dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Guest

    Domyślnie

    ostatnio wyremontowałem pokoje i pojawiły mi sie niedawno na łączeniach mikropęknięcia. nie widać ich z daleka tylko z bliska po przyjrzeniu się.
    mam pytanie czy można to pokryć jakąś farbą która zamaskuje pęknięcia i z czego one moga wynikać?
    łączenia są z taśmą , klejem i szpachlą więc nie powinno pękać.
    pomieszczenia są nieogrzewana ,bo remont jest w trakcie, więc może od tego?

  2. #2

    Domyślnie

    u mnie też pojawiły się takie pęknięcia na płycie g-k, a pomieszczenia są ogrzewane, też płyty były łączone taśmą, nie wiem jak je zlikwidować
    DJ

  3. #3

    Domyślnie

    oj , szkoda, że nikt nam nie pomógł, nigdy więcej płyt g-k !!!

  4. #4

    Domyślnie

    Witajcie
    Znak jedną z możliwych przyczyn takiego stanu rzeczy.
    Jesli płyty były przykręcane do rusztu drewnianego.
    Drewniany ruszt niestety pracuje i może powodowac takie efekty jak u was. Niestety nie znam sposobu w 100% pewnego na likwidacje peknięć, jedynie pokryć połączenia raz jeszcze taśmą i zagipsować.
    Pozdrawiam
    Robert

  5. #5

    Domyślnie

    u mnie popękały na stelażu metalowym i na pulpach
    DJ

  6. #6

    Domyślnie

    A moze poprawic w miejscach pekniec masa akrylowa i dopiero pomalowac. Akryl jest plastyczny i daje sie malowac. Ktos tak mi kiesys radzil. Moze warto sprobowac
    Pozdrowionka!!

  7. #7

    Domyślnie

    Danajot nie załamuj się chlopie ...poprostu coś było pewnie spaprane w trakcie wykańczania płyt, trzeba zachować odpowiednią temperaturę w czasie pracy a nade wszystko odpowiednie materiały (pierwszą warstwę szpachlowania powinno się zrobić jakaś twardszą masą np gipsem szpachlowym a nie odrazu gipsarem) teraz wyjściem jest wyżłobienie pęknięcia ,zaszpachlowanie go masą do szpachlowania połączeń Uniflott firmy knauf, założenie taśmy do połączeń ale nie siatki tylko bandaża z włóknem szklannym i dopiero wyszpachlowanie na gotowo jakąś gotowa masa do szpachlowania (typu akryl-putz)

  8. #8

    Domyślnie

    Ebig- ja , to "ona"
    Dziękuję za podpowiedź . Można się do tych pęknięć jakoś przyzwyczaić, przeżyję z tym do następnego remontu i słowo daję nie nastąpi to szybko.
    DJ

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony