dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 36 z 36
  1. #21

    Domyślnie

    Uroczy jest ten twój zakątek

  2. #22
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pontypendy
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    432
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Mimi,
    przepiękne miejsce znalazłaś, jak patrzę na te zdjęcia to widzę moje rodzinne tereny.

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    mimi - chciałam wyrazic zachwyt dla Twojego miejsca

    Mogłabys podać przybliżoną szerokość geograficzną ?

    ps - ja jeszcze w sprawie polszczyzny .. tryb warunkowy - chcialabym, bylabym , poszłabym itp .. piszemy razem.. przepraszam, wcale się nie mądrzę - tylko tak mi się "rzuciło" w zestawieniu z hasłem o poprawnej polszczyźnie.. A poza tym to pozdrawiam )
    Zoska

  4. #24
    Guest

    Domyślnie

    Bardzo, bardzo Wam dziękuję

    co do tego hasła, to dlatego, że chcę się właśnie nauczyć i już np. wiem, że nad partykułą - bym, -byśmy, -byście muszę popracować, hehe i to solidnie!

    A gdzie to jest?
    Na Pojezierzu Lubuskim.
    Tu wiele takich pięknych miejsc, aczkolwiek to jest o tyle wyjątkowe, że są wszystkie media i nawet polbrukowa droga.

    Zawsze marzyłam, jadąc do Barlinka, że wybuduję dom na górce nad jeziorem.
    Tam są tak piękne widoki, że naprawdę nie chce się jeździć gdzieś dalej w świat. Albo rejony Łagowa Lubuskiego.
    Albo miejscowości w drodze na Kostrzyn czy okolice Myśliborza, Drezdenka, Krzyża. Szkoda tylko trochę, że wykupują tutaj najpiękniejsze działki i budują domy Niemcy lub Niemcy polskiego pochodzenia. Domy letnie, bo do Berlina stosunkowo blisko, lub rezydencje na emeryturę.
    Z drugiej strony mieszka się tam, gdzie jest praca, a o nią tu bardzo trudno, bo brakuje kapitału na rozwój turystyki na wysokim poziomie.
    A tylko taka ma wzięcie i dała by pracę miejscowym bezrobotnym.
    Ale poznałam dziś wspaniałe małżenstwo
    Wracałyśmy z Juleczką do Gorzowa autobusem, bo chciałyśmy nacieszyć się przez resztę dnia słońcem nad jeziorem.
    Tj. miałyśmy wracać PKS -em, ale nie wiedziałyśmy, że o tej godzinie zatrzymuje się tylko w centrum .

    Następny dopiero wieczorem, złapałam stopa, pierwszy samochód, który nadjechał.

    Młode małżeństwo i 6 dzieci.
    Coś mi nie grało, bo chyba by nie zdążyli.

    A oni mają rodzinne "pogotowie opiekuńcze".Dom dla tych najbiedniejszych dzieci, które nie mają szans na adopcję, bo są za duże, jest ich kilkoro rodzeństwa, są chore.
    Za tydzień adoptują na stałe 1,5 dziecko po porażeniu mózgowym. Urodzone w 6 miesiacu przez matkę pijaczkę. mają dwójkę własnych.

    Niesamowitym zbiegiem okoliczności mieszkają obok leśniczówki, w której czeka na mnie te 200 świerków.
    Dlatego odwiedzę ich na pewno, choć to maleńka osada w miejscowości, w której byłam pierwszy raz w życiu, 50 km za Gorzowem.

    Przez nasze k//prawo nie dostają czasem na te dzieci etatów/pieniędzy, bo gmina po prostu ich nie ma

    A oni i tak ciagną, budują sami z suporeksu przybudówkę, by powiększyć swój dom. Dla dzieci alkoholików i innych patologii.
    Padam przed nimi na mimi-pyszczek.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał mimilapin
    Malinko

    nie zdradź mnie proszę, gdzie jest mój zakątek
    masz to jak w banku
    W końcu trafiłam na Twoje komentarze. Powiem Wam tylko że to najpiękniejsza część naszych terenów

  6. #26

    Domyślnie

    Tylko po co cała ta konspiracja?
    pozdrawiam
    Klaus

    Moja działeczka

  7. #27

    Domyślnie

    Klaus ja tylko spełniam prośbę mimi. To jej decyzja i ja to szanuję. Osobiście miałam kłopoty z tego powodu że ujawniłam na forum gdzie się buduję i teraz popieram każdego kto chce zachować swoją prywatność. Niestety forum mogą czytać wszyscy - zarówno ci którzy się budują jak i ci którzy liczą na łatwy łup. Im mniej szczegółów o nas jest na forum tym lepiej.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał MALINKA
    Niestety forum mogą czytać wszyscy - zarówno ci którzy się budują jak i ci którzy liczą na łatwy łup. Im mniej szczegółów o nas jest na forum tym lepiej.
    Co niby miałoby być tym łatwym łupem? Mimi w swoim nowym domu? Wszędzie jest pełno domów a prawie w każdym kobieta.

    No a poza tym najmniej szczegółów zdradzają ci, którzy nic piszą na
    forum więc jak Mimi czuje potrzebę zatajenia szczegółów swojej budowy
    to po co pisze o tym na forum?
    pozdrawiam
    Klaus

    Moja działeczka

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał Klaus

    więc jak Mimi czuje potrzebę zatajenia szczegółów swojej budowy
    to po co pisze o tym na forum?
    nie tylko to jest zastanawiające,
    cała postawa mimi na Forum daje, niestety, od dawna do myślenia
    cele budzą szacunek

  10. #30
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Paty
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    2.969

    Domyślnie

    ...

  11. #31
    Guest

    Domyślnie

    Klaus


    Działka to jedno z setek, tysięcy pięknych miejsc, jakie są w Polsce.
    Moi znajomi i przyjaciele z forum i netu mogą dowiedzieć się w skrócie, co się tam dzieje nowego, bo niestety jestem tak zabiegana, że nie mam czasu pisać każdemu z osobna .
    Ale na przygotowaniach pisanie kończę, bo zależy mi jednak na zachowaniu prywatności i chyba nie ma w tym nic złego, mam nadzieję.


    Paty
    próbuję się nie przywiązywać do tego miejsca, bo nie wiem, czy tam zamieszkam, ale jakoś wciąga.
    Ale faktycznie - potrzebny jest na to czas.
    A jesze bardziej zamiłowanie do tego .
    _________________

  12. #32
    Guest

    Domyślnie

    Paty napisała:

    Masz dopieszczony, dopracowany kazdy szczegół łącznie z zielskiem jakie ma rosnąć na twojej działce
    Coś Wam napiszę.
    notatka mojej Pysi, kiedy miała 6 lat:

    6.55 POBÓDKA
    7.00 MYCIE BÓZI I ZĘBÓW I RĄK/CZESANIE WŁOSÓW
    7.05 UBIERANIE SIE/PSZYGOTOWANIE SÓKIENKI NA BAL
    7.10 ÓBIERANIE BÓTÓW/SCHODZENIE DO SAMOHODÓW
    7.30 WYJAZD DO PRZEDRZKOLA





    I jeszcze jedno.
    Przeglądam w mpiku książki.
    Pysia znika.
    Wraca po kwadransie i cieszy się
    - mama, zarobiłam 24 złote!
    -????
    -przeczytałam "angielskie różyczki"!

    moja krew

  13. #33
    Guest

    Domyślnie

    ania 67

    właśnie poznałam kogoś, kto ma w Twoich okolicach ponad 40 ar
    Koło kasztanowej alei.
    Znajdę Cię na pewno, bo już wiem, gdzie to jest .

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał mimilapin
    ania 67

    właśnie poznałam kogoś, kto ma w Twoich okolicach ponad 40 ar
    Koło kasztanowej alei.
    Znajdę Cię na pewno, bo już wiem, gdzie to jest .
    Teraz bywam tylko w soboty- jezeli nie pada deszcz -no chyba, ze ktos mnie podwiezie. Zapraszam
    Ania

  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Komentarze są, a gdzie się podział dziennik?

  16. #36
    Guest

    Domyślnie

    Komentarze są, a gdzie się podział dziennik?
    dziennik skasowąłam po skandalicznym zachowaniu house, który
    wkleił krowie g...

    nie wyobrażam sobie, by pisać na forum, na którym coś takiego jest tolerowane przez admina, to byłby brak szacunku dla gości odwiedzających mój wątek.
    pisałam o tym na priva kilku osobom - miałam chyba nosa, czując kolejne prowokacje i cieszę się, że skasowałam zdjecia i opisy.
    To zresztą też zostanie na pewno skasowane...bez komentarza

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony