dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie odstająca blachodachówka

    właśnie wróciłam z budowy - robią nam dach z blachodachówki. zauważyłam że w kilku miejscach blacha widocznie odstaje nie wyglada to ładnie...zaczęłam coś tam narzekać dekarzowi że jest brzydko i czy to bedzie jeszcze wykonczone..a on mi na to, że "tak ma być bo jak to przyczepi bardziej to woda nie bedzie miała jak odpływac z dachu".

    nie wiem co o tym sądzić, widziałam już w swoim życiu kilka dachów, ale czegoś takiego, co przypomina odstający zadzior nie widziałam ani razu

    i teraz juz nie wiem, czy mam mu jutro dalej marudzić, czy dekarz miał rację? powiem szczerze że chętnie bym mu pomarudziła bo po prostu coś mi z tym "zadziorem" nie gra...

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    invx

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.066

    Domyślnie

    eee zadnych zadziorow nie ma byc, blacha nie moze nigdzie odstawac, bo moze i woda bedzie odplywac, ale rownierz wplywac podczas deszczy, jak i zacinac snieg. Blachodachowke przybija sie do lat, i pomiedzy nimi jest wolna przestrzen dla wentylacje i ew. wody.

    a gdzie sa te "zadziory" ? gdzies przy kraedzi, czy na srodku polaci ? opisz dokladniej, moze jakies fotki, to cos poradzimy

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał invx
    a gdzie sa te "zadziory" ? gdzies przy kraedzi, czy na srodku polaci ? opisz dokladniej, moze jakies fotki, to cos poradzimy
    zadziory są przy krawędzi, ale masz rację , jutro strzelę fotki i sam zobaczysz

    pozdrawiam

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    invx

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.066

    Domyślnie

    przy krawedzi to powinna byc obrobka

    ale zobaczymy co zdjecia pokaza

  5. #5

    Domyślnie

    JAKIE ZADZIOTRY!!! Ma być równiutko, płaściutko. Niech Ci ten fachowiec nie wciska kitu. Woda to niech mu z mózgu odpłynie.
    pozdro.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony