dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 13
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 241
  1. #41

    Domyślnie

    wszyscy psiocza i narzekaja, a kto do ciezkiej cholery wybiera tych skurwysynow???
    Taki rzad jakie spoleczenstwo
    matth

  2. #42

    Domyślnie

    Mówiąc szczerze nie liczyłem na tą kasę. Jakby była to bym sie cieszył jak dzieciak. Ale nie o tym chciałem. Soro nie Cimoszewocz to na kogo głosować - tylko tak racjonalnie, bez emocji.
    Od 27 lutego 2005 na swoim !!!!
    Szukam ekipy (solidnej) do podbitki.
    ----------------
    Maciek (Płock)
    GG: 2260023

  3. #43
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jacekmis

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    7

    Domyślnie

    racjonalnie powinno głosowac sie na Prawo i Sprawiedliwość
    tacy ja Ty czy Majka powinniście być obłozeni podatkami kastralnymi bo wyście sie juz nachapali zwrotów podatków i powinniście wreszcie łozyc na takich jak my którzy dopiero zaczynamy budowac !
    Kwaśniewski dba o garstke górników i tych co wybudowali wcześniej a nie 10 mln prawdziwych Polaków, którzy tworza koło zamachowe polskiej gospodarki
    Polska dla Polaków !

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luc Skywalker
    Cytat Napisał rafalg
    Też jestem wk...wiony. Jeżeli byłoby logiczne uzasadnienie, to może bym nie zareagował, ale:
    1. Kwach przy podpisywaniu emerytur górniczych nic nie wpominał o oszczędzaniu, choć wiadomo ze przez nastepne lata wiele miliardów będziemy musieli zapłacić ( my podatnicy).
    tak gwoli scislosci,to jak gornik placi przez 25lat ZUS,to podatnik emerytury jemu nie funduje.
    on wypracowal sobie emeryture.
    wyplacajac ja gornikowi,nie robmy mu laski.
    Gornik wpracuje sobie CZESC swej emerytury ( pod warunkiem , ze kopalnia placila skladki ZUS , byl taki okres kiedy nie placily i odlluzalo sie gornictwo za iles mld ) , a ta druga czesc zaplaca wszyscy pracujacy - zostanie im podniesiona skladka.

  5. #45
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jacekmis

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    7

    Domyślnie

    Na nowobudujących powinni łożyć ci już wybudowani !
    Kaczyński wiedziłby jak Wam sie do d ... dobrać, oj wiedziałby !

  6. #46

    Domyślnie

    Pieniądze ze zwrotu Vatu chciałem przeznaczyć na wykończenie zewnętrzne domu i otoczenie. Teraz zostawię to wszystko w stanie permanentnej prowizorki. Tak więc ktoś nie zarobi na klinkierze, płytkach elewacyjnych, dobrych farbach czy kostce brukowej. Ta się zaczyna boom w budownictwie ? Proponuję głosować w wyborach na partie które są zdeterminowane w obniżaniu wszelkich podatków. Trzeba obciąć ten komuszy ogon który wlecze się za nami od wielu lat

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacekmis
    Na nowobudujących powinni łożyć ci już wybudowani !
    Kaczyński wiedziłby jak Wam sie do d ... dobrać, oj wiedziałby !
    Tobie się już dobrał, bo PiS był za emeryturami górniczymi, nie bój się składkę na ZUS ci podniosą...
    Kaczyński, czy Tusk? A może dwa w jednym- Kaczor Donald???

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacekmis
    Na nowobudujących powinni łożyć ci już wybudowani !
    Kaczyński wiedziłby jak Wam sie do d ... dobrać, oj wiedziałby !
    Uhu, dołóż mi jeszcze podatków do tego kredytu co to go mam i chyba opuszczę ten padół. Przez 25 lat bede go spłacał i Kaczyński na pewno mi wyrwie sporo kasy, tylko z czgo ??
    Od 27 lutego 2005 na swoim !!!!
    Szukam ekipy (solidnej) do podbitki.
    ----------------
    Maciek (Płock)
    GG: 2260023

  9. #49
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grzegorz63
    ......- Kaczor Donald???
    ale on jakos malo zrozumiale mowi Moze Goofi? Albo Myszka Miki?
    Nieeee.....chyba najlepszy bylby pomyslowy Dobromir

    I po co realnie to bicie piany?
    Kwacha decyzji i tak nie zmienicie
    Sejmu tylko dla 10mln wyborcow by jego veto obalic nie zwolaja bo i po co? Ostatnei dni musza bardzo efektywnie wykorzystac

    Jedno jest pewne - my jako masa sami wybralismy tych, wybierzemy nastepnych....kolejnych i bedzie podobne - nie jestem w tym wzgledzie optymista To chyba jakas popieprzona cecha narodowa ze nie potrafimy zachowac sie na takich ministerialnym stolkach.
    Cholerka - czasem sobie mysle ze potrzebny bylby kolejny Adolf by spoleczenstwo skonsolidowac ............... Hmmmmm..... nie - to zbyt radykalne mysli
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  10. #50
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jacekmis

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cypek
    Kaczyński na pewno mi wyrwie sporo kasy, tylko z czgo ??
    to komu ma Kwasniewski zabrać ?
    bezrobotym bez prawa do zasiłku ?
    Z majtek swich tez nie wytrzepie !
    Dodrukować ma żeby była wieksza inflacja ?
    Lepiej zabrac bambrom co juz wybudowali takim jak Ty i Majka i dać nam budującym
    Polska dla Polaków !!!

  11. #51

    Domyślnie

    No i miało być tak pięknie.
    Pozdrawiam
    TCzarek

    "Internet ułatwia czynienie bliźniemu, co mu niemiłe."
    Stanisław Lem

  12. #52
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    jacekmis - hahahaha jak widze twoje pole widzenia zatacza bardzo male kregi
    Komu ma zabrac?
    Nie musi zabierac. Jest taki burdel w finansach panstwa ze tam leza ogromne ukryte oszczednosci.
    Skad wziac kase?

    - Obnizyc podatki
    - Wypieprzyc na zbity pysk ZUS ktory w marmury obrasta z Twojej i innych emerytury
    - Ciecie budzetowe wprowadzic - tu tez kase znajdziesz - administracja,Agencje rzadowe (to juz oddzielny temat - to jest chyba najwiekszy przekret - wiekszyod afery FOZ - ile tam kasy znika - ciekawe czy kiedykolwiek ktos sie za to wezmie - za te przechowalnie towarzyszy i emetyrowanych kumpli teraz specjalistow ds. zbednych)

    Natomiast co widzimy w okolo?
    Obietnice...Obietnice...
    Obietnice...
    Cholerka - narod to nie panienka ktorej obiecuje sie wszystko by tylko dala d...
    Ale z drugiej strony narod w wieklszosci mysli tak jak TY. Jesli masz wiecej to ttrzeba Ci zabrac bo inny ma mniej. Komuna w swej najprymitywniejszej formie. Temu co zapieprza 18 godzin dziennie bo ma swoja wizje zycia dac tyle samo co temu do gory brzuchem lezy i ma wszystko a d....

    Taaaa......te lata socrealu skteczne pranie mozgow zrobilo i niestety wiekszosc w tym kraju mysli tak jak ty zamiast zrobic cos by to zmienic.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  13. #53

    Domyślnie

    Rządzącą swołocz niczego nie nauczymy werbalnymi protestami. Ponieważ nie nabędę kilofa wypisać Kwachowi na murach jego pałacu mojego protestu pozostaje nam jedno - SZARA STREFA !!!! Proponuję dla zasady i w każdych nie wymagających tego okolicznościach nabywać materiały bez faktur. Nie kolekcjonujmy bezwartościowych kwitów (chyba że jest to niezbędne ze względu na ewentualne roszczenia reklamacyjne).

  14. #54

    Domyślnie

    Mam nadzieję , że ptasia grypa będzie sprawiedliwa i przetrzepie kogo trzeba

  15. #55
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacekmis
    Cytat Napisał Cypek
    Kaczyński na pewno mi wyrwie sporo kasy, tylko z czgo ??
    to komu ma Kwasniewski zabrać ?
    bezrobotym bez prawa do zasiłku ?
    Z majtek swich tez nie wytrzepie !
    Dodrukować ma żeby była wieksza inflacja ?
    Lepiej zabrac bambrom co juz wybudowali takim jak Ty i Majka i dać nam budującym
    Polska dla Polaków !!!
    ciekawe czyj to klon znowu
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  16. #56

    Domyślnie

    My tu się martwimy, że zwrotu nie będzie, a szykują się kolejne podwyżki akcyzy:

    "Minister finansów planuje podwyżki akcyzy na niektóre towary - wynika z szerszej wersji założeń do budżetu, do której dotarła "Rz"

    Zmienić się mają stawki akcyzy na paliwa silnikowe i wyroby spirytusowe. Oznacza to, że może podrożeć benzyna, olej napędowy i wódka. Resort finansów zakłada, że podwyżka wyniesie 1,5 proc., a więc tyle, ile zakłada inflacja na przyszły rok. Z szacunków "Rz" wynika, że paliwa mogą podrożeć o 2 grosze na litrze, a 0,5 l butelka wódki o 27 groszy. "

  17. #57
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał mTom
    "Minister finansów planuje podwyżki akcyzy
    najśmieszniejsze to iż przecież akcyza jest procentowa, więc na wskutek wzrostu cen ropy i wpływy z akcyzy są dużo większe niż ta inflacja, więc należało by akcyzę nawet zmniejszyć, a tu śmieszny argument z inflacją. Ja nie wiem, czym kierują się te spłuczyny po PZPR i dlaczego mają jeszcze tak duże poparcie w sondażach.
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  18. #58
    Lider FORUM (min. 2800)
    Xena z Xsary

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    3.307
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    abo to pierwszy raz podwyżki?

    było przywyknąć
    nie cierpię oszustów

  19. #59
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    mdzelawski - oni konczyli szkoly za wschodnia granica a tam inna ekonomnia panowala
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  20. #60

    Domyślnie

    Teraz już wiadomo dlaczego Olejniczak parę dni temu tak gwałtownie zrywał popracie dla rządu. Rząd jest niby niczyj więc może robić co chce.

    Co do vatu na materiały moja teoria jest następująca: prezio zawetował czyli wrócił sprawę do Sejmu. Sejm teoretycznie już nie ma zaplanowanego posiedzenia, wszystko więc w rękach... Cimoszewicza. Ten za jakieś dwa tygodnie (jak kampania ruszy na dobre) triumfalnie ogłosi, że dla dobra budujących zwoła to ostatnie posiedzenie. I znów będziemy go kochać...

Strona 3 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony