dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Jak sobie radzicie szczęśliwi użytkownicy kominków z kurzem w pokojach i popiołem?
    Z tego co słyszałem, mając kominek i DGP, należy się nastawiać na częste malowanie ścian - co 2-3 lata. Wygarniając popiół (chyba że się ma piwnicę i wybiera tam) kurzy się, a potem trzeba to jeszcze wynosić przez pół domu. Jakie macie uwagi do tych co dopiero wstawiają kominki?

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    mMlowanie - tak, ale tylko kominka. Mamy bialą obudowę, i na dole, pod szybą, są ślady zabrudzenia od popiolu - ale to juz poltora roku uzytkowania, wiec jak na biala obudowe, niezle chyba. Przed kominkiem fragment podlogi jest kamienny (dalej - normalna drewniana), ktory trzeba zawsze zamiesc i przeleciec scierą. W pokoju jest czysto. Nikt zlosliwie nie dmucha

  3. #3

    Domyślnie

    Mam kominek otwarty od zawsze. Używa się go w weekendy i tylko jako atrakcję, która przy okazji trochę grzeje pokój. DGP oczywiście nie mam ale popiół trzeba wynosić, a jak jest się ostrożnym to się nie nabrudzi. Trochę mnie dziwi pęd do ogrzewania kominkiem? ale co kto lubi.
    pzdr.

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Popiół to zmora palenia, Aczkolwiek jak widze ile wchodzi do kominka drewna a jak mala zostaje kupeczka popiolu to mnie mysli eshatologiczne nachodza.
    A prpo slyszeliscie o wkldach grzewczych z systemem "la vitre face" czy jakos podobnie. Pytnie: Jak to sie sprawdza?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony