dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 16
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 316
  1. #21

    Domyślnie

    To byłem ja

  2. #22

    Domyślnie

    O ile zdecydowales sie na cementowa to uwazam ze to dobry wybor[/b]

  3. #23

    Domyślnie Euronit dobry czy zły wybór

    Ma ktoś cementowy euronit na dachu i nie narzeka może?
    Pozdr.

  4. #24

    Domyślnie

    Ja mam a co?

    jeszcze nie mieszkam, mam tylko stan surowy. Dachowka na dachu brazowa i wyglada super.
    Polecil mi znajomy co handluje dachami, mowil ze to bardzo dobry kompromis miedzy cena a jakoscia a dachowki raczej z gornej polki.

  5. #25

    Domyślnie

    Dachówkę cementową ja wybrałem akurat z IBF, ale jedyną konkurencją wg wielu fachowców jest właśnie Euront... Braas za drogi, ale ma najlepszy marketing.

  6. #26

    Domyślnie

    A ja chwalę sobie dachówkę cementową z Prodachu. Mimo, że polskie, to dobre A i cena OK.

  7. #27

    Domyślnie namiary na prodach

    Witam.
    Sta28 mógłbyś coś więcej na temat tej dachówki powiedzieć?

  8. #28
    synek
    Guest
    synek

    Domyślnie

    Ja ci mogę powiedzieć coś na temat dachówek typu PRODACH, UNIBET. Co roku wystawiam się na targach budowlanych -(mój dział to metaloplastastyka ) i widzę jak dzień przed otwarciem pracownicy UNIBETU, PRODACHA i innych kiepskich dachówek malują farbą dachówki na wystawkach żeby się świeciły i były gładsze.

  9. #29

    Domyślnie dachówka

    MYŚLE ŻE TO STRZAŁ W 10 !!!!!
    Zenek, podaj cegłe....

  10. #30

    Domyślnie

    Ja choć mam dachówkę Brassa to oglądam wiele dachów zrobionych z dachówki Euronit dlatego, że produkują ją w miejscowości w której mieszkam. Wg. mnie nie ustępuje jakości Brassa co do innych producentów znam IBF gdyż sąsiad ma na dachu - ze szczelnością nie ma problemu, ale bardzo szybko pokryła się zielonym nalotem, może dlatego że mieszka na skraju lasu.
    Piotrek

  11. #31

    Domyślnie

    Euronit to bardzo dobra dachówka - też ją wybrałem po rozpatrzeniu wielu wariantów. Mam od dwóch lat i wygląda naprawdę nieźle.

  12. #32

    Domyślnie

    bardzo polecam grafitowego Euronita - po roku bardzo się sprawdza, a mam porównanie z sąsiadami. Wygląda b. OK.

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał synek
    Ja ci mogę powiedzieć coś na temat dachówek typu PRODACH, UNIBET. Co roku wystawiam się na targach budowlanych -(mój dział to metaloplastastyka ) i widzę jak dzień przed otwarciem pracownicy UNIBETU, PRODACHA i innych kiepskich dachówek malują farbą dachówki na wystawkach żeby się świeciły i były gładsze.
    Jak widzę takich anonimów -"gości" - to myślę, że to ktoś, kto handluje dachówkami innej firmy
    www.prodach.com.pl i tyle. A czas pokaże czy wybór był trafny. Teraz był przynajmniej przystępny cenowo (taniej niż blachodachówka Planji - czy jakoś tam). Póki co jestem zadowolony i nie narzekam bo nie mam na co

  14. #34

    Domyślnie

    synek trafna uwaga-tak trzymaj!!
    Życie jest pełne niespodzianek!!

  15. #35

    Domyślnie

    Ja też wybrałem Euronit grafit i jestem bardzo zadowolony. Leży od jesieni i jest OK

  16. #36

    Domyślnie

    Dzieki panowie za informacje biore euronit brąz s
    To jest to na co mnie stać

  17. #37

    Domyślnie

    witam, mam też euronit-brąz S, dach "L" kopertowy 300 m kw. wygląda ładnie, choć dopiero od czterech miesięcy, myślę że będzie OK. wynegocjowałem upust 21% od cen katalogowych

  18. #38
    szczęśliwy
    Guest
    szczęśliwy

    Domyślnie Euronit czy dobry wybór

    jestem szcześliwy,mam Euronit na dachu S grafit od 1999 roku!!!!
    Wyglada jak wczoraj położony,a moi sąsiedzi poszli w marki znane z reklam chyba mi zazdroszczą

  19. #39

    Domyślnie

    Ze względu na cenę na pewno warty rozważenia... Nie przereklamowany, dlatego tańszy, a nie tańszy, bo gorszy...

    Reklama dźwignią handlu, ale trochę kosztuje...
    Marcin proj. FIESTA MTM

  20. #40

    Domyślnie

    Bez reklamy byłoby taniej? Bzdura!

Strona 2 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony