dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    A nasi cieśle zamiatają codziennie wieczorkiem. Butelki po piwie stoją w rządku (krótkim), puszki (zgniecione!) leżą w dołku, który sami sobie na ten cel wykonali.

    Nic nie przybywa, kurde, wiedziałam, że coś tu jest nie tak...
    przenosimy domek z bala, bo nam trochę od...

  2. #22

    Domyślnie

    Witam !!!

    A mi przybyła koparka na budowie .Przyjechałem dzisiaj na budowę ,patrzę a tu stoi sobie koparka na działce .Pomyślałem .......fajna koparka będzie moja ...ale okazało się że to chłopcy od wodociągu ją zostawili na jedną nockę ,.....szkoda

    pozdro D.RZ

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PREZESUM RECORDUM Avatar Whisper
    Zarejestrowany
    Dec 2003
    Posty
    7.604
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    253

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darek Rz
    A mi przybyła koparka na budowie .Przyjechałem dzisiaj na budowę ,patrzę a tu stoi sobie koparka na działce .Pomyślałem .......fajna koparka będzie moja ...ale okazało się że to chłopcy od wodociągu ją zostawili na jedną nockę ,.....szkoda
    To teraz trzeba ją będzie wpisać w wątku "Co wam zniknęło z budowy"
    Pozdrawiam, Whisper

    Bo im nie wystarczy patrzeć na ręce - im te ręce trzeba obcinać...
    Dziennik Whisperów
    Komentarze

  4. #24
    Guest

    Domyślnie

    A nam ostatnio przybyła... 60l beczka dysperbitu . Przywleczona przez lekko chwiejnych "majstrów" z budowy obok. Nie zwracali uwagi na hałas generowany przez naszego majstra stanowczo domagającego się, żeby poszli z tym dżinksem do diabła..
    Za moment przybył ich kierownik w towarzystwie 6 chłopa i beczkę zabrali. Okazało się, że właścicielowi budowy nie bardzo podobał się ciągły lekki stan wskazujący jego ekipy, więc zasugerował że im nie zapłaci. Oni widocznie wymyślili, że zapłatę odbiorą w naturze. No i się biedakom nie udało.
    Co oni mysleli kradnąc wieelką bekę w biały dzień i wrabiając nas w paserkę, to ja nie wiem

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony