dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie

    Tym sportom (w tej kolejności) mogę poświęcać każdą wolną chwilę.
    I żona nie ma tu nic do powiedzenia

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    RAFTER...a ja zaczynam dopiero naukę nurkowania..hi hi od poprawienia kondycji w basenie..ale przeciez od czegos trzeba zaczac??
    Pozdrawiam
    teska

  3. #3

    Domyślnie

    Od czegoś trzeba zacząć. Nurkowanko wiąże się z wolnym czasem, a tego nie mam za dużo. Więc na razie pakuję 1500-2000 m na basenie co drugi dzień.
    A badmintonik raz w tygodniu.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    HMM ...z tym czasem..własnie ja tez go za duzo nie mam..ale jak zobaczyłam pieeeekne zdjecia z wyprawy do egiptu dech mi zaparło...i tez tak chce..
    Badmintonik..wiesz mieszkam w Szczecinie..i zupełnie chyba zostaje podwórko do grania..
    Pozdrawiam
    Teska

  5. #5

    Domyślnie

    Właśnie teraz jest sezon na badminton.
    To jest sport halowy.
    Sezon trwa od września do maja.
    W Szczecinie też są turnieje, ale ja nie jeżdzę. Trochę za daleko, a jak się poszaleje z piątku na sobotę, to moment wprowadzenia się opóźnia ze wględu na wydaną na zabawę kasę.
    Dlatego wybieram jednodniowe zawody bliżej Warszawy.
    Natomiast same treningi wychodzą znacznie taniej.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    hmmm...gdzie w Szczecinie można grać??

    Miłych Swiat....

    Teska


  7. #7

    Domyślnie

    Udało mi się raz zanurkować, ale.... w basenie. Bezpłatny pokaz dla hotelowych gości.
    Fantastyczna przygoda!!!
    Samego pływania miałam kiedyś serdecznie dosyć - codziennie rano od 2 do 5 klasy w podstawówce.
    Teraz wakacje bez wody to wakacje stracone.

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Popieram...ale poprawianie kondycji..tylko te zdjecia i chec przezycia nurkowania trzyma mnie przy postanowieniu..
    Teska

  9. #9

    Domyślnie

    Ja jestem zainteresowany nurkowaniem ( z butlami) Rafter, cos możesz mi poradzić w tym temacie, podpowiedzieć może...?

  10. #10

    Domyślnie

    Yacek,
    Ja nurkuję na bezdechu bez sprzętu. To jest prawdziwe nurkowanie a nie krótki kurs dla grubasów i taki jest od razu nazywa się płetwonurkiem.
    Potrafię dojść do 10 metrów i siedzieć pod wodą około 2,5 minuty.
    Taniej i przyjemniej.

    Więc ćwicz płuca, albo przeszukaj Internet i znajdź miejsca ze sprzętem.

  11. #11

    Domyślnie

    witajcie,
    badmington to stałe wyposażenie mojego auta, więc staram się grać przy każdej okazji.
    co do nurkowani - przy każdej okazji nad wodą mam płetewki, maskę i fajke,
    w tym roku pierwszy raz nurkowałem z butlą i to było przeżycie. na pewno zapiszę się na kurs, aby korzysatć także z uroków tego sportu. Kto nie próbował - polecam.
    squash... hmmmm.. mam rakiety, ale od dłuuugiego czasu nie grałem. jeśli ktoś szuka sparingpartnera, łatwego do ogrania, z okolic Wwy, to mogę się przydać

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony