dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 60
  1. #41
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rezi
    Cytat Napisał Mymyk_KSK
    Nam się marzył olbrzymi narożnik, a własciwie takie "U" w obiciu z kremowej skóry, rozkładane w dodatku. Niestety cena też wychodzila olbrzymia
    Poszukalismy troche i znaleźliśmy polską firme która produkuje meble dla niemieckiego quelle - nasze "U" kosztowało (z transportem) 2950,-*. Wykonanie, skóra, funkcjonalność mebla - świetne.

    * złotych naturalnie
    jakiś namiar ?
    musze poszukac w papierach, w ktorych - mimo moich nieustających wysiłków - panuje nieznośny bałagan... A, facet wystawia te meble na allegro.

  2. #42

    Domyślnie Łóżko KLER

    Czy ktoś widział łóżko do sypialni podobne (identyczne) jak ten model KLER'a:

    http://www.kler.pl/idp,641,idkat,21,KLER_L010.html

  3. #43

    Domyślnie

    Jak macie jakies problemy z skorzana tapicerką to polecam wam dobrych fachowcow co sie tym zajmuja profesjonalnie. www.regeneracjaskory.pl TANIO< SOLIDNIE polecam

  4. #44
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    klient112

    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    70-004
    Posty
    1

    Thumbs up Wszystko tylko nie Kler

    Przestrzegam każdego przed zakupem mebli w tej firmie . Sześć miesięcy temu zakupiliśmy tam wypoczynek skórzany za około 25 tys . zł dostarczony towar ( po trzykrotnym niedotrzymaniu terminu dostawy ) nie spełniał w żadnym wypadku oczekiwań co zostało również na podstawie zdjęć stwierdzone przez samych pracowników firmy Reklamacja została owszem przyjęta po około dwóch kolejnych miesiącach przywieziono komplet jeszcze gorszej jakości na kolejną reklamację szanowna pani dyrektor handlowa która rzekomo specjalnie się zajęła sprawą powiedziała iż ,,powołana komisja nie stwierdziła żadnych wad " No cóż szkoda że szanowna pani nie była przy dostawie podczas której po rozpakowaniu pracownicy tej samej firmy zawstydzili się widząc co przywożą ich relacja była zgoła inna Oczywiście próbując odzyskać pieniądze i żądając zabrania kompletu napotykam się na trudności które zmuszają mnie do wejścia na drogę sądową . Mili Państwo omijajcie z dala ich salony !!!!

  5. #45

    Domyślnie

    WItam.
    Od roku uzytkuję naroznik w salonie firmy KLer oraz łozko w sypialni firmy kler .OBa wyroby ładnie wizualnie,napewno bardzo wygodne,dobrze sie je czyści,oba mam w białej skorze,ale ciągle wygladają ladnie ,ale mam zastrzezenia co do łozka w sypialni,przy montazu panowie nie włozyli jednej srubki bo nie mieli,miala przyjechacserwisant nie dojechal z ową srubka i teraz łozko trzeszczy
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  6. #46

    Domyślnie

    Nasz narożnik, choć ma wszystkie śrubki, od początku skrzypi, wrrr
    A skóra, stanowczo za delikatna.

  7. #47

    Domyślnie

    hmmm..to moze nasze łozko tez skrzypi bo taki urok tych mebli,w kazdym razie wkurza mnie to skrzypienie na maksa!!!!!....czy reklamowałas to jaksie?
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  8. #48

    Domyślnie

    My mamy narożnik tej firmy. Po przywiezieniu okazało się że narożnik nie jest dokładnie taki jak zamawialiśmy. Nie przyjęliśmy dostawy i narożnik zabrali z powrotem.
    Po jakimś czasie przywieźli poprawiony narożnik - zgodny z naszym zmówieniem. Tym razem wszystko było ok. W sumie jesteśmy zadowoleni z zakupu bo narożnik wygląda ładnie a co najważniejsze jest bardzo wygodny.

  9. #49

    Domyślnie

    aha26 tego nie reklamowaliśmy, mąż wie, w jakim miejscu docisnąc część narożnika, żeby przestało, no ale w sumie tak nie powinno być. Ale ja już nie mam siły na reklamacje. Reklamowaliśmy go na początku, bo miał skazę na skórze, jak to okreslił ich fachowiec, bliznę. Ale ta blizna się zaraz przetarła. Wymienili bez problemu.

  10. #50

    Domyślnie

    rozumiem jaksie..no wlaśnie ja też nie reklamowalam juz braku tej srubki przy stelarzu i tego trzeszczenia.ale tak naprwde to powinno się bo biprą za te meble bajońskie sumy a jakośc jak widac nie do konca odpowiada cenie....przypomniało mi się cos jeszce ,mze na naszym narożniku tak bardzo na dole jest takie zazólcenie jakby po kleju ...sama nie wiem po czym,ale bylo to od chwili przyjazdu z poczatku myslalam,ze zwykle zabrudzenie i domyje ,ale mycie tego nic nie dało ..w sumioe nie jest to widoczne bo nikt z gości az tak nisko sie nie schyla...ale ja wiem,ze to jest i to mnie wkurza ,tez powinam to zareklamowac,ale tez juz mi sie nie chciało znowu czekac na ten naroznik....
    Jaksie a mozesz powiedziec ,ktory model naroznika masz? Ja mam naroznik Sinfonia W050 w kolorze bialym.
    Ostatnio edytowane przez aha26 ; 29-05-2011 o 21:27
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  11. #51

  12. #52
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ivo79

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Bełchatów
    Kod pocztowy
    97-400
    Posty
    1

    Domyślnie Kler to badziew z Chin.

    To najgorsza firma która nie szanuje swoich klientów. Kupuje się meble za bardzo duże pieniądze myśląc o jakości i profesjonalizmie i owszem na pierwszy rzut oka jest wszystko ok niby pełen profesjonalizm. Moje meble po 2 latach i miesiącu zareklamowałem gdyż odbarwiła mi się skóra na wypoczynku i fotelu, oczywiście firma Kler mnie olała i powiedzieli, że źle użytkowałem meble. Jak można źle użytkować kanapę do siedzenia kiedy w domu nie ma żadnych zwierząt, nie była zalana ani nic podobnego, więc poprosiłem 2 firmy o ekspertyzę i okazało się, że skóra jest źle wytrawiona, oczywiście kler tego też nie uznał i kazali mi spadać powiedzieli, że reklamacja będzie uznana jeżeli ekspertyzy dokona firma z Niemiec i muszę za ekspertyzę zapłacić z własnej kieszeni kilka set EUR. (najfajniejsze w tym, że osoba która przyjechała z Klera celem obejrzenia wypoczynku to samo powiedziała, że skóra jest źle wybarwiona).Teraz mam meble za kilkanaście tysięcy które wyglądają jak bym kupił na targowisku.
    Naprawdę zastanówcie się bo ja z nimi woziłem się rok i tak to nic nie dało.

  13. #53
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    buka77

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    77-001
    Posty
    1

    Domyślnie

    jak kupowałam łóżko z Kler jakieś 4 lata temu i wszystko z nim w porządku. A meble Kler mogą być tanie, jeżeli się poszuka odpowiednich ofert, np w ten weekend jest rabat na te meble w sklepie internetowym: http://www.facebook.com/EkskluzywneM...04683526214478

  14. #54
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    migotka00

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Posty
    1

    Domyślnie

    KLER wykonuje meble z najwyższej jakości materiałów, więc na pewno są warte swojej ceny. Jednak wszystko można kupić taniej. Polecam szukać promocji mebli, pojawiają się one cyklicznie na www.outletmeblowy.pl, gdzie i tak już są przecenione.

  15. #55

    Domyślnie

    Kler,i co najważniejsze są trwałe,kupiłem jakieś 8 lat temu kanapę do salonu,telewizor i kanapa,kumple i mecze.Wytrzymała wszystko,po kilku latach zniosłem ją do piwnicy,po ostrych opadach podlało piwnice,kanapa zamokła do połowy,po wyschnięciu córka dorwała czarny marker.Kanapa wyglądała jak zebra,podjechałem do sklepu gdzie ją kupowałem i kupiłem środki do czyszczenia i pielęgnacji skóry,po kilku godzinach pracy wygląda jak nowa,może i nie tanie meble,ale warte swojej ceny.Kurcze,powinienem chyba coś od Klera dostać za taką reklamę.

  16. #56

    Domyślnie

    ja trochę psy na nich wieszałam, ale muszę szczerze napisać, że uznano nam reklamację mimo upływu terminu gwarancji i to bez gadania.

  17. #57

    Domyślnie

    Czy ktoś z Was użytkuje może sofę Korale albo Passamezo z Kler (wykonane w dużej mierze z drewna) i może się wypowiedzieć na temat ich jakości? Pozdr.

  18. #58

    Domyślnie

    Myślę nad zakupem dwóch foteli i rozważam zakupy w Almi Decor i Kler więc mam pytanko. Ktoś z Was kupił kiedyś coś w Almi Decor? Kler znam. O Almi Decor kiedyś słyszałam, byłam u nich na stronie i asortyment mają bajeczny. Jestem ciekawa jak sprawują się ich produkty.

  19. #59
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Luxum
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-703
    Posty
    579
    Luxum - Wyposażenie nowoczesnych łazienek Nowoczesne wyposażenie łazienek i wnętrz według indywidualnego projektu. W DOWOLNYCH ROZMIARACH, FORMACH I KOLORACH : Umywalki Wanny Brodziki Meble łazienkowe Beton architektoniczny www.luxum.pl Cała Polska

    Domyślnie

    Stoisko Kler na targach we Włoszech.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lampa luminato 2 targi mediolan.jpg
Wyświetleń:	266
Rozmiar:	53,3 KB
ID:	368941Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lampa luminato.jpg
Wyświetleń:	228
Rozmiar:	86,3 KB
ID:	368942

  20. #60

    Domyślnie

    Meble Kler to dziadostwo. Właśnie wyszedł ode mnie facet z działu reklamacji Kler. Sprzedali mi łóżko Foxtrot, które po roku zaczęło intensywnie chemicznie śmierdzieć. Facet od reklamacji stwierdził, że nie wie co śmierdzi ale nie łóżko więc on reklamacji nie uznaje. Dodam, że sąsiedni pokój jest identycznie umeblowany ( za wyjątkiem tego nieszczęsnego łóżka ) i nic w nim nie śmierdzi. Kler użył tu materaca Sembella , a materac tej firmy przed paroma miesiącami musieliśmy zwrócić sprzedawcy z powodu identycznego smrodu. NIGDY WIĘCEJ MEBLI KLER. Trują konsumentów i w żywe oczy się wypierają !!

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony