dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 44
  1. #21
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kubanki

    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    140
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Witam,
    wrzuciłem parę zdjęć działki, projekt wrzucę, jak tylko architekt prześle mi w wersji elektronicznej.
    Whisper, będę wdzięczny, jeśli prześlesz mi namiary na tę firmę, wysłałem zapytanie do kliku - ze strony mitek.pl, ale odpowiedź poza moderndachem (u których byłem wcześniej osobiście) dostałem tylko z Hatka, że przekierowują sprawę do Moderndachu, bo dla nich to za daleko.

    Bubu

  2. #22
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kubanki

    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    140
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Żaba,
    niezależnie od tego, czy cena jest wygórowana, czy nie, należy się targować. Zwłaszcza, jeśli na ofercie wyraźnie napisane jest, że cena jest do negocjacji Na razie wciąż czekam na ponowną wycenę - obiecali dosłać do piątku. No i mam nadzieję, że od innych firm też coś dostanę.

    Bubu

  3. #23
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kubanki

    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    140
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Martka,
    pięknie jest rzeczywiście, ale wszystko ma swoją cenę - do najbliższego PKSu (który jeździ co 3 godziny w dni robocze) mamy 4km i to szutrowej drogi... Tak więc jesteśmy skazani na samochód. Na szczęście droga do miasta jest bardzo ładna, przyzwoita pod względem jakości i niezbyt ruchliwa. 25km pokonujemy w pół godziny.

    Bubu

  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar rafałek
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    6.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    179

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubanki
    Martka,
    pięknie jest rzeczywiście, ale wszystko ma swoją cenę - do najbliższego PKSu (który jeździ co 3 godziny w dni robocze) mamy 4km i to szutrowej drogi... Tak więc jesteśmy skazani na samochód. Na szczęście droga do miasta jest bardzo ładna, przyzwoita pod względem jakości i niezbyt ruchliwa. 25km pokonujemy w pół godziny.
    Pomysł z utwardzeniem drogi zapowiada się ciekawie. Napiszcie za ile udało się Wam kupić te podkłady.

    Co do aztotów na horyzoncie... 30 km to chyba jednak troszkę blisko. A wiatry w którą stronę wieją?

    Działeczka prześliczna a słup suuuuuper

    Pozdrawiam

  5. #25
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kubanki

    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    140
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafałek
    Co do aztotów na horyzoncie... 30 km to chyba jednak troszkę blisko. A wiatry w którą stronę wieją?
    Zupełny spokój, nigdy nie było żadnych problemów. Azoty są na południe (z lekkim odchyleniem na wschód), przeważające wiatry to z północnego zachodu, ale nawet przy południowych wiatrach nigdy nie odczuliśmy ich obecności.

    Bubu

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Mam nadzieję, że te azoty to nie na zachodzie.
    Jeżeli na zachodzie to bym siętak nie cieszył, chociaż może pył lżejszy to dalej leci.
    Biskupice akurat w ogonie zrzutowym z takiego komina http://www.zec.poznan.pl/karolin.htm, a on akurat o 20 km.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubanki
    Martka,
    pięknie jest rzeczywiście, ale wszystko ma swoją cenę - do najbliższego PKSu (który jeździ co 3 godziny w dni robocze) mamy 4km i to szutrowej drogi... Tak więc jesteśmy skazani na samochód. Na szczęście droga do miasta jest bardzo ładna, przyzwoita pod względem jakości i niezbyt ruchliwa. 25km pokonujemy w pół godziny.

    Bubu
    Budowanie w takich warunkach to prawdziwe wyzwanie - mamy tyćko podobnie! ale coś za coś ...Takie tereny to taki kącik zapaleńców...
    A mieszczuchy do miasta proszę....
    A my uzyskamy tytuł osadnika roku.....

  8. #28

    Domyślnie

    Dzisiaj przeczytałam Wasze pierwsze wpisy do Dziennika i powiem ,ze mi sie podoba i dodam jeszcze ,ze okolice macie piękną.Mam nadzieje,ze mogę trochę pozazdrościć

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar inż. Mamoń
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.780
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    25 km do miasta to trochę dużo, ale okolica jest tego warta. Działkę macie naprawdę pięknie położoną, no i te sosenki - rewelacja. POZDRAWIAM i ŻYCZĘ UDANEGO BUDOWANIA

  10. #30
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kubanki

    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    140
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Cieszę się, ża nasza działeczka i okolica podoba się P.T. czytaczom dziennika
    Co do odległości to powiem tak - mieszkałem 3 lata w Piasecznie pod Warszawą i codziennie dojeżdżałem tyle samo (25km) do pracy. Komfort podróżowania nieporównywalny (na korzyść oczywiście obecnego miejsca). Tu się jedzie spokojnie, bez tłoku i korków, przewidywalnie (no, raz trzeba było objeżdżać częściowo zalaną przez Wisłę drogę) - pełna przyjemność.

    Bubu

  11. #31
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar majki
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    4.925
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    516

    Domyślnie

    Hej Kubanki
    Czytam Wasz dziennik i widzę że dochodzicie do znanego mi problemu zjazdu ...
    Nie wiem jak jest u Was, czy macie rów i musicie kłaść jakieś kręgi, czy lepiej jest i macie "prosto z drogi" ale u mnie to była droga przez mękę Poz uzyskaniu uzgodnienia, jeszcze "tylko" projekt budowlany na zjazd, pozwolenie na budowę i zajęcia pasa drogi ...
    Mam nadzieję, że nie traficie na takie rzeczy i u Was pójdzie gładko
    Pozdrawiam, Majki
    mój domek ...
    komentarze ...
    były dziennik budowy ...

    mieszkamy w domu od 28 czerwca 2010 ...
    impossible is nothing ...

  12. #32
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar andrzejka
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Posty
    8.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    216

    Domyślnie

    No no kubanki ale macie piękne tereny
    Aż żal odralniać

    Tak na serio to życzę szybkiej decyzji o odrolnieniu i jak najmniej wszelkich opłat manipulacyjnych

  13. #33
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kubanki

    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    140
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Majki,
    sądząc po treści uzgodnienia z gminy, jakie dostałem, to chyba nie powinno być aż takich zadym - jest tam napisane coś ogólnie o tym, że ma być zgodnie z ustawą o drogach publicznych. W każdym razie rowu przydrożnego na szczęscie nie ma.
    Ale nie chwalę dnia przed zachodem słońca rzecz jasna.

    Bubu

  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar andrzejka
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Posty
    8.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    216

    Domyślnie

    Ciekawa jestem na ile murarz wycenie robotę
    A długi weekend będziesz bawił się w drwala

  15. #35
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kubanki

    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    140
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał andrzejka
    Ciekawa jestem na ile murarz wycenie robotę
    Jak z nim na początku rozmawialiśmy, to mówił o ok. 12 tys. Ale to było wstępnie, jak oglądał koncepcję, więc pewnie teraz po obejrzeniu projektu może powiedzieć co innego. No, ale ja też mogę powiedzieć co innego
    A projekt w stosunku do koncepcji raczej się uprościł.

    A długi weekend będziesz bawił się w drwala
    Heheh, no coś w ten deseń. Ale te nasze sosenki to takie raczej małe są - nie takie rzeczy robiło się ze szwagrem po pijaku

    Bubu

  16. #36
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar andrzejka
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Posty
    8.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    216

    Domyślnie

    A kiedy pochwalicie się projektem
    Może cos napisz chociaż o nim

    Heheh, no coś w ten deseń. Ale te nasze sosenki to takie raczej małe są - nie takie rzeczy robiło się ze szwagrem po pijaku
    A szwagier teraz będzie tez pomagał
    To chociaż dobre powycinajcie

  17. #37
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kubanki

    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    140
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Andrzejka,
    projekt za chwilę wrzucę - niedawno dopiero architekt podesłał mi pliki.

    W wycince szwagier nie pomagał, tylko teść - ale sierpień jest miesiącem trzeźwości, więc wszystko odbyło się zgodnie z przepisami BHP

    Bubu

  18. #38
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    kubanki: przejezdzalem wczoraj kolo waszego sasieczna, widzialem drogowskaz..."sąsieczno 5km"

  19. #39
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kubanki

    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    140
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał maksiu
    kubanki: przejezdzalem wczoraj kolo waszego sasieczna, widzialem drogowskaz..."sąsieczno 5km"
    Maksiu, nie radzę próbować tą drogą - bo rozumiem, że chodzi o zjazd z krajowej 10 między Obrowem a Zębówcem - no chyba, że masz przyzwoity samochód terenowy lub traktor. Zwykłą osobówką zawisłbyś smętnie na koleinach przy zjeździe ze skarpy
    Najlepiej skręcić w Obrowie na Osiek i później na drogowskazie w lewo. Albo z drugiej strony od Czernikowa.

    Bubu

  20. #40

    Domyślnie

    O rany u ciebie nie ma śniegu u mnie leży 20cm, ja też juz bym zaczęła a tu nici. gratuluje szybkich postepów, w ten sposób to na zime wprowadzka.

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony