dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 13
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 241
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Xena z Xsary
    Ale nas wyrolowali... bez namaczania!
    Ale to pewnie nie koniec, za chwilę partia mająca największe POparcie napewno nam obieca, że do sprawy wróci - zakład? I i tak to nic nie da
    A swoją droga ciekawe, czy idac tą drogą nie podwyższa w ramach sprawiedliwości VAT na nowe mieszkania - jak sądzicie?

    ubek - uwierz mi!
    Z pustego to i Salomon nie naleje !!
    Za zycie na kredyt za kadencji SLD , ktos bedzie musial zaplacic - nie beda to ni marsjani ni niemcy tylko polacy !!! Dlugi przekraczaja juz te z epoki tak mile prez niektorych wspominanego Tow Gierka!

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800)
    Xena z Xsary

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    3.307
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    tak, ja też mam swój udział w zadłużaniu Państwa naszego zza Gierka.Otóz publicznie sie przyznam do pisania w owych czasach bananami po ścianach. Robiłam to wprawdzie w celach smakowych (smaczniejsza ściana) no ale część banana tym samym sprzeniewierzyłam.
    nie cierpię oszustów

  3. #23
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    a głupi byłem, nadzieje miałem i zaczołem zbierać faktury, ostatnio nawet się nie pytałem, czy sprzedadzą bez vatu, byłem przekonany iż 15% dostanę z powrotem, a 7% dostanie się Państwu, ale głupi byłem.

    Kwaśniewski i Cimoszka załatwili mnie na cacy, już sobie nawet planowałem co za zwrot kupie w przyszłym roku.
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  4. #24
    Lider FORUM (min. 2800)
    Xena z Xsary

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    3.307
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    nic to. My w bojach zaprawieni. Przerabialismy SKO, książeczki mieszkaniowe, ulgi na wynajem, te 100 mln co mi obiecywali i mieszkania dla młodych. Damy radę przełknąć i ten brak zwrotu.I znowu nam wychodzi, że najtaniej bez fvata.
    A jeszcze zaostrzyli kary dla przedsiębiorców, od teraz nie tylko nie mozna po pijaku na rowerze jeździć ale tez nie za bardzo mozna sie mylic i SPOŹNIAĆ w podatkach.
    Aha a najbardziej rozsmieszyl mnie artykul w GW, że za pół roku (czytaj w zimie) będzie budowlany boom.
    Pewnie będzie zakupowy boom, bo sie ludziska przestaszą VatU na nowe mieszkania ale z boomem budowlanym to chyba nie ma nic wspólnego, Oto jak sie naciaga statystyki.
    Ale sobie ponarzekałam, ale przyjdzie sie zbratac z jakimś głównym wykonawca za 7% VATA albo po porozmawiac po rosyjsku.
    nie cierpię oszustów

  5. #25

    Domyślnie

    Ciekawe co by było, gdyby wszyscy forumowicze poszli pod sejm jak górnicy

    Następnym razem trzeba spróbować, bo teraz to już nikogo to nie ruszy przed wyborami...

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacekm22
    Emeytury gornicze byly wazniejsze od zwrotu VAT-u !!
    Ludzie kiedy w koncu przestaniecie glosowac na wszelkiej masci socjalistow ??!!
    otoz to , kiedy ?

    Cytat Napisał Xena z Xsary
    porozmawiac po rosyjsku.
    to w wiekszosci umiemy , za komuny nas uczyli , teraz wiem po co

  7. #27

    Domyślnie

    Trzeba sie zatem przeprosic z PANIA SZARA STREFA
    Tez naiwnie zbieralem fakturki...
    Pozdro
    VIVALDI W PODRÓŻY

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał vivaldi
    Trzeba sie zatem przeprosic z PANIA SZARA STREFA
    Tez naiwnie zbieralem fakturki...
    Pozdro
    sami sie o to prosza
    poza tym zdrowsze sa jednak propozycje o podatku liniowym
    bylaby chyba wieksza jasnosc

  9. #29

    Domyślnie

    Też jestem wk...wiony. Jeżeli byłoby logiczne uzasadnienie, to może bym nie zareagował, ale:
    1. Kwach przy podpisywaniu emerytur górniczych nic nie wpominał o oszczędzaniu, choć wiadomo ze przez nastepne lata wiele miliardów będziemy musieli zapłacić ( my podatnicy).
    2. Nic to oczywiście nie da, bo jest wiele innych grup zawodowych, które również pracują w ekstremalnych warunkach i którzy na pewno pójdą za wzorem górników ... pod sejm. CZYSTA KIEŁBACHA WYBORCZA
    3. Tłumaczenie Kwacha, że musi oszczędzać są po prostu śmieszne. Jak już wszyscy trąbią (nawet moja 3letnia córa to rozumie) zmniejszy się szara strefa (to raz), zwiekszą się obroty w segmencie rynku budowlanego, więc i ilość spływajacyh podatków (to dwa), wraz ze zwiększeniem obrotów zwiększy się zatrudnienie w tym segmencie, więc i dodatkowe podatki od dchodu (to trzy)... I wiele możnaby jezcze wymieniać.
    4. O klasie naszych polityków siwadczy właśnie takie zachowanie: cisnąć kasę z ludzi przez wysokie podatki (i z tytułu dochodów, z budownictwa i z innych źródeł...) a nie szukać sposobów na ich obniżenie i zapewnienie jednocześnie wpływów Panstwa. Stara Komuna.
    Pozdrówka
    Rafal
    GG: 386832

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    rafalq
    to nie stara , to nowa komuna
    i co Ty bys chcial niesmiesznego uslyszec od smiesznego goscia

  11. #31
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Robin2
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    698
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    123

    Domyślnie Weto Prezydenta

    Włos mi się zjeżył na informację że ..."Prezydent Aleksander Kwaśniewski nie podpisał ustawy o zwrocie niektórych wydatków związanych z budownictwem mieszkaniowym i wniósł o jej ponowne rozpatrzenie przez Sejm." (Onet)
    A może wyslemy mu nasze komentarze na ten temat?
    Adres Kancelarii to: [email protected]

    Jest nas niemało, moze to nie będzie głos wołającego na puszczy...

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    i nawet obserwacja tzw. nowych demokracji na polnocnym wschodzie czy poludniu ich niczego nie uczy
    Pamietam jeszcze z czasow szkolnych jak uczono mnie o trzech galeziach gospodarki nakrecajacych koniunkture
    - inwestycje w infrastrukture (autostrady itp)
    - budownictwo
    - zbrojeniowka
    Dodalbym do tego obnizenie podatkow i innych obciazen (zwlaszcza ZUS ktory jest w mojej ocenie glownym hamulcen wzrostu nowych miejsc pracy) i gospodarka by sie ruszyla.
    Niesamowitym przykladem jest madrasc naszego "rzadu" zwiekszajacego akcyze na wodke. Wplywy do kasy od razu zmalaly zas po wycofaniu sie z tego bubla legislacyjnego wzrosly o wiele bardziej niz przed wprowadzeniem takich idiiotyzmow. Teraz dla odmiany trzymanie wysokiej akcyzy na paliwo spowoduje wzrost inflacji a tym samym nieuchronne zmniejszenie - realne zmiejszenie wplywow do buzdzetu. Cholerka - czy tam naprawde takie balwany siedza?. Czy wrecz odwrotnie - same cwaniaczki ktore majac w dupie nasz kraj tylko o swoim portfellu mysla?
    Niestety chyba to drugie
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    A może wyslemy mu nasze komentarze na ten temat?
    Adres Kancelarii to: [email protected]
    ja to sie tylko domyslam , czym sie teraz nasz prezio interesuje
    raczej nie sa to glosy narodu budujacego
    nie sa to glosy narodu wogole
    raczej bardziej przyziemne sprawy ,np .gdzie sie usadzic

    jareko jak sie namyslisz na kandydowanie oddaje swoj glos na Ciebie , mysle identycznie

  14. #34
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar robert skitek
    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Skąd
    Mikołów
    Posty
    4.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    152

    Domyślnie

    a inny towarzysz, kolega 1st towarzysza nie tak dawno mówił: "ważne jak mężczyzna kończy" ....
    architekt - tak dla jasności
    architekta dom z prześwitem: blog, dziennik+komentarze
    już nie kawalerka...

    http://rsplus.pl/pub/logofm.gif mój osobisty (niekomercyjny) blog o domach, architektach i ich klientach

  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał robert skitek
    a inny towarzysz, kolega 1st towarzysza nie tak dawno mówił: "ważne jak mężczyzna kończy" ....
    Robert co on tam moze skonczyc
    on nawet zaczac nie potrafil

  16. #36
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar robert skitek
    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Skąd
    Mikołów
    Posty
    4.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    152

    Domyślnie

    to fakt, ja się to juz na nim poznałem przy pierwszym wecie na balcerowiczu
    architekt - tak dla jasności
    architekta dom z prześwitem: blog, dziennik+komentarze
    już nie kawalerka...

    http://rsplus.pl/pub/logofm.gif mój osobisty (niekomercyjny) blog o domach, architektach i ich klientach

  17. #37
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał robert skitek
    to fakt, ja się to juz na nim poznałem przy pierwszym wecie na balcerowiczu
    ja sie nie poznawalam , dla mnie zawsze byl tylko komuchem

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafalg
    Też jestem wk...wiony. Jeżeli byłoby logiczne uzasadnienie, to może bym nie zareagował, ale:
    1. Kwach przy podpisywaniu emerytur górniczych nic nie wpominał o oszczędzaniu, choć wiadomo ze przez nastepne lata wiele miliardów będziemy musieli zapłacić ( my podatnicy).
    tak gwoli scislosci,to jak gornik placi przez 25lat ZUS,to podatnik emerytury jemu nie funduje.
    on wypracowal sobie emeryture.
    wyplacajac ja gornikowi,nie robmy mu laski.

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Cytat Napisał robert skitek
    a inny towarzysz, kolega 1st towarzysza nie tak dawno mówił: "ważne jak mężczyzna kończy" ....
    ale jak widac cos mu nie wyszlo bo skonczyl marnie
    Wniosek?
    To chyba nie facet
    Kobieta tez chyba raczej nie jest
    Wiec ktoz to?
    Zmutowana stonka zrzucona przez naszych odwiecznych wrogow - USA?
    A moze jakis kosmita?
    Nieeee.....truten do odstrzalu i tyle
    I niech mezczyzn nie obraza na przyszlosc takie bzdety gadajac
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  20. #40
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    My jakiś miesiąc temu wyliczyliśmy sobie ile mielibyśmy do zwrotu Gdy tylko zaczęły pojawiać się artykuły w GW, Gazecie Prawnej zaczęłam wierzyć, że to przejdzie. Teraz jest mi po prostu smutno i czuję się rozczarowana. Naprawdę nie wiem na kogo głosowac w najbliższych wyborach, w co i komu wierzyć. Wychodzi na to że chyba nikomu...
    Jeśli chodzi o zaczynanie i kończenie, to dokładnie tak jak wyżej już zostało napisane - ważne by dostać się do koryta, nachapać się, nakraść ile się da a program wyborczy i wyborcy w d.. - ot taka nasza polska rzeczywistość.

Strona 2 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony