dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 81 z 81
Pokaż wyniki od 1.601 do 1.605 z 1605
  1. #1601
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    matko , co Wam chodzi po glowie
    to nie jest przyzwoite

  2. #1602

    Domyślnie

    W temacie zdrada słyszałam kiedyś piękne wytłumaczenie różnicy pomiędzy zdradą wykonaną przez męża a zdradą dokonaną przez żonę.
    " Bo wiesz synku, jak ja zdradzę matkę - to jakbym napluł za okno na ulicę, ale jakby matka mnie zdradziła - to jakby ktoś z ulicy napluł mi do domu."

  3. #1603
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Podobnie facet tłumaczył żonie znaczenie słowa "konsternacja".
    Mówi: jak na przykład przychodzisz do domu i zobaczysz mnie z obcą kobietą w łóżku, to stan w którym się znajdziesz to jest właśnie konsternacja.
    Zaraz, zaraz - mówi żona - to tak jak na przykład ty przychodzisz do domu i zastajesz mnie z obcym facetem w łóżku, to stan ... - tu mąż jej przerywa i mówi: Nie, to byłoby czyste kur...stwo!
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  4. #1604

    Domyślnie

    ..trzeba uważać...

    Sana Klaric i jej mąż Adnan, używający na czacie pseudonimów "Sweetie" i "Prince of Joy", spędzali godziny przed komputerem, zwierzając się ze swoich małżeńskich problemów. W końcu postanowili się umówić się na kawę i kontynuować rozmowę w cztery oczy. Czar prysł, gdy oboje zorientowali się kim był ich rozmówca.
    Obecnie para mieszkająca w Zenicy w Bośni i Hercegowinie rozwodzi się, oskarżając nawzajem o niewierność.
    - Byłam głęboko zakochana. To było niesamowite. Wyglądało na to, że oboje wpakowaliśmy się w równie nieszczęśliwe małżeństwo. Wszystko się potwierdziło, tylko szkoda, że w tak przewrotny sposób - powiedziała Sana.
    Adnan również nie potrafi pogodzić się z prawdą. - Nie mogę uwierzyć, że Sweetie, która pisała tak piękne rzeczy, to ta sama kobieta, z którą żyję od wielu lat i od której przez cały ten czas nie usłyszałem ani jednego miłego słowa.


    >>> Rozwodzą się, bo rozmawiali ze sobą na czacie


    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  5. #1605
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kuleczka

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.130

    Domyślnie

    Ale numer

    Moi przyjaciele, małżeństwo z kilkunastoletnim stażem, często sobie tak żartują......
    "żono, jakaś ty piękna, mądra i tak seksownie dzisiaj wyglądasz......żebyś ty jeszcze obca była"
    Ten sam tekst oczywiście funkcjonuje w drugą stronę
    Cóż to za robot piękny i młody,
    I cóż to za robotniczka,
    Ona mu daje z dzbana pentody,
    A on jej wtyczki z koszyczka

Strona 81 z 81

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony