dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 16
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 316
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał mironmk
    Bez reklamy byłoby taniej? Bzdura!
    nie miejsce na polemikę w tym temacie...

    Ale czyniąc zadość potrzebie odpowiedzenia na tę niezwykle rozbudowaną i kwiecistą wypowiedź...

    ...tylko kilka słów

    ...rzeczywiście bez reklamy mogłoby być realatywnie drożej, bo można byłoby nie dotrzeć np. do Ciebie fanie marketingu... i mielibyśmy koszt alternatywny jednego utraconego potencjalnego łosia...

    ... Myślę, że tak to wygląda z punktu widzenia inwestora... No chyba, że pracujesz w Braasie... To wtedy rzeczywiście pewnie masz rację... A ja zwracam honor

    Pozdrawiam... Czpki z głów...
    Marcin proj. FIESTA MTM

  2. #42

    Domyślnie

    powinno być w liczbie mnogiej "jednych łosi" i wtedy z grubsza się zgadza - ale wtedy wychodzi, że Twoja teoria bierze w łeb, jak mówiełm.

  3. #43
    Guest

    Domyślnie

    mam od 1999 roku podwójną rzymską brąz. Do dziś jak nowa. Myślałem o Brasie i nie sądzę by był gorszy, choć dekarz mi mówił że Euronit jest twardszy i wytrzymalszy. Ma jakieś dodatkowe wzmocnienia i bez obaw można po nim chodzić. Dodając, że był trochę tańszy od Brasa wybrałem właśnie Euronita. Polecam.

  4. #44

    Domyślnie Dachówka cementowa Euronit - czy ktoś się zdecydował?

    Jak w temacie Zastanawiam się nad taką dachówką i ciekawa jestem jaka jest opinia uczestników formu. Bardzo proszę o uwagi.

  5. #45

    Domyślnie

    Mam zamówioną - podwójny "S", grafit. Na forum znalazłam same pozytywne opinie na jej temat, no i cena przystępna...
    Ogólnie rzecz biorąc: ładna i nie droga
    wykańczamy... -się i dom... z przewagą pierwszego

  6. #46
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    1.407
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Marzanko,
    o Euronicie było juz bardzo duzo na forum, w szukaj wpisz słowo euronit i pokaże się bardzo duzo wątków, bęących odpowiedzią na twoje pytanie, bez konieczności zakładania nowego tematu.
    Poniżej załączam ci tylko kilka przykładowych, pozdrawiam:

    http://www.murator.com.pl/forum/view...hlight=euronit

    http://www.murator.com.pl/forum/view...hlight=euronit

    http://www.murator.com.pl/forum/view...hlight=euronit

    http://www.murator.com.pl/forum/view...hlight=euronit

    http://www.murator.com.pl/forum/view...hlight=euronit
    GG 6977024
    Mieszkamy u siebie w Dobrej od grudnia 2005 -jest suuuper, ale nie mam netu!http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...y+child+is.png

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał Honorata
    o Euronicie było juz bardzo duzo na forum
    O, bardzo dziękuję

  8. #48

    Domyślnie

    Euronit przy średniej wielkości dachu w profilu S jest tańszy od Braasa ok. 2000 zł. W porównaniu do Celtyckiej wyjdzie ok. 500 zł taniej.
    Jakościowo porównywalny, jeśli nie lepszy. Różni się tym od dachówek Braasa i IBF:
    1. Ma pochyloną zakładkę boczną skuteczniej zapobiegającą przedostawaniu się wody w niekorzystnych warunkach atmosferycznych.
    2. Ma dwie poziome bruzdy w górnej części dachówki skuteczniej zapobiegające przedostawaniu się wody w niekorzystnych warunkach atmosferycznych.
    3. Ma solidniejsze wzmocnienie na spodniej stronie dachówki, zapobiegające przełamaniu pod wpływem obciążeń statycznych i dynamicznych.
    4. Firma Euronit ma bardzo długą tradycję w produkcji wysokoprzetworzonych materiałów budowlanych z cementu (dachówki, płytki włóknocementowe (łupek), elementy fasadowe). W Niemczech firma nazywa się Eternit. Z wiadomych powodów u nas nazywa się inaczej.
    Nie chcę być stronniczy. Sprzedaję pokrycia dachowe i w swojej ofercie mam Euronit i Braasa. O IBF nie będę się wypowiadał ponieważ nie sprzedaję dachówek tej firmy i nie miałem z tą dachówką styczności.
    Euronit - tańszy i dobry
    Braas - duży wybór kształtów i kolorów, reklamowany od lat.
    Pozdrawiam [email protected]

  9. #49

    Domyślnie

    Euronit - podobno dobry i tani, więc i ja kupiłem

  10. #50

    Domyślnie

    statek a co myslisz o tych plytkach wloknocementowych. Wydaje mi sie ze Euronit ma je w ofercie od niedawna. Czy sa tylko w szarym kolorze? na zdjeciach widzialam tylko szare, bardzo podoba mi sie wzor tej plytki.

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał statek
    Euronit - tańszy i dobry
    Braas - duży wybór kształtów i kolorów, reklamowany od lat.
    Bardzo dziękuję za taką wyczerpującą odpowiedź

  12. #52

    Domyślnie polly

    Po prostu pójdź do hurtowni budowlanej i z bliska obejżyj braasa i euronit. Ja po takiej wizycie wybrałam braasa bo co tu dużo pisać " lepiej wyglądał".

  13. #53
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar rafałek
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    6.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    179

    Domyślnie

    Euronit ma dobre a nawet bardzo dobre notowania na forum, ja jednak zdecydowałem się na UNIBETA bo możliwości na ściągnięcia Euronita były zerowe, a jak mówi dekarz są właściwie zbliżone. Oglądałem na paletach i na razie jestem zadowolony Co dalej... mam nadzieję, że zdania nie zmienię.

  14. #54
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    ja mam Euronita "podwojną S" jest ok

  15. #55
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar markus_gdynia
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    3.534

    Domyślnie Re: Dachówka cementowa Euronit - czy ktoś się zdecydował?

    Cytat Napisał Marzanka
    Jak w temacie Zastanawiam się nad taką dachówką i ciekawa jestem jaka jest opinia uczestników formu. Bardzo proszę o uwagi.
    Cóż za pytanie - oczywiście że tak

  16. #56

    Domyślnie ok

    Witam, ja zdecydowalem sie na euronit grafitowy tylko nie wiem jaki profil ekstra lub eska jaki wybrac????

  17. #57

    Domyślnie ok

    dachówke zamawiam w firmie akord w krakowie 15% dachówke pods. i gąsiory, dodatki 16-20%. Koszt całego dachu 280m2 dachówka, dodatki, folia, blacha, właz kominiarski 10.500zł +więżba 5.500zł+ robocizna 7.500zł ma ktoś podobnie???

  18. #58
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar rafałek
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    6.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    179

    Domyślnie

    Nie kupiłem Euronita tylko UNIBET (czemu napisałem powyżej) ale dla 338 m2 dachy dekarz kazał kupiś 350 m2 chachóki podstawowej (dużo cięcia) do tego wszelakie dodatki (gąsiory, brzegowe, uchwyty itp.) i wyszło za wszystko 12.760 zł czyli przyzwoicie. Nie namawiam oczywiście na UNIBET - wszystko zależy od umiejętnego negocjowania, najlepiej szukać gdzie indziej i wyliczenia pokazywać w swojej hurtowni... niech się starają. Nic tak nie mobilizuje jak pistolet przy skroni

    Pozdrawiam i życzę sukcesów w negocjacjach

  19. #59

    Domyślnie

    Też mam Euronit grafit S

  20. #60

    Domyślnie

    My zamówiliśmy niedawno Euronit Extra w kolorze brązowym, u nas na większości domów jest grafit, profil S, więc chcemy mieć inaczej. Poza tym brąz bardziej będzie pasował do drewnianych okien i wykończeń balkonów. Znajomi mają Euronit już jakiś czas i bardzo sobie chwalą.

Strona 3 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony