dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 35
  1. #1

    Domyślnie projekt C30 SERDECZNY

    Czy ktoś buduje ten domek (c 30/c30L)????? Powoli się załamuję; muślałam, że jest taki fajny, ale nikt chyba go nie buduje... jeśli ktoś widział ten dom w budowie, np. znajomi go wybrali, itp. proszę, daj znać!!!
    SERDECZNY C30L

  2. #2

    Domyślnie

    Witam!
    Ja też jestem zainteresowany tym projektem. Wymyśliliśmy z żoną troszkę zmian. Gdyby Pani znalazła kogoś kto realizuje ten projekt to prosimy o kontakt. Jeśli nam się uda to też damy Pani znać. Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie Co sądzicie o projekcie C30 Serdeczny

    Proszę o opinie tego projektu A morze już ktoś go wybudował na dolnymśląsku.
    Pozdrawiam Krzysiek z Wrocławia

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar magi
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7.224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    181

    Domyślnie









    Całkiem fajny
    Jeśli nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się

    Dziennik
    Skomentujesz?

  5. #5

    Domyślnie to ja wiem tylko ciekawe jaki jest koszt tego domku

    Cytat Napisał magi








    Całkiem fajny

  6. #6

    Domyślnie Serdeczny c 30

    Razem z mężem budujemy serdecznego pod Konstancinem (W-wa). Służę poradą(504-247-061, Urszula)
    SERDECZNY C30L

  7. #7

    Domyślnie

    Właśnie rozpoczynam budowę C30, buduję stan developerski dla klienta z Poznania. Ogólnie projekt fajny, ale ma kilka wad moim zdaniem.
    a) schody w salonie,
    b) mało czarowny schowek nad garażem Kosztować będzie prawie tyle co powierzchnia mieszkalna, a pozytek żaden
    jeżeli ktoś w wlkp buduje c30 dajcie znać, wymienimy poglądy.
    pozdrawiam wszystkich serdecznych
    bartosz01
    buduj szkoda dnia!!!
    www.investdom.com.pl

  8. #8

    Domyślnie

    Rozpoczynam właśnie budowę Serdecznego c30 dla Klienta w Poznaniu. raczej do was nie wpadnę zobaczyć jak to wygląda bo za daleko Pozdrawiam
    buduj szkoda dnia!!!
    www.investdom.com.pl

  9. #9

    Domyślnie

    Zgłasza się kolejny zainteresowany projektem C30 Serdeczny. Czy ktoś mógłby udostepnić zdjęcia z budowy?

    Pozdrawiam

    Marek

  10. #10

    Domyślnie najpiękniejszy domek na świecie

    Budujemy z mężem serdecznego pod Konstancinem. Jesteśmy na etapie stan surowy otwarty, ale jest już instalacja elektryczna, wod-kan i podłogówka na dole, okna i drzwi zamówione a w tym tygodniu zaczną się wylewki i tynki. Mam trochę zdjęc, ale nie mam stałego dostępu do netu i musiałabym je przeskanowac u koleżanki i dopiero wtedy jakoś wtłoczyc na forum. Mam nadzieję, że jakoś się za to wezmę. A jeśli jesteście przejazdem w naszych okolicach to zapraszam na wizję lokalną.
    SERDECZNY C30L

  11. #11

    Domyślnie Ocena projektu C30

    Uprzejmie proszę o ocenę projektu C30.

  12. #12

    Domyślnie

    Wklej link lub napisz z jakiej pracowni jest ten projekt.Latwiej nam będzie Ci pomóc.

  13. #13

    Domyślnie Proszę o pomoc w ocenie projektu C30 podaję link


  14. #14

    Domyślnie PROSZĘ PONOWNIE o ocenę projektu C30 serdeczny z muratora

    Szanowni Panstwo,
    ponownie serdecznie proszę o ocenę wybranego projektu C30 Serdeczny z Muratora, podaję link
    http://www.projekty.murator.pl/proje...ect&ver=mirror

  15. #15
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    1. Nie ma pomieszczenia gospodarczego (jakiegokolwiek ) - pewnie lazienka przy garazu bedzie pelnic te funkcje?

    2. Nie ma przejscia z garazu do domu - jest za to ...schowek (nr 5 na rysunku ) Zachodzę w głowe... co tam da rade schowac?!
    Ma toto 1,9 m2 z czego 3/4 zajmuje przestrzen potrzebna do otwarcia drzwi Juz naprawde lepiej z tego zrezygnowac i albo dac przejscie do garazu albo powiekszyc łazienke....

    3. na gorze - znowu ...schowek... pomijam ze waski jak kiszka - czyli ustawiajac cokolwiek odcinamy sie od rzeczy schowanych tam wczesniej...zeby wyjac cos spod okna trzeba bedzie prawdopodobnie wyjmowac graty blizej stojace. nie ustawisz tam raczej zadenego reagliku ani polek . Pytanie drugie mnie nurtuje - po co w takim schowku okno?! (bo to zeby elewacja byla symetryczna to troche za maly powod )
    Skoro docelowo bedzie to prawdopodobnie waska graciarnie (przez to okno tez wlasnie nie za bardzo mozna wstawic zadnych polek). Zrezygnowalabym z tego i zmienila na pozadna garderobę.

    Reszta - ok raczej , ladnie wyglada z zewnatrz.

    Jest bardzo podobny do takiego jednego projetu Archetonu i z zew wlasnie w "archetonowskich" klimatach... (ale nazwisko - mowi ze to dom z kolekcji lipinskich )

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    a przepraszam doczytalam ze pom nr 2 to bedzie wc i pomieszczenie gospodarcze... na powierzchni 3,5 m2 rewelacja
    (namawialabym na delikatne powiekszenie tegoz kosztem wiekszej lazienki) no chyba ze bedziecie ogrzewac dom tak ze ta pow. Wam starczy)

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    a tak przy okazji - sorry ze nie do konca w temacie "Szczesliwego"- te domki archetonowskie, (nie mowie o ukladzie wnetrz i pow. tylko o zew wygladzie )
    nie wiem czy tylko ja mam moze takie wrazenie ze ten szczesliwy taki "archetonowski" jest?

    www.archeton.pl
    projekty min. Jaspis, kalcyt, Klara, Porfirion, Rachela, Straczek...
    (nietety archeton ma tak durnia strone internetowa ze nie wiem jak dac bezposredni link do danego projetu)

  18. #18
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jelonek

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam budujemy z żoną dom serdeczny C30 jesteśmy na etapie zalanego stropu mamy kilkanaście zdjęć więc możemy się nimi podzielić

  19. #19
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    hudini1212

    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam
    Budujemy domek C30 serdeczny. Jest w stanie surowym zamkniętym(prawie). Chętnie zobaczyłbym inne wykonania tego projektu.
    Mogę podesłać zdjęcia.

    Pozdrawiam

  20. #20

    Domyślnie

    Witam!
    Chciałem zapytać czy ktoś dokonywał jakichś zmian w tym projekcie?
    Jestem nim bardzo zainteresowany po wielu tygodniach poszukiwań!
    Bardzo podoba mi się ten projekt.

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony