze zrobiony? Pan Krężelok zaczyna u mnie juz na poczatku czerwca !! Bardzo miło Cie wspomina Pozdrawiam i czekam na fotki.

  10. #270
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar jurand79
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    736
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    100

    Domyślnie

    Nie ma czym się chwalić....
    Jakoś tak trochę życie daje w kość i wszystko stoi lub posuwa się drobniutkimi kroczkami (tu listewka, tam deseczka...). Łazienka dolna nie ruszona (walczę z górną, bo spierdzielił ją taki jeden), taras - hmm, co chwilę zmienia się koncepcja... Zaczynamy malować domek z zewnątrz sadolinem (wcześniej był tylko podkład). Nic budowlanego się nie dzieje.....

  11. #271

    Domyślnie

    E ,Jurand nie przejmuj sie u mnie takich jednych było wiecej ,Gnoje biorąsie za robotę spierniczą ,podlicza i w nogi,a ty człowieku patrz albo lepiej poprawiaj sam.My wzieliśmy wszystko w swoje rece i tez wykańczamy sami.Zewnątrz dom pomalowalismy impregnatem z teflonem na dzisiaj jest super,zobaczymy co bedzie po zimie.Wewnątrz jest cały olejowoskiem zakonserwowany.W małym pokoju gdzie mieszkają moje przyjezdne dzieci ,słysza kornika ,ale dom jest z solidnego drzewa modrzewiowego,niech sobie chrupie i tak całego nie zje.a jak go dopadne to zadusze własnymi recami.
    Pozdrawiam anna

  12. #272
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar AgaJeżyk
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    3.871
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Witaj jurand79 !

    Jako, że byłeś pierwszą osobą na forum z którą odważyłam się onegdaj skontaktować - ślę życzenia świąteczne i melduję posłusznie, że ...dom stoi A zalecenie co do pisania dziennika - wykonane - zapraszam

    "Zbudować dom z nadziei chcę..."

    Jeżykowa chatka
    Jeżykowa chatka - komentarze

  13. #273
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Niech magia Świąt Bożego Narodzenia
    wypełnia ciepłem wszystkie mroźne dni,
    a blask gwiazd przypomina,
    że czasem wystarczy tylko wypowiedzieć życzenie!



  14. #274
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    fusy

    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    1

    Domyślnie

    A może ktoś chciałby podjechać, obejżeć, dotknąć? Wiem jakie to ważne i pomocne (dziękuję Edzi za miłe przyjęcie rok temu). Wolny termin w moim kalendarzu jakoś da się uzgodnić
    Czy zaproszenie nadal aktualne ??
    pozdrawiamy,
    fusy

  15. #275

    Domyślnie

    Witam. Wciąż zbieram opinie posiadaczy domków z drewna i tak jeszcze do lipca Chciałam i tu poprosić o pomoc w mojej pracy magisterskiej poprzez wypełnienie ankiety http://webankieta.pl/ankieta/w1hpw40e16is. To naprawdę nie potrwa długo a większość pytań jest tylko na zaznaczenie bądź wymaga krótkiej odpowiedzi. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam

Strona 14 z 14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony